در مقاله قبلی من، درک و اعتبار را به عنوان دو ستون مرکزی موتور بهینه سازی پاسخ موتور (AEO) قرار دادم. آنها دو کلمه هستند که بارها و بارها (و دوباره) در مقالات، کنفرانس ها، بحث با مشتریان و همکاران … و احتمالا در خواب من نیز استفاده می شود.
امیدوارم با بررسی آنچه که در درک جستجو و درک اعتبار و معنی است، میتوانم یک رویکرد به SEO / AEO ارائه دهم که (نسبتا) ساده و در عین حال موثر است.
من معتقدم که لازم است (یا حتی لزوما مفید) تلاش برای درک کارهای داخلی الگوریتم گوگل در هنگام تنظیم یک استراتژی جستجوگرها / AEO برای یک نام تجاری باشد. زمان صرف شده در آن قابل توجه خواهد بود و زمان صرف شده در پایان کسب و کار چیزها – استراتژی شما، پیاده سازی آن و ROI آن است.
بسیاری از افراد عالی وجود دارند که زمان زیادی را در جنبه های ظریف الگوریتم گوگل صرف می کنند و (اگر شما علاقه مند هستند) می توانند به شما توضیح دهند که چگونه آنها (احتمالا) عملکرد دارند. من عاشق کارم هستم من به شدت مقالات خود را خوانده ام. اما از دیدگاه ROI، انجام این کار بعید است که برای اکثر مردم سودآور باشد. اگر میخواهید عمیقتر بشوید، من را تشویق میکنم که مقالات بیشتری را در بارهی بیل سولوکسکی و کسانی که او را دوست دارند بخوانید. سپس خواندن خود را به ثبت اختراعات گوگل گسترش دهید که بیل و دیگران وقت خود را صرف خواندن و تجزیه و تحلیل می کنند.
شاید از این طریق فکر کنید: دانستن مکانیک دقیق یک ماشین از پیستون به محور به سپر ضروری نیست که بتوانید ماشین را رانندگی کنید، اما بینشهایی که از دانش برخی از مکانیک ها به دست می آورید، می توانید مطمئن باشید به شما خیلی زیاد .
امیدوارم درک و اعتبار یک رویکرد باشد
که شما نیاز به حفاری بیش از حد عمیق را نجات دهد
به کارهای درونی الگوریتم گوگل 🙂
لطفا در ادامه مطلب بخوانید …
رویکرد در ساده ترین شکل آن

گوگل می خواهد بداند شغل شما برای برقراری ارتباط است.
گوگل به دنبال اعتبار است شغل شما برای متقاعد کردن این است.

به طور خلاصه: درک گوگل از نام تجاری شما و ارزیابی اعتبار آن برای SEO شما (کوتاه مدت) و AEO (دراز مدت) اساسی است.
گرچه بسیار مفهومی، درک و اعتبار، ستون مرکزی هر استراتژی است که امیدوار است که موفق و پایدار باشد. توضیح دقیق در مقاله قبلی خود را بخوانید.

اندازه گیری درک و اعتبار
با توجه به ماهیت مفهومی آنها، این بسیار دشوار است به پین ​​کردن. برای برندها بسیار دشوار است که ببینند کجا ایستاده اند … یا اندازه گیری می کنند که چگونه کار سخت آنها در برقراری ارتباط و متقاعد کردن پیشرفت می کند. و اگر درک و اعتبار ستون مرکزی شما در جستجوگرها / AEO باشد، چنین ناشناخته ای یک مشکل بزرگ تجاری است.
انجام این کار با دست – از Google بخواهید

چگونه می توانید یک نمای کلی از درک گوگل جستجو {BRAND} در گوگل … که SERP به یک دید ساده از درک گوگل از نام تجاری و پیام های تجاری خود را.

چگونه می توانید یک نمای کلی از ارزیابی گوگل از اعتبار جستجو {BRAND بررسی} در گوگل … که SERP (صفحه نتایج موتور جستجو) می دهد مشاهده ساده ای از ارزیابی گوگل از اعتبار شما.

من دقیقا این را برای مشتریانم در سال 2015 انجام دادم.
و برای چند مشتری به طور ماهانه 100٪ خوب بود. اما قطعا در مقیاس نیست
یک داستان سریع چهار مرحله ای در پشت این:

2015، من دستیابی SERPs مربوط به نام تجاری را جمع آوری کردم و آنها را به صورت دستی تجزیه و تحلیل کردم تا مشتریانم را بهبود بخشم کارت کسب و کار دیجیتال (چیزی که زمانی که کاربر نام تجاری خود را جستجو می کند) به نظر می رسد.

در سال 2016، مشتریان اطلاعات رقابتی خود را با یکدیگر مقایسه می کردند، بنابراین من درمورد مارک های چندگانه در یک بازار خاص جمع آوری کردم و اندازه گیری کیفی ابتدایی اعتبار آنلاین را ایجاد کردم.

2017، با کارهای دستی خسته کننده بر روی صفحه من، من مجموعه مجموعه SERPS را به صورت خودکار و محاسبه اندازه گیری کیفی من (با استفاده از API تجزیه و تحلیل احساسات گوگل) استاندارد … من بلند پروازانه و گسترش جمع آوری داده ها – افزایش تعداد سوالاتی که از گوگل می خواهم، طبقه بندی یکپارچه (با استفاده از API زبان طبیعی گوگل)، API گراف دانش را اضافه کرده و به 25،000 علامت تجاری گسترش یافته است.

همانطور که می بینید، از گوگل خیلی زیاد پرسیدم!
بنابراین، بیش از 2017، اطلاعات بیشتری را که من در نظر گرفتم (و بیشتر به داده ها نگاه می کنم!)، بیشتر درک و اعتبار را در پیوند پیام های مرکزی “رشته ها به چیزها” گوگل مشاهده کردم … (هشدار دهنده این است که از 2012)
بنابراین من یک الگوریتم ساده برای استفاده از این داده ها به نمرات برای درک و اعتبار نوشتم.
لطفا توجه داشته باشید که من مطمئن هستم که این معیارها هر دو معنی دار و مفید هستند … اما من ادعا نمی کنم که هر متریک یک عامل رتبه بندی، یک علامت رسمی یا هر چیز دیگری غیر از
“اندازه گیری جیسون از نظر گوگل”.
اندازه گیری درک و اعتبار در مقیاس – از گوگل بخواهید.
هدف در اینجا ارائه دو معیار ساده و قابل مقایسه در صنعت است:

درک گوگل از یک نام تجاری.
ارزیابی گوگل از اعتبار thدر نام تجاری.

امیدوارم این معیارها به مارک ها اجازه دهند که موقعیت فعلی (نسبی) خود را در چشم های Google بررسی کنند و پیشرفت خود را در ارتباط و متقاعد سازند.
رویکرد این است که از Google بپرسید.
ساده اما بسیار موثر است
جزئیات «درخواست گوگل»:
1 – درک
جمع آوری چندین SERPs مرتبط با نام تجاری * {نام تجاری} {نام تجاری} و غیره

دقت را اندازه گیری کنید
احساسات را اندازه گیری کنید
املاک مكمل را امتحان كنید (پانل دانش، لینک های سایت ثروتمند، مردم نیز درخواست و غیره)
ظرفیت گوگل را برای طبقه بندی یک نام تجاری از متن که به تازگی بازگشته است، اندازه گیری کنید.

گواهی رسمی گوگل

داده های صریح (از جمله ارتباط) را از نمودار دانش رسمی Google با استفاده از API آن (توسعه دهندگان می توانند در اینجا بازی کنند، هر کس دیگری در این رابط کاربر پسند) داده شود.

2 – اعتبار
جمع آوری چندین SERPs مرتبط با اعتبار * {بررسی نام تجاری} {نام تجاری} و غیره

ارزیابی احساسات
ارزیابی رأی ها و نظرات آن رتبه.
املاک و مستغلات مکمل را ارزیابی کنید.

مقام برند
از آنجا که اعتبار بدون درک و درک بدون اعتبار – در زمینه جستجوگرها / AEO معنی ندارد … ما شاید می توانیم درک و اعتبار را به یک اندازه گیری واحد تبدیل کنیم. مقام برند
مقام برند به معنی چیزهای مختلف برای افراد مختلف است. این اصطلاح می تواند گیج کننده باشد زیرا هیچ تعریف توافق شده ای وجود ندارد. خب با من – در متن SEO / AEO امروز، رویکرد من این است:
گواهی برند یک متریک است که ترکیبی از آن است
چقدر گوگل در مورد یک نام تجاری را درک می کند
و اعتبار آن به آن برند مربوط می شود.
گواهینامه برند: درخواست گوگل حس می کند.
بنابراین، ما نمرات فردی برای درک، اعتبار و اعتبار نام تجاری. این سه نمره به مارک ها اجازه می دهد تا وضعیت خود را بهبود بخشند و پیشرفت خود را در برقراری ارتباط (بهبود درک)، متقاعد کردن (بهبود اعتبار) و در نهایت به دست آوردن مزیت رقابتی.
در اینجا چند مثال (نه مشتریان من!) از این معیارها با استفاده از رویکرد «درخواست Google» که در بالا توضیح داده شده است
نمونه هایی از امتیازات بسیار خوب برند – همه در 5٪ بالا این نمرات ممکن است به نظر می رسد کم برای مارک های بزرگ است. اما نمره دهی نشان دهنده این است که چگونه Google تلاش می کند تا از درک اساسی به درک پیچیده تر مارک ها حرکت کند. برای کسب اطلاعات کمی درباره درک پایه و پیچیده، این مقاله را بخوانید – حدود نیمه راه.

برای Geeks: توزیع داده (به یاد داشته باشید، من اندازه گیری – 25،000 مارک)
در اینجا توزیع، براساس ابزار Kalicube.pro من است که توانایی نام تجاری را اندازه گیری می کند. فقط 14٪ از مارک ها نمره بالاتر از 30 هستند. تعداد بسیار گران قیمت در 10 درصد است.
این توزیع منطقی است، با توجه به تسلط مارک های بزرگ بر روی بسیاری از مارک های کوچکتر. در ابتدا، ممکن است به نظر می رسد کمی افراطی. با این حال، هنگامی که یکی از فقدان درک پیچیده گوگل از اکثریت عظیمی از مارک ها را در نظر بگیرد، توزیع پایین سنگین، معقول است.
توزیع مارکیت اعتبار در ژانویه 2018
و همانطور که گوگل درک خود را بهبود می بخشد، این توزیع (به صورت منطقی) به سمت بالا حرکت می کند و نماینده تر شدن آنچه که انتظار می رود برای وزن نسبی مارک ها (جایگاه نسبی آنها در جهان)
آبی تیره ژانویه 2018 است، نور آبی در اواسط سال 2017 است
بینگ / آمازون
این اندازه گیری ها نیز برای Bing اعمال می شود. اگر چه مایکروسافت در این مسابقه عقب است، هنوز در بازی است. همانند گوگل، آن را به رسمیت می شناسد که درک جهان دشواری است اگر می خواهد بتواند پاسخ های معتبر به کاربران خود ارائه دهد، از یک موتور جستجو به موتور پاسخ در حال تکامل است … و دارای نمودار دانش خاص خودش است.
مهم این است که آمازون در کنار آن است. مایکروسافت موتور آلکسا است (در حال حاضر 70٪ از بازار دستیار صوتی در ایالات متحده آمریکا) و همچنین موتور رانندگی پاسخ به دیگر بازیکنان در آن بازار – Samsung Sonos … با دیگران قطعا می آیند.

درک تفاوت بین کلمات کلیدی رتبه بندی در دستگاه های دسکتاپ با تلفن همراه می تواند راه حلی برای اطمینان از اینکه شما بهینه سازی جستجوگرها برای دامنه خود را دریافت می کنید. SEMrush به شما امکان می دهد تا کلمات کلیدی رتبه بندی برتر خود را برای هر دو دستگاه دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه مشاهده کنید.
برای کلیدواژه های دسک تاپ، گزارش موقعیت های SEMrush نشان می دهد 100 نتایج جستجوی ارگانیک و کلمات کلیدی برای دامنه مورد نظر شما داده شده است. برای کلمات کلیدی تلفن همراه، SEMrush Positions Report 20 نتایج جستجوی ارگانیک و کلمات کلیدی دامنه مورد نظر شما را نشان می دهد.
به یاد داشته باشید که همان کلمه کلیدی را می توان در چندین موقعیت برای دستگاه های تلفن همراه و دسکتاپ رتبه بندی کرد.
نمایش صفحه نمایش تلفن همراه برای گزارش نمایه دامنه درصد شما از نتایج دوستانه برای دامنه شما را نشان می دهد. درصد بالاتری از نتایج دوستانه همراه، بهتر برای سایت های سایت شما به طور کلی سلامت و رتبه بندی SEO. برای eBay.com شما می توانید ببینید که نتایج دوستانه همراه در حال حاضر 97.2٪ و تنها 2.8٪ مشخص شده است که تلفن همراه غیر دوستانه است.

با کلیک بر روی هر دو “frien تلفن همراهنتایج جستجو “و یا” نتایج غیر دوستانه تلفن همراه “، SEMrush شما را به گزارش موقعیت برای کسانی که نتایج خاص را به ارمغان بیاورد. پس از آن، شما می توانید روند روند توزیع موقعیت و همچنین موقعیت های جستجوی آلی را مشاهده کنید.

هنگامی که به لیستی از کلمات کلیدی برای موقعیت های جستجوی آلی خود حرکت می کنید، متوجه خواهید شد که هنگام مشاهده این زیر نمای تلفن همراه، هر نشانی اینترنتی که به صورت دستی تلفن همراه دارد، تصویری از یک گوشی را در کنار آن قرار می دهد. به عنوان یک دامنه شما به طور ایده آل می خواهید همه URL های خود را به عنوان تلفن همراه پاسخگو است، زیرا اگر یک صفحه وب نیست، جستجوگرهای کلی خود را می توانید بینندگان تلفن همراه در تلاش برای دیدن این صفحه آسیب دیده است.

اگر می خواهید دقیقا مشخص کنید که کدام کلمه کلیدی در دستگاه تلفن همراه شما قرار دارد و چه چیزی شبیه آن است، SEMrush به شما اجازه می دهد که منبع SERP را برای کلمه کلیدی خاص مشاهده کنید.

دلیل این که تعداد کلیدی کلمات کلیدی از موبایل به دسکتاپ متفاوت است، چرا که Google هر یک از این ها را به عنوان دو جستجو جداگانه دنبال می کند. این اتفاق می افتد به این دلیل که وقتی کاربر یک دامنه را در یک دستگاه تلفن همراه جستجو می کند، ممکن است از کلمات کلیدی مختلف استفاده کند و سپس در جستجوی دسکتاپ.
این مسئله تا حد زیادی توسط روش های دستگاه های تلفن همراه نمایش داده می شود. دستگاه های موبایل از یک الگوریتم متفاوت از دستگاه های دسک تاپ استفاده می کنند و این باعث می شود که نتایج جستجو به نوع دستگاه های جستجوی خود متفاوت باشد.

هنگام مشاهده رتبه بندی تلفن همراه تحقیقاتی آلی شما ممکن است متوجه شوید هنگامی که با درصد جستجوی ترافیک و هزینه همراه با حجم جستجو حرکت می کنید، SEMrush به شما اطلاع می دهد که این شماره بر اساس داده های مشاهده دسکتاپ شما است.
این نیز هزینه ترافیک و ترافیک را تحت تاثیر قرار می دهد. از این رو، این معیارها به رنگ خاکستری بیرون می آیند. در حال حاضر، SEMrush تمام معیارهای مربوط به کلمات کلیدی تلفن همراه را در این زمان ردیابی نمی کند، در عوض، به شما اطلاعات مربوط به این کلیدواژه خاص را در میان رتبه دسکتاپ خود می دهد.
این نیز در مورد میزان حجم و میزان ترافیک نیز کاربرد دارد. در گزارش جستجوی موقعیت مکانی آلی شما تمام این معیارها را نشان می دهد، اما همانگونه که در بالا ذکر شد، آنها یک متریک باقیمانده هستند. به خاطر داشته باشید که این اطلاعات هنوز هم دقیق است اما نشان داده شده از داده های کلیدی دسک تاپ است.

در حالی که SEMrush برای برخی از معیارهای تلفن همراه داده نیست، ما در حال کار بر روی هر ابزار برای اطمینان از اینکه همه چیزهایی را که نیاز دارید از SEMrush دریافت می کنید.
هر ساله مردم بیشتر و بیشتر از دستگاه های تلفن همراه خود برای جمع آوری نتایج جستجو استفاده می کنند. به عنوان کسی که بر روی جستجوگرها از دامنه ی خود تمرکز می کند، این عامل بزرگ برای نظارت می شود. با استفاده از این اطلاعات توسط SEMrush شما می توانید درک بهتر آنچه که در مورد نتایج جستجوی موتورولا و نتایج جستجوی موتورولا به آن متمرکز شده است، چگونه این اطلاعات می تواند در بهینه سازی تلاش های SEO شما کمک کند.

بیش از یک سال پیش، پست در Google اعلام شد و به طور انحصاری برای سیاستمداران انتخاب شده برای استفاده در دسترس بود. مدت کوتاهی پس از آن، گوگل لیست شرکت کنندگان را گسترش داد تا تیم های ورزشی مختلف، نوازندگان، موزه ها و تعداد انگشت شماری از verticals و نشانه های مشابه را گسترش دهد.
با این حال، گوگل در ماه ژوئن سال 2017 چیزها را تکان داد و اعلام کرد که کاربران Google My Business در سراسر جهان به ویژگی های پست دسترسی دارند. این مقاله به بررسی اینکه چه پستهای Google و چگونه کسب و کارها میتوانند از آنها برای هدایت ترافیک مربوط به وبسایت خود استفاده کنند، بررسی میکند.
پست های Google چیست؟
پست های Google پست های کنترل شده کسب و کار هستند که در بخش پانل دانش نتایج جستجوی گوگل و صفحات نقشه های گوگل نمایش داده می شود. یک پست معمولی شامل یک تصویر، یک توصیف و یک تماس برای عمل است و یک عمر محدود یک هفته دارد. این پست ها می توانند برای ارائه به روز رسانی، تبلیغ یک رویداد یا ایجاد یک اعلامیه مانند فروش یا پیشنهاد ویژه استفاده شوند. در نهایت، حداکثر 10 پست می توانند به طور همزمان زندگی کنند و در یک نمایش سبک چرخ فلک نشان داده می شوند.
یک جزء مهم از پست های Google این است که چگونه آنها در دسکتاپ در مقایسه با موبایل نمایش داده می شود. می توان گفت که تاکید بیشتر بر روی پست در تلفن همراه، همانطور که در آدرس و ساعت های کسب و کار نشان داده شده است بیشتر است. وقتی که آنها را با دسکتاپ مقایسه می کنید، “تماس به اقدامات” نیز بیشتر در تلفن همراه شایع است. در صفحه نمایش دسکتاپ، پست ها در بالای پانل دانش فقط بالای قسمت بازبینی قرار می گیرند.

پست های گوگل برای کسب و کارهای محلی مهم هستند، زیرا آنها به آنها اجازه می دهند املاک و مستغلات بیشتری را در صفحه نتایج جستجو کنترل کنند، به آنها اجازه می دهد به روز رسانی های مهم در مورد کسب و کار خود را برای مشتریان خود نمایش دهند، و همچنین کلیک بیشتر به وب سایت خود را.
برای پست های پست های Google استفاده می شود؟
ایجاد یک پست بسیار ساده است و از طریق داشبورد Google My Business انجام می شود. چالش واقعی از ایجاد پست واقعی نیست بلکه ایجاد یک پست الهام بخش عمل است. قبل از شکستن آنچه باید یک پست برای موفقیت انجام شود، اجازه دهید انواع مختلف پست ها را بررسی کنیم.
پست های Google را می توان به یکی از 4 دسته تقسیم کرد.

رویدادها: این پست ها به منظور ارتقای یک رویداد یا رویداد اجتماعی اهمیت دارد. پست های رویداد متفاوت هستندm فرم های دیگر پست به دو دلیل اصلی است. 1) پست های رویداد می تواند شامل یک عنوان برای پست (معمولا نام رویداد) باشد و آنها از قالب استاندارد انقضا 7 روزه پیروی نمی کنند. 2) پست های رویداد می توانند باقی بمانند تا زمانیکه تاریخ رویداد هنوز به پایان نرسیده باشد.

پیشنهادات / ویژه: پست های Google برای تبلیغ پیشنهادات و فروش عالی هستند. این پست ها باید یک عکس با وضوح بالا از محصولات شما داشته باشند و شامل جزئیات مربوط به فروش یا تخفیف در شرح پست باشد.

به روز رسانی محصول: پست های به روز رسانی محصول مناسب برای تبلیغ یک خط محصول جدید و یا تغییر به یک محصول فعلی است. باز هم از این به عنوان یک فرصت برای نشان دادن محصول یا خدمات خود از طریق عکس با وضوح بالا استفاده کنید.

اطلاعیه ها: در حالی که فقط در مورد هر چیزی می تواند یک اعلامیه باشد، شما تشویق می شود که فقط به روز رسانی هایی ارسال کنید که برای مخاطبان مفید هستند، بنابراین اعتبار را از دست نمی دهید. شما میخواهید مردم به پستهایتان نگاه کنند زیرا آنها ارزش و نه فقط لقب آنها را میدهند. اعلان هایی مانند باز کردن یک مکان جدید یا اعلان کاربران که استخدام می کنید نمونه های خوبی هستند.

تصمیم گیری در مورد طبقه بندی پست شما، اولین گام در مجسمه سازی پست کامل است. حالا که ما دسته بندی های خود را تعریف کرده ایم، نگاهی به آنچه که از آن نوشته می شود نگاه می کنیم.
Anatomy یک پست Google
پست های Google در نظر گرفته شده اند کوتاه و شیرین است. بنابراین هنگام ایجاد یک پست، تعداد زیادی از پاشنه ها را در اختیار نخواهید داشت، شماره پیام اصلی خود را شماره گیری کنید.
هر پستی می تواند یک عکس، یک توضیح کوچک و یک تماس با عمل داشته باشد. در اینجا چیزی است که شما باید در مورد هر یک از آنها بدانید:

عکس: اطمینان حاصل کنید که عکسی که برای پست خود استفاده می کنید با کیفیت عالی، جذابیت و پیام شما را نشان می دهد. این عکس در سمت راست صفحه نتایج نشان داده می شود و به عنوان تمرکز اصلی برای توجه کاربر مورد استفاده قرار می گیرد. اندازه تصویر توصیه شده 750×750 است اما حداقل مورد نیاز 250×250 است.

توضیحات: از قسمت توضیحات برای توضیح بیشتر در مورد رویداد یا اعلان خود استفاده کنید. در حالی که می توانید حداکثر 1500 کاراکتر را استفاده کنید، به خاطر داشته باشید که فقط بخشی از آن در صفحه نتایج جستجو نمایش داده خواهد شد. اگر توصیف شما بیش از 100 کاراکتر را اجرا کند، مهمترین اطلاعات را در جلو قرار دهید. تنها راه استفاده از تمام توضیحات این است که اگر آنها را به پست خود کلیک کنید. طول ایده آل برای توضیحات حدود 150 تا 300 کاراکتر است. تمرکز اصلی شما در اینجا باید برای ارائه یک زمین سریع و جذاب است که کاربران را تشویق به اقدام می کند.

دعوت به عمل: هر پست باید شامل یک فرم تماس برای عمل باشد. هنگام ایجاد یک پست، شما می توانید از لیستی از “تماس به اقدامات” از پیش تعیین شده انتخاب کنید. برخی از گزینه ها عبارتند از “خرید”، “بیشتر بدانید” و “بازدید”. پس از انتخاب تماس خود به عمل، تصمیم بگیرید که کدام نشانی اینترنتی شما مایل به ارسال ترافیک هستید. علاوه بر این، مطمئن شوید که از پارامترهای UTM برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره نحوه رفتار کاربران با پست هایتان استفاده کنید. بینش های ساخته شده توسط گوگل بسیار محدود است (در حال حاضر).

عنوان (برای رویدادها): هنگام ارسال یک رویداد می توانید یک عنوان نیز ارائه دهید. عنوان باید عنوان رویداد باشد و تنها 58 کاراکتر محدود است.

ایجاد یک پست Google را می توان به مدت 5 دقیقه انجام داد
پیگیری عملکرد Google Post شما
گوگل بینش های ساخته شده را در اختیار شما قرار می دهد که نشان می دهد که تعداد بازدید ها و کلیک های پست شما دریافت شده است. همانطور که در بالا ذکر شد، به شدت توصیه می شود از نوعی از برچسب گذاری URL استفاده کنید تا تب هایی را در مورد نحوه تعامل کاربران با سایت خود پس از کلیک اولیه ایجاد کنید. استفاده از کد کوپن منحصر به فرد برای فروش یا تخفیف یکی دیگر از راه های پیگیری پیام های شماست.
علاوه بر این، همه پست ها را می توان در فیس بوک، توییتر، Google+، ایمیل و به طور مستقیم با یک لینک به اشتراک گذاشت.
پست های Google را می توان بسیار آسان در سراسر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته
حدس بزنید، بررسی کنید & amp؛ مرور کن
گوگل پست کامل را به وقت خود می کشد. با توجه به مدت زمان محدود، پست های Google فرصتی عالی برای تجربه با اصطلاحات و سبک های مختلف ارائه می دهند. توجه داشته باشید که پست ها بیشترین مشاغل را در اختیار دارند و این موفقیت ها را در پست های آینده ترکیب می کنند.
اعلامیه های Google Posts برای کاربران Google My Business یک پیروزی بزرگ برای جامعه بازاریابی محلی است. پستهای Google به کسب و کار شما کمک میکنند و یک مسیر مستقیم، کنترل شده با یک کلیک را برای یک صفحه مشخص در وبسایت خود فراهم می کنند. پست ها دارای پتانسیل زیادی هستند و یک راه عالی برای اضافه کردن لیست دلخواه خود به لیست کسب و کار شما هستند.
آیا شروع به استفاده از پست های Google کرده اید؟ به ما اطلاع دهید که آنها برای شما کار می کنند!

این تنها چیزی است که باید توسط یک جامعه به رسمیت شناخته شود و موضوع کاملا متفاوت باشد تا بتواند قلب مخاطبان مختلف را در نقاط مختلف جهان برنده کند.
ما کاملا هیجان زده هستیم اعلام می کنیم که توسط انجمن جستجو در سراسر جهان ستایش شده و در سال جاری جوایز جوایز اتحادیه اروپا، آمریکا و بریتانیا برای “بهترین سوئیت نرم افزار SEO” برنده شد. ما بسیار افتخار می کنیمبرای همه کار سخت و در عین حال خوشحال کننده که در اینجا انجام می دهیم، در SEMrush اذعان می کنیم.

ما می خواهیم یک لحظه برای تشکر از همه کسانی که ممکن است این پیروزی ممکن است – قضات برای اعتماد به مجموعه ما، کل تیم SEMrush برای تمام سعی و کوشش و خلاقیت، و البته، جامعه ما – ما نمی شود که در آن ما امروز بدون حمایت، بازخورد و الهام شما هستیم.
در حال حاضر SEMrush در حال گسترش یافتن فراتر از جستجو است. ما نرم افزاری هستیم که همیشه وضعیت موجود را به چالش می کشد. با اطلاعات ما، با مطالعات ما و با روح ما.
– اولگا آندریکو، مدیر بازاریابی جهانی در SEMrush.

جوایز جستجو در ایالات متحده و جوایز جستجو در بریتانیا، کارشناسان SEO، PPC، Digital و Content Marketing را گرد هم آورده اند تا شبکه های خود را در زمینه جستجو و بازاریابی دیجیتال جشن بگیرند. افتخار بزرگی بود که در آن حضور داشتم و احساس کار قابل توجهی را که در صنعت در حال پیاده شدن است، به دست آوردم.
تیم SEMrush جایزه جستجوی انگلیس را دریافت می کند
تیم SEMrush جوایز جستجو در ایالات متحده را دریافت می کند
تعهد به نوآوری
ما بر این باوریم که کلید موفقیت و شناخت ما از ماهیت نوآورانه و تجربی شرکت ماست. با تشکر از ساختار چابک سازمانی ما، تیم ها و افراد آزاد هستند تا ایده های خلاقانه و اجرای آنها را ارائه دهند.

این همیشه سوار صاف نیست، اما تعهد ما به مشتریان ما و عزم و اراده به طور دائم نوآوری ابزار ما به ما کمک می کند تا بر تمامی چالش ها غلبه کنیم. بنابراین، این یک لحظه بسیار ویژه برای SEMrush است، همانطور که با هر جایزه ای که دریافت می کنیم، انرژی بیشتری به دست می آوریم و به چالش های جدیدی بر می گردیم و حتی برای ارائه بهترین تجربه SEO Software Suite به جامعه ما کار سختی است.
– Vitalii Obishchenko، مدیر اجرایی محصولات در SEMrush

در سال 2017 ما:

107 مورد به روز رسانی در 12 ماه گذشته منتشر شده است، و ویژگی های جدید را به ابزارهای موجود خود اضافه می کند

در حدود 2-3 ابزار جدید ایجاد شده است که در هر سه ماهه بتا منتشر شده است

خواسته های مشتریان ما که بیش از 50٪ از همه به روز رسانی ها را شکل دادند، تحلیل کرد

نوآوری های کلیدی منتشر شده در سال 2017
همانطور که قبلا می توان گفت، سال 2017 برای SEMrush یک سال پربار و پر زرق و برق بود. بنابراین در اینجا مجموعه ای از نوآوری های نوآورانه و تاثیرگذار که در طول سال تولید می کنیم، ارائه شده است:
1. ردیابی نوسانات حداکثر – سنسور SEMrush
سنسور ابزار نهایی است که از نوسانات گوگل SERP ها رد می شود و نظراتی را درباره علل احتمالی پشت این نوسان ارائه می دهد. سنسور 6 پایگاه داده منطقه ای را پوشش می دهد: ایالات متحده، انگلستان، استرالیا (موبایل و دسکتاپ)، فرانسه، آلمان و اسپانیا (دسکتاپ). این ابزار یک مجموعه ثابت از کلمات کلیدی را در 26 دسته به طور روزانه نظارت می کند و تمام نوسانات SERP را در محدوده 30 روزه نشان می دهد.
ما می توانیم با افتخار سنسور SEMrush را بهترین ردیابی نوسانات در خارج از کشور اعلام کنیم. در اینجا یک مقایسه با سایر ردگیرهای اصلی SERP تغییر می کند:

2. گسترش پایگاه داده کلید واژه های تلفن همراه
با فهرست اول گوگل اولین تلفن همراه در اطراف گوشه، نیاز به بزرگتر پایگاه داده های تلفن همراه همراه بیشتر و بیشتر فشرده می شود. و ما تنها پایگاه داده های کلمات کلیدی تلفن همراه را در بازار ابزار جستجوگرها توسعه دادیم و شانزده پایگاه داده جدید تلفن همراه را گسترش دادیم؛ این علاوه بر پایگاه داده ای است که از سال 2015 در حال حاضر وجود دارد. پایگاه داده های تلفن همراه ایالات متحده شامل 40،000،000 کلمات کلیدی است، استرالیا، فرانسه و دیگران – 1،000،000 کلمات کلیدی هر کدام.
3. ابزار حسابرسی پیشرفته سایت
ابزار حسابرسی سایت SEMrush اکنون شامل 60 چک برای نظارت و بهبود سلامت وب سایت شما می باشد. آخرین به روز رسانی تعداد کل چک در ابزار دو برابر شده است، که در حال حاضر مسائلی مانند جستجوگرهای بین المللی، پیاده سازی HTTPS، AMP چک (بررسی منحصر به فرد برای بازار ابزارهای جستجوگر)، زنجیره های ردگیری و حلقه ها و تشخیص صفحات دروغین را پوشش می دهد.
حسابرسی سایت هر دو نسخه دسکتاپ و موبایل را در وب سایت پوشش می دهد و دارای یک دکمه “دوباره خزیدن” است.
4. جریان گردش چرخه برای ساختمان لینک
ما به طور مداوم ابزارهای ما را با نیازهای کاربران مقایسه می کنیم. و با ایجاد پیوند، عامل اصلی SEO موفقیت هر SEO و حرفه ای بازاریابی دیجیتال است، با توجه به آن، مستلزم توجه جدی و بهبود کامل در بخش ما است. بنابراین، ما یک منطق “گردش کار” ایجاد کردیم که به نظر می رسد در سراسر جامعه ما بسیار محبوب است. بنابراین، در سال جاری، گردش کار چرخه لاین برای ساختمان لینک ها را توسعه دادیم:

چهار ابزار SEMrush – Auditing Backlink، Link Building Tool، Analytics Analytics و تجزیه و تحلیل خطوط – در حال حاضر پوشش هر جنبه ای از ساختمان لینک: از کشف و تجزیه و تحلیل لینک ها برای دامنه خود و رقبای خود و کمک به حذف لینک های مضر، برای سرعت بخشیدن به روند به دست آوردن لینک های قدرتمند جدید.
5. تمرکز بر ویژگی SERP
ویژگی های SERP از جامعه ی جستجوگرها و بازاریابی دیجیتال بیشتر و بیشتر به دست می آیند، و ما نمی توانستیم از این روند پیشی بگیریم، بنابراین گزارشات و اطلاعات SERP ویژگی ها را به پنج ابزار موجود اضافه کردیم:

سنسور SEMrush تغییرات روزانه در ویژگی SERP را نشان می دهد (٪)

یاتحقیقات گانیک شامل گزارش ویژگی SERP برای دامنه / کلیدواژه ای است که رتبه آن را دارد

Keyword Magic Tool ویژگی های SERP برای کلمات کلیدی تعیین شده را نشان می دهد

در صفحه SEO Checker پیشنهادات برای ظاهر شدن در ویژگی SERP ارائه می شود

ابزار ردیابی موقعیت شناسایی تمام ویژگی های SERP در دسترس برای کلمات کلیدی که می خواهید پیگیری کنید

6. کلید ابزار سحر و جادو بهینه سازی شده
KMT یک فرهنگ لغت کلیدی کلمات کلیدی با بیش از 3،600،000،000 کلمات کلیدی برای 30+ کشور است که بیش از 505 میلیون کلمه کلیدی برای پایگاه داده آمریکا به تنهایی دارد.
این ابزار گروه بندی کلمات کلیدی قاتل و معیارهای زمان واقعی را فراهم می کند، نمره مشکل کلید واژه و ویژگی های SERP را نمایش می دهد، و همچنین از پرس و جو پرس و جو پشتیبانی می کند.
فوق العاده: برای ارائه به کاربران خود با یک تجزیه و تحلیل جامع تر و پیشنهادات در مورد نحوه ارزیابی صحیح کلمات کلیدی خاص، ما همچنین ابزار دشواری کلمات کلیدی را توسعه دادیم.
حالا شخصی هست
آخرین، اما به هیچ وجه حداقل، ما می خواهیم به ویرایشگر وبلاگ SEMrush Melissa Fach در برنده شدن جایزه شخصیت های سالگرد تبریک بگوییم. ملیسا شخص شگفت انگیز و حرفه ای عالی است. او هر روز به جامعه ما کمک می کند و همیشه آماده است تا دانش و تجربه خود را به اشتراک بگذارد. این جایزه به خوبی سزاوار است و ما برای شما ملسا خوشحال هستیم!
کلمات نهایی
ما واقعا افتخار می کنیم که جایزه بهترین نرم افزار SEO Suite را بدست آوریم. این تنها ثابت می کند که با تمرکز بر روی مشتریان خود، گوش دادن به نیازهای خود و تنظیم به آنها مسیر درست برای موفقیت است.
ما بار دیگر می خواهیم از همه کسانی که به موفقیت ما کمک کرده اند سپاسگزاریم – ما بیشتر از همیشه مواظب و انگیزه داریم که بهترین کار را انجام دهیم.

چشم انداز بازاریابی دیجیتال می تواند بر روی یک سکه تغییر کند.
در یک مطالعه اخیر توسط Adobe، 76 درصد از بازاریابان اظهار داشتند که آنها معتقدند صنعت در دو سال گذشته بیشتر از آنچه در 50 سال گذشته تغییر کرده است. تکنولوژی بازاریابی همراه با رفتار خریدار، به طور چشمگیری پیشرفت کرده است و جستجوگرها حتی سریعتر تغییر کرده اند.

در چند ماه گذشته، ما شاهد برخی از تغییرات عمده جستجو بودیم، از جمله به روز رسانی اخیر AdWords، RankBrain و به روز رسانی ژنرال الگوریتم نامشخص در ژانویه، فقط برای نام چند.
و این تنها به روز رسانی هایی است که ما می دانیم. گوگل مشهور است که به طور مرتب الگوریتم جستجو خود را بین 500 تا 600 بار در سال تغییر داده و تجربه کاربر بهتر را ارائه می دهد.
در ابتلا به سئو SEO، پیروزی در جستجوی ارگانیک، یک بازی بهینه سازی فنی و پیوند ساختمان بود. در حال حاضر، در جستجوی یک تجربه کاربری مطلوب، موتورهای جستجو به سمت یک سیستم رتبه بندی مبتنی بر رفتار حرکت می کنند.
با تشکر از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، هیچ راهی برای “بازی کردن سیستم” وجود ندارد. بازاریابان باید محتوای را برای هدف کاربر بهینه سازی کنند. فقط پس از آن آنها می توانند سطح تجربه کاربر مورد نیاز را برای گرفتن رتبه بندی جستجوی بیشتر و ترافیک آلی فراهم کنند.
آینده استدلال استراتژی شما
در حالیکه اطلاعات رفتار کاربر در حال حاضر تنها سیگنال برتر نیست، گوگل همچنان به یادگیری ماشین و هوش مصنوعی در الگوریتم خود برای ادغام SERPs مانند یک انسان بپردازد.
دن Петوویچ، موس، نوشت: “گوگل یک سیستم مسئول جمع آوری و پردازش اطلاعات کاربر را طراحی و ثبت کرده است.” به سادگی، به این دلیل که گوگل به اندازه کافی هوشمندانه است تا بداند آیا کاربران وب سایت و محتوای شما را دوست دارند، در حال حاضر برای رتبه بندی جستجو برای آن حساب شده است.
بازاریابان متاهل به دنبال آینده استراتژی استراتژی جستجوی آلی خود را باید برای این روند بلافاصله آماده شود.

داده های رفتار کاربر که اهمیت می دهند
بنابراین کدام معیارها یک تجربه کاربری خوب را تعریف می کنند؟ در اینجا چیزی است که موتورهای جستجو به احتمال زیاد به دنبال:
· نرخ کلیک: در جستجوگرها، میزان کلیک، تعداد کاربران که بر روی نتیجه جستجو شما و یا تعداد جستجوگرانی که سایت شما را در SERPs مشاهده کرده اند، است. به طور معمول، شرکت ها به سادگی به عنوان کلید موفقیت در رتبه بندی کلمات کلیدی متوقف می شوند. این یک اشتباه است – حتی اگر شما در رتبه پنج قرار بگیرید، اگر کلیک نکنید، نقطه نظر چیست؟
یک نرخ بالای کلیک، به این معنی است که نقشه برداری کلمات کلیدی، عناوین صفحه و شرح متا با قصد کاربر درست شده و به طور موثر ترافیک را به سایت هدایت می کند.
سایتها اغلب از عناوین صفحه و توصیف متا استفاده می کنند تا به سادگی شامل نمونه های کلیدی باشند. مهم این است که شما با این عناصر مانند کپی تبلیغاتی رفتار کنید و از زبان استفاده کنید که توجه کاربر را به خود جلب می کند و یک کلیک را در بر می گیرد.
· میزان گزاف گویی: میزان گمشده نشان دهنده وضعیت هماهنگی محتوا با محتوا جستجو است. صفحات با میزان بازده بالا می تواند به یک یا دو هدف مطلوب بازدید کننده یا یک تجربه ضعیف اشاره کند که هر دو از رتبه بندی شما برخوردار خواهند بود.
· صفحات در جلسه: تعداد صفحاتی است که کاربر در هر بازدید از وب سایت شما مشاهده می کند. حجم زیادی از صفحات در هر جلسه نشان می دهد که کاربر با محتوای آن مشغول است و مسیر مسیر تبدیل را بهبود می بخشد.
· فرکانس: این است که اغلب یک کاربر بازدید از یک وب سایت. اگر کاربر باعث ظهور تکراری شود، وب سایت به عنوان v درک می شودaluable
گوگل چگونه این را دنبال می کند؟ هیچ کس نمی داند که مطمئن است، اما بسیاری بر این باورند که از جستجوگرهای کوکی گرفته شده در حسابهای Gmail و / یا از اطلاعات Google Analytics گرفته شده است.
چگونه پیروز شدن در جستجوی بازیابی رفتار کاربر
به یاد داشته باشید، SEO تنها در مورد رتبه بندی کلمات کلیدی نیست؛ ایجاد محتوای ارزشمند و هماهنگ کردن پیام خود با قصد کاربر ضروری است تا موفقیت.
گام بعدی، ایجاد یک تجربه است که باعث می شود بازدیدکنندگان به محتوای مصرف کننده ناسزا بگویند. با محتوای بسیار آنلاین در دسترس، بازاریابان باید محتوای ایستا را برای فریب دادن و تعامل با کاربر ایجاد کنند. هنگامی که توجه خود را می کنید، از ارتباط داخلی، تماس های مربوط به عمل و پیوندهایی به مطالب مربوطه استفاده کنید تا کاربران را در پایین قیف قرار دهید. در بازار آنلاین امروز، شما برای زمان کاربر رقابت می کنید؛ هنگامی که شما آن را داشته، شما باید از مزیت استفاده کنید و کاربر را درگیر نگه دارید.
پس چگونه استراتژی جستجوی خود را در آینده آشکار می کنید؟
1. تجزیه و تحلیل عملکرد جستجوی ارگانی را اجرا کنید. تجزیه و تحلیل رفتار بازدید کنندگان آلی از کلیک برای بستن. در طول راه، خودتان این سؤالات را بپرسید: آیا میزان گزاف گویی به ویژه برای بازدیدکنندگان آلی بسیار بالا است؟ چه میانگین صفحات من برای هر جلسه است؟ چگونه این را با سایر کانال ها مقایسه می کنیم؟ چطور ترافیک آلی من در مقایسه با سایر کانالها زیاد است؟
سپس، این معیارهای جستجوی آلی را برای هر صفحه فرود ارزیابی کنید. برخی از آنها به طور قابل توجهی قوی تر یا ضعیف تر از دیگران هستند؟ ما می توانیم فرض کنیم که صفحات با عملکرد بالا برای اهداف کاربر به خوبی هماهنگ شده اند، اما صفحات با عملکرد کمتر نیاز به بهینه سازی بیشتری دارند.
2. تحقیق کلمه کلیدی را انجام دهید. آیا رویکرد Field of Dreams را برای ایجاد محتوای دیجیتالی استفاده می کنید؟ تئوری به سادگی به آن متصل نمی شود.
فکر میکنید در ارتباط با محتوا چگونه کاربران با جستجوی نام تجاری شما برای محصولات یا خدمات شما آشنا نیستند؟ به همین دلیل است که پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط هنوز یک گام مهم برای ساخت یک فرایند جستجوگرانه پایدار است.
کلید این است که در واقع شرایطی را که مورد نظر دارید جستجو کنید و اطمینان حاصل کنید که محتوای شما با هدف کاربر هماهنگ است. موتورهای جستجو دارای داده های بی حد و حصر در رفتار انسانی آنلاین هستند و نتایج جستجو آنها یک شاخص بسیار خوب است که چه اطلاعاتی در مورد اهداف کاربر می گوید.
3. ناوبری سایت را بازبینی کنید. به عنوان یک بازاریاب، هدف شما این است که یک مسیر اصطکاکی برای خرید ایجاد کنید. برای رسیدن به هر تماس به عمل چند کلیک انجام می شود؟ تجزیه و تحلیل بازدید کنندگان معمولی مسیر را در سایت خود را.
به عنوان مثال، اگر بیشتر ترافیک ارگانی شما توسط یک وبلاگ که در زیر دامنه زندگی می کند، هدایت شود، ممکن است بخواهید ساختار ناوبری را مجددا کار کنید. اتصال صاف به دامنه اصلی باعث بهبود تجربه کاربر، افزایش صفحات در هر جلسه و کاهش میزان جست و جو می شود.
در مطالعه HubSpot، 76 درصد از مصرف کنندگان می گویند مهم ترین عامل طراحی وب سایت این است که “سایت من را برای پیدا کردن آنچه من می خواهم آسان می کند.” بنابراین بازدیدکنندگان را مجبور به فکر کردن در مورد جایی که آنها باید بروید و چگونه به آنجا بروید. برای آنها آسان است – ناوبری پیچیده تر و غرورآمیز است، سخت تر خواهد بود برای کاربران برای پیدا کردن آنچه که آنها نیاز دارند.
4. بهینه سازی برای تلفن همراه در حال حاضر، این باید بدون گفتن باشد، اما برای توسعه یک تجربه کاربری یکپارچه در همه دستگاهها ضروری است. گوگل به صراحت به سایت های موبایل در نتایج جستجو علاقه مند است، بنابراین از معیارهای بالا برای ارزیابی عملکرد تلفن همراه سایت خود و همچنین وضعیت آلی خود با استفاده از صفحه فرود استفاده کنید.
برنامه های صوتی مانند Siri و OK گوگل به نحو چشمگیری تغییر کرده است که چگونه کاربران از طریق تلفن همراه جستجو می کنند. هنگامی که کاربران به سؤالات مستقیم به دستگاه های خود پاسخ می دهند، اجازه دهید که چگونگی ساخت محتوای صفحه را راهنمایی کنید.
تجربه کاربر و هماهنگی محتوا هنگامی که به بازاریابی عالی می آید، اهمیت بالایی دارند، اما اکنون برای رتبه بندی جستجوی آلی اهمیت دارد. جلوگیری از منحنی، و شروع به بهینه سازی سایت خود را برای قصد کاربر در حال حاضر. هنگامی که شما انجام می دهید، شما می توانید موقعیت مرزی بعد از جستجو را بدست آورید.

اولین وبسایت هایی که از بررسی مشتری استفاده می کردند Amazon و eBay در سال 1997 بود، اما تعداد شرکت های تجارت الکترونیک شامل بررسی در وب سایت های خود هنوز هم در حال افزایش است. محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) در حال حاضر بسیار بیشتر از بررسی های کلاسیک است و راه های جدید استفاده از بررسی هر روز اختراع می شود.
UGC شامل بررسی مشتریان، پست های رسانه های اجتماعی خود در مورد نام تجاری یا عکس های محصولات خود و محتویات ایجاد شده در سایت های دیگر مانند انجمن ها، وبلاگ ها و رسانه ها می باشد.
به استثنای وفاداری رو به رشد و نرخ تبدیل بهتر، نظرسنجی ها به عنوان یک افزونه عالی برای یک استراتژی موفقیتآمیز SEO نیز خدمت می کنند. با توجه به Reevo، وب سایت هایی که نظرات را اضافه کرده اند افزایش 18 درصدی را تجربه می کنند.
بیایید درباره نحوه استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر در وب سایت تجارت الکترونیک خود برای بهبود رتبه بندی گوگل و افزایش ارزش سفارشات و تعداد فروش ها بحث کنیم.
# 1 از یک بستر برای جمع آوری UGC در وب سایت استفاده کنید
برخی از سیستم عامل های محبوب Yotpo، Bazaarvoice و Fefoo هستند. چگونه بررسی ها در وب سایت ظاهر می شود بستگی به پلت فرم شما را انتخاب می کند. اول، شما باید decایده هایی را که می خواهید و ویژگی های مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

شما می توانید بررسی را با برخی از جزئیات، مثلا جوانب مثبت و منفی محصول یا نحوه و زمان استفاده از آن، غنی کنید.

اگر شما یک وب سایت سفر دارید، می توانید به راحتی بررسی TripAdvisor را جاسازی کنید.

شما همچنین می توانید از رتبه بندی خود برای نمایش آن در پایین صفحه وب استفاده کنید.

قیمت گذاری بستر های نرم افزاری از ابتدای شروع به کار آزاد می شود و هزینه های آن بسته به مقیاس کسب و کار افزایش می یابد.
# 2 مقدار UGC را افزایش دهید
بررسی های بیشتر وجود دارد، رتبه بندی قابل اعتماد تر به نظر می رسد، اما خریداران اغلب تصمیم می گیرند که آیا بعد از خواندن بیش از 10 بررسی، خرید کنند یا نه.
در اینجا این است که چگونه نرخ تبدیل با تعداد روزافزون بررسی در وب سایت افزایش می یابد:
تصویر از ریوو
پنجاه یا بیشتر بررسی ها منجر به بهبودی 4.5٪ در نرخ تبدیل می شوند، در حالی که 10 تا 30 بررسی نشان دهنده رشد سریع نرخ تبدیل است.
چگونه می توانید برای بررسی بپرسید
ایمیل پس از خرید
مشتریان اجازه دهید که به سؤالی درباره اینکه چگونه محصول را به طور مستقیم در ایمیل دوست داشتند، پاسخ داد. ارسال بررسی به طور مستقیم بدون رفتن به وب سایت کمک خواهد کرد که تعدادی از reviews.Image بررسی Yotpo را افزایش دهد
انگیزه برای بررسی
شما می توانید یک کد کوپن برای 10٪ -15٪ از خرید بعدی، حمل و نقل رایگان یا یک هدیه ارائه دهید؛ اینها انگیزه های زیادی هستند که شما از مردم بخواهید تا بررسی کنند.
مهم است که پیغام مربوطه را حفظ کنید. اطمینان حاصل کنید که فردی که از شما درخواست بازبینی می کنید، اخیرا محصول را آزمایش کرده است. شما همچنین می توانید کانال های رسانه های اجتماعی را توسعه دهید و انگیزه خریداران خود را برای گرفتن عکس از محصول خود و بهترین تصاویر را در صفحات محصول وب سایت.
# 3 کار با نظر سنجی منفی
هنگامی که مشتریان شما شکایت می کنند، چه کاری انجام می دهید؟ سعی کنید این مسئله را حل کنید تا در مورد آن سکوت کنید؟
اما اگر از استراتژی دیگری استفاده کنید، بیشتر به شما کمک خواهد کرد؟
اگر شکایت یا بررسی منفی را به عنوان یک مشکل در نظر بگیرید، چه می توانید بکنید؟ مسائل حتی در بهترین فروشگاه های تجارت الکترونیکی بوجود می آیند، اما همه فروشگاه ها آنها را به صورت موثر حل نمی کنند. حل کننده مسائل بزرگ ارزش دارند و درباره آن صحبت می کنند. اما به خاطر داشته باشید که نشان دادن تنها بخش روشن محصولات ممکن است جعلی باشد.
پاسخهای منفی را به همان اندازه پاسخ دهید یا سعی کنید حل مشکل پیش از آن را قبول نکنید.
مطمئنا شما باید تعدادی از بررسیهای بد را بررسی کنید، اما اجازه ندهید که بیش از 20 درصد از همه بررسیها در وبسایت باشد. نگران نباشید اگر بیش از چند بررسی بد در وب سایت وجود داشته باشد. فکر می کنید که نسبت بین آن ها خوب و بد است.
# 4 استفاده از نظرات برای توسعه محصول
چگونگی بررسی تجارت الکترونیک و محتوای تولید شده توسط کاربر گاهی اوقات به محصولی که از نظر کاملا متفاوتی در نظر گرفته می شود، منجر می شود.
برای مثال، بررسی ها زمانی ضروری است که یک نام تجاری باید یک قیمت بالقوه یا شاید حتی پایین را توجیه کند.

بررسی های بالا از باشگاه Pura Vida باشگاه است که در آن هر ماه برای دریافت دستبند ها مشترک می شوید. برخی ممکن است تصور کنند که بررسی ها مورد نیاز نیستند، اما با تقریبا 9،300 بازبینی، تقریبا این مورد نیست.
در اینجا این است که چگونه Pura Vida باشگاه ماهانه خود را به بازدید کنندگان وب سایت معرفی می کند:

ترک یک بررسی در این وب سایت بسیار آسان است، و این ایده به چند دلیل دلگرم کننده است:

یک تصویر زیبا و مثبت با محصول واقعی. چه کسی از مخاطبان هدف Pura Vida خواسته است مانند دختر لبخند در عکس نگاه کند؟ همسایگان خود را با زن جوان و جذاب اما هنوز “واقعی” جوان، بسیاری از دختران دوست داشت بخشی از نگاه او را بخرند.
در حال حاضر تعداد زیادی از بررسی وجود دارد. پیوستن به یک قبیله یکی از قوی ترین انگیزه ها برای مشتریان است، بنابراین مطمئن شوید که همیشه تعداد بازدیدها را افزایش می دهید.
آسان برای دیدن دکمه “ترک یک بررسی” و “سوال از شما بپرسید”. حتی بیشتر: شما فقط باید یک بررسی واقعی را ترک کنید یا از ارسال یک سوال بپرسید. ثبت نام لازم نیست، و شما مجبور نیستید که یکصد فیلد خالی را پر کنید.

4. اعتبار اعتبار نمایش “تأیید شده خریدار” در نزدیکی هر بازبینی نشان میدهد که شخصا محصول را خریداری کرده و بازبینی کرده است. “تأیید شده خریدار” در بررسی اعتماد به مشتریان فعلی و بالقوه را ایجاد می کند.
# 5 استفاده از بررسی آنلاین برای حداکثر ضربه
به اشتراک گذاشتن در اجتماعی
از مرور برای ایجاد آگهی های جذاب برای رسانه های اجتماعی استفاده کنید و خریداران خود را تشویق کنید تا افکار خود را درباره محصولات خود به اشتراک بگذارید.

از داوران برای به اشتراک گذاشتن در اجتماعی بپرسید
اطلاعات قابل اعتماد و مرتبط، تصاویر زیبا از افراد واقعی … آیا کسی می خواهد از دستش برود؟ از مشتریان خود بخواهید تا اطلاعات مربوط به شما را در مورد رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و هدیه ای را برای بهترین سهام به اشتراک بگذارند.
شما می توانید گالری های Instagram را به صفحات محصول خود اضافه کنید همانطور که Pura Vida انجام داد:

بعضی از آمارها نشان می دهد که بررسی های مصرف کنندگان بیشتر از توصیف های خرده فروشی (12 برابر بیشتر) مورد اعتماد هستند.
# 6 استفاده از نظرات در تبلیغات فیس بوک
یک پیام فیس بوک در مورد Yotpo نشان می دهد که میزان کلیک بیش از 4 برابر برای تبلیغات مبتنی بر مرور و 50٪ کاهش هزینه در هر کسب و کار در تبلیغات با بررسی است.
در اینجا این است که چگونه یک تبلیغ مبتنی بر بررسی Yotpo ظاهر می شود:# 7 هدف برای رتبه بندی بهتر
اولین قاعده بررسی: همیشه بررسی ها را در وب سایت خود انجام می دهید.
چرا؟

اگر افرادی که بررسیهای گوگلینگ از محصولات خود را به جای وب سایت شما مشاهده می کنند، وب سایت بررسی را مشاهده کنید، ترافیک / فروش را از دست می دهید.

اگر بررسی ها را انجام ندهید، نمیتوانید آنها را مدیریت کنید.

برخی از موارد استثنا ممکن است شامل وب سایتهایی باشند که مبتنی بر بازبینی هستند و بسیار محبوبتر از شماست، مانند TripAdvisor. محققان ممکن است ابتدا به TripAdvisor بروید تا نظرات قابل اعتماد را ببینید و سپس به وب سایت خود بروید. به عنوان یک پاداش، بررسی TripAdvisor به نظر می رسد قابل اعتماد تر از بررسی شما خود را جمع آوری و ارسال در وب سایت شما.
توصیف طولانی برای هر محصول در وب سایت سخت است، اما بررسی اجتماعی به محتوای صفحه اضافه می شود و به عنوان یک منبع قابل اطمینان اطلاعات درک می شود (اگر آنها به عنوان واقعی در نظر گرفته شوند).
# 8 بررسی به طور منظم به روز رسانی محتوا
شما نمی توانید همه صفحات خود را بررسی کنید تا جزئیات جدیدی را هر روز اضافه کنید، اما مشتریان می توانند! محتوائی که تولید می کنند، منحصر به فرد است و به شما می دهد که چگونه می توانید محصول را بهبود ببخشید.
نکته: اجازه ندهید همان بررسی را در صفحات مختلف محصول دیده شود.
اگر مایل به استفاده از برخی از بررسی های محصول در صفحه اصلی برای جلب توجه، بهتر است از اجتناب از تکثیر متن کامل. شما ممکن است فقط بخشی از بررسی ها را استفاده کنید، اما بررسی کنید که آیا یک مرور کلی فقط یک URL کانونی دارد.
# 9 یک انجمن و پرسش های متداول را بسازید
بعضی از سیستم های بازرسی اجازه می دهد تا از خریداران تأیید شده برای پاسخ دادن به سوالات کسانی که فقط محصول خود را در نظر می گیرند، بپرسید. با استفاده از این استراتژی، می توانید تیم پشتیبانی مشتری را در زمان صرفه جویی در پاسخ به سوالات کمک و قادر به درگیر شدن با خریداران فعال خود باشید.
با ایجاد یک انجمن فعال در وب سایت، شما یک زمین بازی برای خریداران خود برای ایجاد تعامل با یکدیگر و ذخیره اطلاعات مهم برای مشتریانی که سؤالات مشابهی در آینده دارند، ایجاد خواهید کرد.

برای تکمیل
این راز نیست که بررسی برای ایجاد یک تجارت الکترونیکی ضروری است. اما بازخوردها شامل چیزی بیش از صرف ذخیره سازی آنها در وب سایت نیستند.
محتوای تولید شده توسط کاربر یک منبع عالی بازخورد مشتری است، منبع ارزشمند اطلاعات برای بازدیدکنندگان وب سایت، و قطعا یک افزودنی برای جستجوگرها. UGC کیفیت می تواند منجر به افزایش فروش و تبدیل تصویری از نام تجاری شما شود، که باعث می شود تا UGC مدیریت یک سرمایه گذاری درازمدت ارزشمندی از منابع بازاریابی شما را داشته باشد.

آیا شما با نام تجاری جدید خود را به صنعت و یا یک جانباز با تجربه که به دنبال به حداکثر رساندن موفقیت نام تجاری خود را، انجام تجزیه و تحلیل رقابتی می تواند به شما در تعیین نقاط قوت، نقاط ضعف، و مناطق خود را از بزرگترین فرصت های بالقوه.
تجزیه و تحلیل رقابتی یک ابزار برای شناسایی جایی است که شما در زمینه خود جا می گیرید. آیا شما به خوبی و یا بهتر از رقابت خود هستید؟ آیا رقبای شما در مناطقی که در حال مبارزه هستند، موفق می شوند؟ اگر چنین است، آنها چه کاری انجام میدهند، و چگونه می توانید آن را بهتر انجام دهید؟ آیا ارائه دهندگان محتوا هستند که مخاطبان محتوا را با موفقیت جذب می کنند، چه کسی می تواند از شما یاد بگیرد یا حتی با آن کار کند؟
مهمتر از همه این است که شما چه گزینه هایی را برای رقبای خود از بین می برید و می توانید از آن برای تبدیل شدن به صدای منحصر به فرد و غالب در آن فضا استفاده کنید؟
نزدیکترین رقبا را تعیین کنید
هیچ جایی برای مقایسه با Walmart یا Apple وجود ندارد، زیرا مگر اینکه شما نیز یکی از مشهورترین مارک های دنیا باشید، اهداف آنها متفاوت از شماست. آنها همچنان مجبور به کار کردن برای پیدا کردن یک مخاطب هم نیستند. پیش از اینکه تحلیل رقابتی انجام دهید، باید مارک هایی را که بیشتر با کسب و کار شما سازگار هستند، شناسایی کنید.
احتمالا شما بلافاصله می توانید دو یا چند شرکت رقابتی در زمینه خود را شناسایی کنید. احتمالا ده ها نفر وجود دارد؛ شغل شما این است که آنهایی را که نزدیک به (یا ترجیحا) بهتر از شما هستند شناسایی کنید. علاوه بر شرکت هایی که خدمات مشابهی را به شما ارائه می دهند، شما همچنین می خواهید ارائه دهندگان ارائه دهنده مطالب موفق را در فضای مشابه خود بنویسید، زیرا این بزرگترین رقبای شما در رسانه های اجتماعی خواهد بود. برخی از این شرکت ها ممکن است با هم همپوشانی داشته باشند، اما جستجو را ادامه می دهند تا چندین مقایسه از هر دو را داشته باشید.

مانند خدمات – ساده ترین راه برای شناسایی رقبای مستقیم شما از طریق یک جستجوی گوگل است. به سادگی برای نوع محصولاتی که در حال بازاریابی هستند، جستجو کنید و ببینید کدام شرکت ها بیشترین نتیجه را کسب می کنند. باز هم، نام های بزرگ را از بین ببرید و به دنبال شرکت هایی باشید که می توانید منطقی با آن رقابت کنید.

مخاطبان مخاطب – چه کسی فعالانه با مخاطبین شما ارتباط برقرار می کند؟ برای شرکتهایی که برای فروش با شما رقابت نکنند، نگاه کنید، اما کسانی که محتوای ایجاد می کنند که به مشتری بالقوه شما جذاب هستند. آنها با توجه به مشتری بالقوه خود با شما رقابت می کنند. شناسایی آنچه که انجام می دهند، می تواند به شما در ایجاد محتوایی که مخاطب آن را می سازد، کمک کند.

شناسایی رقبا شما لازم نیست که یک کار دلهره آور باشد. ابزارهای زیادی برای کمک به شناسایی رقبای خود وجود دارد (ما چند مورد زیر را مورد بحث قرار می دهیم) و تعیین می کنیم که کدامیک از آنها در اختیار شما خواهد بودشما می توانید بر اساس اهداف خود مطالعه کنید.
کنفرانس های صنعت همچنین می توانند اطلاعات ارزشمندی در مورد زمینه های رقابتی شما و موضوعات مورد علاقه ارائه دهند. نگاهی سریع به برنامه و لیست سخنرانان به شما می گوید که شرکت ها نماینده و موضوعات مورد بحث هستند. برای کسانی که پیام های خود را با ماموریت خود نزدیک می کنند، به دنبال آن ها بروید و برای مکان هایی که شرکت خود را به عنوان یک رهبر فکری به کار می گیرید، نگاهی بیندازید.
تعیین اطلاعاتی که شما نیاز دارید
آنچه که در تجزیه و تحلیل رقابتی به دنبال آن هستید، بسته به هدف خود متفاوت است، اما بسیاری از عوامل مستقل از هم هستند:

شما واقعا چه قدر بزرگ هستید؟ صفحه فیس بوک شما ممکن است یک میلیون دوست داشته باشد، اما اگر نزدیک ترین رقیب شما Target است، با بیش از 20 میلیون دوست، شما احتمالا حتی در اکثر راداران طرفداران خود نیستید.

برای درک چگونگی رتبه بندی در حوزه خود، به هر پلت فرم رسانه های اجتماعی به طور جداگانه نگاه کنید، و سپس آنها را برای تعیین میزان دسترسی به یکدیگر ترکیب کنید. احتمالا شما در برخی از سیستم عامل ها بهتر از دیگران هستید، و این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد که تصمیم بگیرید که در آن تمرکز تلاش های شما قرار گیرد.

پیروان شما چگونه درگیرند؟ همانطور که ممکن است یک میلیون طرفدار داشته باشد، جذابیت 100 هزار دلاری طرفداران آن است.

پیدا کردن چگونگی مقایسه با نظرها، اشتراک ها، کلیک ها و نظرات، به شما می گوید که چگونه نیازهای مخاطبان خود را درک می کنید. اگر رقبای شما مشارکت بهتر داشته باشند، این به این دلیل است که محتوای آنها برای مخاطبان شما مناسب تر است یا این چیزی است که آنها به طور فعال برای بهبود این مشارکت، نظیر گفتگو در نظر می دهند؟

اطمینان حاصل کنید که محاسبات مشارکت شما عوامل متعددی را شامل می شود، از جمله پیروان. به سادگی با داشتن سهام بیشتر، تعامل واقعی شما را نشان نمی دهد اگر شما دو بار به عنوان پست ارسال و سه بار تعداد پیروان. برای مقایسه دقیق تر، از یک نسبت استاندارد برای تعیین تعامل استفاده کنید. به عنوان مثال، تعدادی از پست ها را برای بررسی انتخاب کنید (مثلا 20 سال گذشته). سپس تعدادی از سهام را اضافه کنید و پست هایی را که دریافت می کنید را دوست داشته باشید و آن را با تعداد پیروان این شرکت تقسیم کنید.

چقدر سریع پاسخ می دهید؟ در عصر اینترنت، ما انتظار پاسخ های نزدیک به فوری را داریم. اگر رقابت شما به سوالات سریعتر از شما پاسخ دهد، احتمالا شما مشتریان خود را از دست می دهید. زمان پاسخ پذیری قابل قبول توسط صنعت (بر اساس پیچیدگی سوالات و نوع مصرف کننده) متفاوت است، بنابراین تحقیق رقبای شما تنها راه شناختن اینکه آیا شما در سطح مناسب انجام می دهید.

آیا شما به اندازه کافی (یا بیش از حد) پست می کنید؟ اگر رقابت شما هر روزه باشد، در حالی که شما به سختی یک پست را در هر هفته مدیریت میکنید، نمیتوان انتظار داشت که همان سطح مشارکت را در اختیار شما قرار دهد. از سوی دیگر، اگر تیم رسانه های اجتماعی شما نمی تواند مقاومت در برابر بازپرداخت هر گونه الگوهای رفتاری خود را در بر دارد، شما ممکن است پیروان خود را به نقطه ای که آنها شروع به نادیده گرفتن شما می کند.

با مقایسه منظم ارسال های رقیب خود با عوامل دیگر (مانند تعامل)، می توانید نرخ ارسال پست خود را به طور مطلوب تعریف کنید.

اگر شما یک هدف خاص دارید، مانند اینکه آیا اضافه کردن Instagram به تلاش های اجتماعی شما باعث بهبود روابط شما می شود، شما می خواهید تحقیقات خود را به هدف خود هدف قرار دهید. با این حال، هنوز میخواهید به عوامل فوق نگاه کنید تا تعیین کنید که انتخابهای خاص بر عملکرد کلی هر رقیب تأثیر میگذارند.
ابزارهای مناسب را انتخاب کنید
ده ها ابزار موجود وجود دارد که می تواند مدیریت کمپین رسانه های اجتماعی شما را مدیریت کند و عملکرد شما را به رقبا مقایسه کند. هر یک از ویژگی های منحصر به فرد و مزایای خود را ارائه می دهد، بنابراین بهتر است چندین تحقیق را انجام داده و یکی از آن ها را انتخاب کنید که ویژگی هایی را که با نیازهای شما سازگار است، فراهم کند. برخی از موارد مورد علاقه ما عبارتند از:

SEMrush – SEMrush فراهم می کند مجموعه ای از ابزار برای تجزیه و تحلیل عملکرد خود و رقبا خود را. شما می توانید عملکرد رسانه های اجتماعی شرکت خود را ردیابی کنید، رقبای خود را تحقیق کنید و جنبه هایی مانند تعامل، فعالیت و موارد دیگر را مقایسه کنید. و اگر شما مطمئن نیستید که کدام رقابت شماست، SEMrush می تواند به شما در شناسایی آن ها با جستجوی کلمات کلیدی سایت شما و مقایسه عملکرد شرکت های دیگر کمک کند.

Sproutsocial – Sproutsocial اجازه می دهد تا شما را به نظارت و مدیریت چندین حساب رسانه های اجتماعی، ردیابی چیزهایی مانند تعامل، عملکرد پست فردی و داده های جمعیت شناسی. آنها همچنین یک گزارش مقایسه توییتر ارائه می دهند که نفوذ شما در برابر رقابت شما را مقایسه می کند.

گزارش ساده تجزیه و تحلیل رقابتی فیس بوک – در حالی که محدود به فیس بوک است، این گزارش رایگان است و به شما اجازه می دهد تا 10 صفحه فیس بوک را مقایسه کنید تا ببینید که شرکت شما در دو هفته گذشته رتبه بندی کرده است.

از یافته های خود برای استراتژی محتوا استفاده کنید
آیا یک تحلیل رقابتی به طور چشمگیری استراتژی محتوا را تغییر می دهد؟ این بستگی به اهداف اولیه شما و آنچه که در طول تحقیقات خود کشف می کنید بستگی دارد.
اگر می خواهید بدانید که آیا پست های ویدئویی می تواند برای شرکت شما سودمند باشد یا خیر، و سپس همه ی شما را کشف می کندمحمود احمدی نژاد در جریان ویدئو تلاش کرده و موفق شده است، ساده ترین راه این است که از ویدیو جلوگیری شود. از سوی دیگر، اگر هدف شما این است که چگونه ویدیو را اجرا کنید، و نه اینکه آن را پیاده سازی کنید، هر یک از این خرابی ها به شما کمک می کند که در تلاش خود از کاستی ها اجتناب کنید.
اگر هدف شما صرفا به منظور بهبود عملکرد خود (یا برای پیشی گرفتن از رقبا است)، اطلاعاتی که شما جمع آوری می کنید، به طور مستقیم بر استراتژی محتوا تاثیر می گذارند. بر اساس تحقیقات خود، شما باید از این سوالات خود بپرسید:

چه کلمات کلیدی ترافیک را به رقبای شما هدایت می کند؟ شناسایی کلیدواژههای موفقیتآمیز میتواند به بهبود پستهای شما برای بهبود جستجوگرها کمک کند. به همین ترتیب، شناسایی فرصت های از دست رفته می تواند به شما امکان سرمایه گذاری در زمینه هایی را که رقبای شما دنبال نمی کنند.

کدام محتوا اصلی شما را تولید می کند؟ محتوای اصلی هر دو وقت گیر و گران است برای تولید. اگر رقبای شما از محتوای منبع بهره مند شوند، ممکن است تلاش خود را در این زمینه افزایش دهید. برعکس، اگر محتواي اصلي آنها موفقيت خود را به خطر بياندازد، ممکن است زمان کمتری صرف شود تا خود را به عنوان يک ارائهدهنده محتوا مورد اعتماد بنا کنيم.

چه نوع جمعیتی جذاب هستند؟ تغییر دادن مطالب خود به منظور بهتر تجدید نظر در این گروه های جمعیتی می تواند نتایج شما را بهبود بخشد. یا اگر جمعیتی وجود داشته باشد، رقبای شما در حال رسیدن نیستند، شما می توانید بر روی آن سرمایه گذاری کنید.

چه نوع پست ها به خوبی انجام می شوند؟ اگر پست های کوتاه در پست های طولانی بهتر عمل می کنند، احتمال دارد مخاطبان شما ترجیح می دهند کوتاه تر شوند. اگر ویدیوی جذابیت بیشتری داشته باشد، ممکن است بخواهید ویدئوهای بیشتری را به استراتژی خود اضافه کنید.

به دنبال مناطقی هستید که می توانید از موفقیت های رقبای خود بهره مند شوید و همچنین هر منطقه ای که ممکن است از دست رفته باشد. شما همچنین ممکن است در بعضی مناطق بهتر عمل کنید اینها فرصت هایی برای ایجاد خود به عنوان یک رهبر محتوا است.

خودت را متفاوت کن
صرف نظر از دلیل شما برای انجام یک تحلیل رقابتی، مهم ترین اطلاعاتی که در طول تحقیقات خود به دست می آورید، همیشه باید درک عمیق تر از آنچه شما را از رقابت های شما متمایز می کند یا اینکه چگونه می توانید خود را از آنها جدا کنید.
نگران نباشید، استراتژی های رقابتی موفق ترین شما به شما اجازه نمی دهد که آنها را غارت کنید و حتی با آنها رقابت نکنید. برای ایجاد خود به عنوان یک رهبر در صنعت خود، شما باید مشتریان رقبا خود را تحریک، و به این معنی ارائه محتوا و یا خدمات آنها نمی توانند از رقبای خود را دریافت کنید.
به دنبال مناطقی هستید که در آنها پیشرفته هستید و بیشتر منابع خود را در پشت این تلاش ها قرار دهید. مناطقی که رقبای شما روی آن تمرکز نکنند و محتواهای خود را هدف قرار دهند تا فرصت های از دست رفته را ضبط کنند. حتی اگر رقبای شما همه چیز را به خوبی انجام دهند، یک منطقه را انتخاب کنید که تیم شما می تواند آن را افزایش دهد و آن را بهتر انجام دهد و تمرکز بر تبدیل شدن به آن رهبر محتوا.

آیا می خواهید وب سایت خود را توسط جستجوگران در بیش از یک مکان مشاهده کنید؟ این که آیا شما یک کسب و کار را با چندین مکان یا یک مکان واحد تنها در یک منطقه بزرگتر کار میکنید، که توسط جستجوگران در بیش از یک مکان یافت می شود برای کسب و کار مناسب است.
در حال حاضر SEMrush دارای ویژگی چند هدفه ای جدید در ابزار Tracking Position است که به کاربران امکان می دهد ده دستگاه یا مکان را در یک پروژه پیگیری کند.
این پست در مورد نحوه استفاده از SEMrush برای کمک به استراتژی جستجوگر چند مکانه شما صحبت خواهد کرد تا وبسایت شما بتواند توسط جستجوگران در چندین شهر و دستگاه یافت شود. ما همچنین یک پروژه نمونه ای که ایجاد کردیم برای نشان دادن نحوه عملکرد این ویژگی، به اشتراک می گذاریم.
جدول محتوا:

چالش های هدف چندین منطقه چیست؟
چگونه SEMrush کمک می کند؟
اطلاعاتی
محدودیت های این ویژگی چه هستند؟
چه کاری می توانید با مبارزات چند هدفه انجام دهید؟
چگونه می توان تفاوت های محلی را شناسایی کرد
چگونه برای کشف رقبای محلی
نحوه مقایسه قابلیت نمایش موبایل و دسکتاپ در همان داشبورد
نحوه تجزیه و تحلیل صفحات فرود اجرایی رقبا شما
چگونه می توان برآورد ترافیک را برای مکان ها و دستگاه های مختلف از یک داشبورد مقایسه کرد
پایان دادن به افکار

چالش های هدف چندین منطقه چیست؟
به عنوان یک شرکت خدمات محلی، غیرممکن است که بخواهید مشتریان را در یک شعاع جغرافیایی که به فراتر از یک شهر تکیه می کنند، خدمت کند.
بیشتر کسب و کارهای محلی از نتایج جستجو محلی برای بیش از مکان کسب و کار خود بهره مند شوند. خدمات زیادی وجود دارد که مشتریانی که در جستجوی آنلاین هستند مایل به سفر به یک شهر یا شهر همسایه برای دریافت بهترین خدمات هستند.
به عنوان مثال، یک شرکت لوله کشی مستقر در فیلادلفیا، پنسیلوانیا احتمالا می خواهد دید در حومه های اطراف و جنوب نیوجرسی نیز داشته باشد. در نقشه زیر میتوانید مکانهایی را به عنوان فیلترینگیا، گیلاس، هیل و Upper Darby نزدیک کنید که میتواند نتایج جستجوی مختلف را برای همان کلمات کلیدی ایجاد کند.

بخش حقه ای به عنوان یک صاحب وب سایت آگاه است که دقیقا چقدر وبسایت شما رتبه بندی شده برای کلمات کلیدی مورد نظر شما در آن مناطق دیگر است. Wمورچه نتایج جستجوی خود را با استفاده از جستجوی منظم گوگل بررسی می کند، فقط نتایجی را که گوگل بر اساس مکان فیزیکی خاص خود ارائه می دهد را مشاهده می کنید.
با این حال، با ردیابی رتبه بندی چند هدفه، می توانید نتایج را در چندین شهر در یک زمان نظارت کنید.
از آنجا که صنعت جستجو در زمینه های محلی در حال رشد است و عملا برای همیشه تغییر می کند، این یک چالش است. به روز رسانی گوگل کم نمی کند و با افزایش خدمات و تکنولوژی مبتنی بر مکان، به نظر می رسد تغییرات و تحولات بیشتری در افق وجود داشته باشد.
در یک نظرسنجی صنعت 2016، 39 درصد از جستجوگرها گفتند که انتظار می رود SEO های محلی در سال 2017 “سخت تر یا سخت تر” شوند. این امر مخصوصا برای هرکسی که می تواند یک وب سایت را در بیش از یک مکان قابل مشاهده کند، درست باشد.
برای رتبه بندی یک وب سایت در نتایج جستجو در چندین شهر، شما باید یک استراتژی جستجوگرهای تخصصی محلی برای هر منطقه نیاز داشته باشید. این به معنای ایجاد لینکهای محلی در هر شهری است که میخواهید هدف قرار دهید، اطلاعات مربوط به NAP را در مورد تمام نقلقولهای خود، بهروزرسانی صفحه «Google My Business» خود و استفاده از نشانههای Schema برای چیزهایی نظیر بررسیها، رویدادها و پیشنهادات ایجاد کنید.
چگونه SEMrush کمک می کند؟
پیش از اینکه شما تصمیم بگیرید که کدام مناطق جغرافیایی مورد نظر شما باشد، باید تحقیقات بازار را انجام دهید و ارزیابی کنید که چگونه و چه جایی باید شروع کنید.
کمپین ردیابی موقعیت چند هدفه می تواند این روند را بسیار راحت تر کند. قبلا، کاربران SEMrush باید یک پروژه جدید ردیابی موقعیت را برای هر مکان یا دستگاهی که میخواهند هدف قرار دهند، تنظیم کنند. اما اکنون، ردیابی وضعیت SEMrush یک داشبورد همه جانبه در اختیار شما قرار می دهد تا مجموعه کلمهای کلیدی را در 10 مکان و دستگاه در همان پروژه دنبال کنید.
با ردیابی گروهی از کلمات کلیدی مرتبط با سرویس در چندین شهر، می توانید ارزیابی کنید که در آن شما در حال حاضر دید دارید و در آن باید تلاش خود را برای کسب بیشتر از سایر مناطق تمرکز کنید.
شما احتمالا نمی دانید سرتان چقدر خوب است که وب سایت شما در شهرهای دیگر به جای محل اصلی خود رتبه بندی کند. شما همچنین ممکن است بدانید که بزرگترین رقبای شما در مناطق مختلف است.
با یک کمپین ردیابی چند هدفه، شما قادر به تحقیق هر دو این نکات و موارد دیگر خواهید بود. این بدان معنی است که شما می توانید از یک پروژه پیگیری موقعیت برای استفاده از تجزیه و تحلیل دید در ده مکان مختلف و یا ده ترکیب مکان ها و دستگاه استفاده کنید.
دستگاهها شامل تلفن همراه، دسکتاپ و تبلت میباشند، و به راحتی میتوانند پیگیری کنند که چگونه وبسایت شما در همه انواع نتایج جستجو ظاهر میشود.
برای نشان دادن آنچه شما می توانید با یک کمپین چند هدفه یاد بگیرید، ما نمونه ای از پروژه را برای ردیابی نتایج جستجوی خودکار آلی برای 100 کلمه کلیدی مربوط به “غذا در نزدیکی من” در ده شهر در کالیفرنیا ایجاد کردیم. دامنه اصلی ردیابی ما Yelp.com بود و ما وب سایت های رقابتی برتر را از هر شهر اضافه کردیم تا ببینیم که بیشترین رقابت را به Yelp داد.
شما می توانید دسترسی به خواندن تنها به پروژه ما درخواست کنید، یا اطلاعات زیر را برای خلاصه ای از آنچه که در بر داشت پیدا کنید.
اطلاعاتی

ناامید کننده است، Yelp.com بیشتر برای کلمات کلیدی ردیابی شده در هر شهر قابل مشاهده است. با این حال، پس از Yelp، رقابت جالبی برای نقطه دوم جای دارد. Eater.com، Tripadvisor.com، و Eat24hours.com (دامنه مربوط به yelp) همه دیدگاه قابل توجهی را در هر شهر یافتند.
محدودیت های این ویژگی چه هستند؟
هر بار که یک مکان جدید اضافه می کنید، مقدار کلمات کلیدی در مکان به محدودیت های شما محاسبه می شود. بنابراین اگر شما انتخاب کنید که همان 50 کلمه کلیدی در 4 مکان را دنبال کنید، آن را به عنوان 200 کلید واژه در بودجه کلیدی حساب کاربری حساب خواهید کرد.
لطفا توجه داشته باشید: این ویژگی چند هدف جدید تنها در سطح گورو و کسب و کار در دسترس است. این برای حسابهای طرفدار یا رایگان در دسترس نیست.
درخواست فقط خواندن فقط به پروژه ما.
چه کاری می توانید با مبارزات چند هدفه انجام دهید؟

شناسایی اختلاف حجم جستجوی محلی در شهرهای مختلف، بنابراین شما می توانید ارزیابی کنید که تقاضای بیشتر برای محصول یا خدمات شما بیشتر است.

بزرگترین رقبای خود را در شهرهای مختلف کشف کنید تا بدانید چقدر چالش برانگیز وب سایتهای پیش از شما در هر مکان است.

برآورد ترافیکی برای ده مکان / دستگاه مختلف از یک داشبورد واحد برای صرفه جویی در وقت و در بالاترین کمپین خود استفاده کنید.

دیدگاه های موبایل و دسکتاپ برای کلمات کلیدی هدف را مقایسه کنید تا بتوانید به سادگی SEO خود را ارزیابی کنید.

صفحات بالای صفحه رقیب شما را تجزیه و تحلیل کنید تا ایده های خود را برای وب سایت خود الهام بگیرید و از اشتباهات آنها یاد بگیرید.

برآورد ترافیک برای مکان ها و دستگاه های مختلف مقایسه کنید تا بدانید چگونه هر مکان یا دستگاه به ترافیک وبسایت شما کمک می کند.

اگر شما نمی خواهید پروژه خود را هر روز بررسی کنید، می توانید راه اندازی های سفارشی را تنظیم کنید تا از هر گونه پیروزی قابل ملاحظه ای در نتایج حاصل شود. این کار باعث می شود که شما در هر روز از داشبورد همانند سئو یا PPC خود را حفظ کنید.
چگونه می توان تفاوت های محلی را شناسایی کرد
تحقیق کلید واژه گامی اساسی در هر استراتژی بازاریابی است، اما بسیاری از ابزارهای تحقیقاتی کلیدی فقط به شما ارائه می کنندبا تخمینی حجم جستجو در سطح ملی. اگر شما یک استراتژی محلی را اجرا می کنید، بهتر است که حجم جستجو محلی کلمات کلیدی مورد نظر خود را در شهر مورد نظر خود جستجو کنید. برای پیدا کردن تفاوت های حجم محلی در SEMrush، مراحل زیر را دنبال کنید.

یک کمپین پیگیری موقعیت را تنظیم کنید و یک شهر خاص را نشان دهید که حجم محلی را نشان میدهد

2. کلمات کلیدی مورد نظر خود را اضافه کنید و شروع به ردیابی کنید
3. هنگامی که کمپین شما در حال اجرا است، Device & amp؛ محل بالای زبانه ها
4. “اضافه کردن دستگاه یا محل جدید” را انتخاب کنید

5. محل دوم را با استفاده از همان کلمات کلیدی و نوع دستگاه اضافه کنید
اگر در هر یك از كلمات كلیدی شما اصلاحاتی جغرافیایی وجود دارد (یكی از رستورانهای تایلندی san francisco)، اصلاح كنندگان را با موقعیت دوم خود تغییر دهید (رستوران تایلندی سان دیگو).
6. به برگه Devices and Locations بروید
7. دوبار کلیک کنید که حجم در محلی از بالای رابط تنظیم شده است
8. جدول را بر اساس حجم مرتب کنید و تفاوت ها را برای هر کلمه کلیدی مقایسه کنید. ممکن است تا یک روز ردیابی موقعیت را برای جمع آوری حجم محلی در سطح شهر انجام دهد، پس از یک یا دو روز پس از اتمام پروژه، اطلاعات دقیق را بررسی کنید.

اگر تفاوت بین حجم جستجوی بین دو شهر با جمعیت مشابه جمعیت را می بینید، می توانید نتیجه بگیرید که شهر با جستجوی جستجوی بالاتر، تقاضای بیشتری برای محصول یا سرویس دارد، درست است؟ به عنوان مثال، اگر “غذای تحویل در نزدیکی من” دارای حجم جستجو بیشتری در سن دیگو در مقایسه با سانفرانسیسکو باشد، می توانید بگویید که وب سایت تحویل غذا فرصت بیشتری برای فروش خود در سن دیگو دارد.
چگونه برای کشف رقبای محلی
یک گام مهم دیگر در کشف یک منطقه جدید برای هدف، دقیقا مشخص کردن کدامیک از شما برای ترافیک در هر شهر رقابت خواهد کرد. اگر شما یک سرویس خدمات محلی مانند لوله کشی هستید، ممکن است یک کارخانه لوله کشی متفاوت وجود داشته باشد که در بالای بسته محلی در هر شهر مورد نظر شما قرار دارد.

کمپین ردیابی موقعیت خود را با چند مکان باز کنید

انتخاب دستگاه و موقعیت مکانی که می خواهید تجزیه و تحلیل کنید

حرکت به برگه Discovery رقبا

تنظیم حجم به “محلی” در بالای رابط

مرتب کردن جدول توسط دیدگاه برای دیدن کسانی که دارای بالاترین رتبه بندی برای این کلمات کلیدی است

جدول را براساس تخمین ترافیک مرتب کنید تا برآوردن بازدیدکنندگان بیشتر از این کلمات کلیدی را تعیین کنید

با در نظر گرفتن این مراحل، می توانید بزرگترین رقبای خود را برای دید و ترافیک تخمین زده شده برای هر مکان یا دستگاه در پروژه خود بیابید. اگر رقبای منحصر به فرد خود را در تلفن همراه داشته باشید، آنالیز کنید که چرا سایت تلفن همراه آنها بهتر از شماست. اگر یکی از رقبای شما شما را در چندین منطقه ضرب و شتم کند، نگاه کنید به اینکه چگونه هر مکان جداگانه را هدف قرار می دهند. با تجزیه و تحلیل صفحات فرود رقیب، می توانید استراتژی خود را ببینید. به آنچه که در وب سایت خود انجام می دهند نگاه کنید که لینک ها را جذب می کند و این که آنها رتبه خوبی دارند.
در برگه Discovery رقبا شما همچنین می توانید ببینید که وب سایت شما در هر منطقه چه میزان قابل مشاهده است. این به شما در تصمیم گیری شما کمک خواهد کرد که آیا شما باید یک مکان جدید با SEO یا PPC را هدف قرار دهید. اگر شما قبلا دید دارید و رقبای خود در دسترس هستند، این نشانه ای است که می توانید با آنها رقابت کنید. با این حال، اگر شما هیچ دیداری آشکاری نداشته باشید و تعداد زیادی از رقبا در یک محل وجود داشته باشد، ممکن است بخواهید از وقت صرف کار خود در SEO خودداری کنید.
نحوه مقایسه قابلیت نمایش موبایل و دسکتاپ در همان داشبورد
برای هر وب سایت رقابتی، مهم است که حضور قوی در موبایل و دسکتاپ داشته باشیم، زیرا گزارش شده است که در حال حاضر بیش از نیمی از تمام جستجوها از دستگاه های تلفن همراه است. این مراحل را برای تنظیم داشبورد خود ردیابی عملکرد سایت خود را در نتایج تلفن همراه و دسکتاپ انجام دهید.

یک کمپین ردیابی موقعیت را تنظیم کنید

مکان خود را انتخاب کنید و نوع دستگاه را به “دسکتاپ” تنظیم کنید

دستگاه را انتخاب کنید & amp؛ محل بالای زبانه ها

را انتخاب کنید “افزودن دستگاه یا محل جدید”

تغییر دستگاه به “تلفن” و اضافه کردن کلمات کلیدی از اولین مکان شما راه اندازی

در Devices & amp؛ زبانه مکانها، شما می توانید روند دید، ترافیک برآورد شده و موقعیت متوسط ​​وب سایت را در نتایج تلفن همراه و دسکتاپ مقایسه کنید

در تصویر بالا، می توانید نمونه ای از پروژه هایی را که در نتایج دویدن مختلف شهرها – Philadelphia و Pittsburgh – هدف قرار دادن نتایج تلفن همراه و دسکتاپ را ببینید.
حتی اگر تنها در مورد رتبه بندی در یک مکان جغرافیایی توجه کنید، هنوز می خواهید بدانید که وب سایت شما در تلفن همراه و همچنین جستجوی دسکتاپ ظاهر می شود. نتایج جستجوی تبلت برای ردیابی در دسترس هستند و هر دستگاه به عنوان یکی از ده مکان در محدودیت های شما شمارش می شود.
بنابراین شما می توانید نتایج تلفن همراه و دسکتاپ را برای پنج شهر، و یا نتایج تلفن همراه، دسکتاپ و قرص برای سه شهر پیگیری کنید و یک مکان یا دستگاه دیگر برای هدف قرار دهید.
نحوه تجزیه و تحلیل صفحات فرود اجرایی رقبا شما
اگر می خواهید بدانید که چگونه رقبا خود را در پیش رو از شما قرار می گیرند، فقط نگاهی به صفحات فرود آنها ببرید. شما ممکن است بعضی از ایده ها را برای خود بیابیداستراتژی N بر اساس آنچه که در وب سایت خود کار می کند. پیدا کردن صفحات فرود قابل قبول رقیب در SEMrush آسان است. فقط مراحل زیر را انجام دهید:

کمپین ردیابی موقعیت خود را باز کنید

به برگه Landing Pages بروید

تنظیم حجم به “محلی” در بالای رابط

دامنه رقیب خود را در قسمت آبی بالای جدول وارد کنید

مرتب سازی براساس ترافیک تخمینی برای دیدن صفحات در سایت خود که ترافیک آلی را از کلمات کلیدی مورد نظر خود به دست آورده اند

برای مشاهده صفحه خود روی فلش آبی در کنار نشانی اینترنتی کلیک کنید

لیست صفحات این گزارش منبع خوبی از اطلاعات هستند، اگر می خواهید بدانید چگونه مطالب ایجاد کنید که در طرز خودتان رتبه بندی کنید. نگاهی به صفحات بالای رقابت خود و تجزیه و تحلیل آنچه که آنها به خوبی برای به دست آوردن لینک ها و پاسخ به سوالات که مردم در جستجوی جستجو.
چگونه می توان برآورد ترافیک را برای مکان ها و دستگاه های مختلف از یک داشبورد مقایسه کرد
اگر شما در بیش از یک مکان دید کنید، می توانید تخمین بزنید که چه میزان ترافیک در هر منطقه شما را به شما ارسال می کند، بر اساس میزان رتبه بندی شما و میزان جستجو هر کلمه کلیدی. در ردیابی موقعیت، یک نشانگر ترافیک تخمینی در نمودار دید است که این برآورد را برای وب سایت شما ارائه می دهد. شماره نمایش داده شده برآورد بازدید های روزانه بر اساس کجا در نتایج جستجو در وب سایت رتبه.

کمپین ردیابی موقعیت خود را با چندین مکان یا دستگاه باز کنید

به برگه Devices and Locations بروید

تنظیم حجم به “محلی” در بالای رابط

برآورد ترافیک را بر روی نمودار خط انتخاب کنید تا مقایسه کنید کدام مناطق بیشترین حجم جستجو را به یک وب سایت ارسال می کنند. اعداد نشان دهنده تخمین روزانه ترافیک از کلمات کلیدی مورد نظر شما هستند

پایان دادن به افکار
شما می توانید برای استراتژی های SEO خودتان با استفاده از SEMrush کارهای زیادی انجام دهید. این نکات را بیاموزید و برنامه ای برای رشد کسب و کار خود را با هدف قرار دادن مناطق جدید طراحی کنید. فراموش نکنید که فقط برای دسترسی به خواندن فقط به کلید ردیابی “غذا در نزدیکی من” در نتایج تلفن همراه در ده شهر در پروژه کالیفرنیا، فقط روی این لینک کلیک کنید.
توصیه شما برای انجام جستجو در چندین مکان چیست؟ به ما اطلاع دهید!

هیچ راه حلی برای تولید منحنی فروش وجود ندارد. شخصا، من مطمئن هستم که شخصیت افراد را تقویت می کند.
شما یک تیم فروش ساختید آیا آنها تماس های سرد و فروش را از طریق تلفن یا نامه یا ایمیل می فرستادند. اما از لحاظ تکنولوژی که در حال حاضر در نوک انگشتان ما وجود دارد، متاسفانه راه ناکارآمد برای یافتن کسب و کار جدید و فروش است.
همچنین گران قیمت است برای فروشندگان و همچنین وقت گیر برای آموزش آنها برای این نقش ها، برای یکی. و به طور کلی، مشتریان بالقوه عادت های خود را تغییر داده و ترجیح می دهند یا به دنبال اطلاعات خود و یا حداقل از اینترنت برای برقراری ارتباط استفاده کنید.
به همین دلیل گرفتن قدرت جستجوگرها به عنوان بخشی از یک استراتژی بازاریابی ورودی به شما کمک می کند تا از هر دو طرف از طیف استفاده کنید: محتوا را برای ایجاد ارتباط با مشتریان بالقوه به جای تماس های فروش قدیمی و گسترش سرمایش، ارتقا دهید.
واجد شرایط یک سرب
به عنوان یک کلمه احتیاط: اصول روش قدیمی فروش نمی افتد – ما فقط باید قادر به انطباق سریع تر. شما هنوز هم می خواهید بدانید که آیا این سرب به زمان و سرمایه گذاری شما ارزش دارد یا نه.
بهترین راه برای ایجاد یک راه سریع برای کاربر برای تعامل و یا ارائه اطلاعات به شما برای نشان دادن آنها واقعا علاقه مند است.
مراقب باشید که سطح علاقه به نوع محتوای متفاوت باشد:

برنامه های کاربردی برای وبینارها یا ارائه های تبلیغاتی: این به متقاضیان ارسال اطلاعات شخصی نیاز دارد، بنابراین قرارداد باید برای آنها مهم باشد.
کوپن ها یا معاملات: این نشانه خوب است که کسی روی یکی از این کلیک کند. شما فقط باید حداقل آدرس ایمیل خود را دریافت کنید.
وبلاگ: شما باید مطمئن شوید که هر مقاله در وبلاگ شما دارای یک آهنربای سرب است – PDF، چک لیست، infographic یا هرچه که بازدید کنندگان سایت شما ممکن است بخواهند.

در حال حاضر، مطمئن شوید که محتوا که در بالا توضیح داده شده ماهانه ماه را هدایت می کند؟
استفاده از محتوا برای تولید تبلیغات از طریق بازاریابی ورودی
اگر شما به عنوان بهینه سازی موتورهای جستجوگر غریبه نیستید، اما برای تبدیل بازدیدکنندگان سایت به مشتریان تلاش می کنید – این یک تعویض بازی است.
برای اطمینان از اینکه وبینار، نمایندگی فروش یا پست های وبلاگ شما توجه مشتری بالقوه و اطلاعات تماس آنها را می دهد، می توانید با دنبال کردن چهار مرحله که در این مقاله بررسی خواهم کرد:

تحقیق کلمه کلیدی را انجام دهید
بهینه سازی محتوای پس از راهنمای 10 مرحله ای، بهینه سازی صفحه.
اطمینان حاصل کنید که محتوای دارای رتبه بالا در Google با پیوند ایجاد شده است.
یک آهنربای سرب ایجاد کنید و یک تماس به عمل اضافه کنید.

برای شروع، به جای تلاش برای بلافاصله به عنوان یک فروشنده، به عنوان یک متخصص معتبر در زمینه فکر کنید که به دنبال ایجاد یک جامعه است.

یک پست وبلاگ یا عناوینی مانند این باعث می شود فشار از داخل و خارج از خود، به طوری که مشتریان احساس نمی کند، “هی، آنها فقط می خواهم من را به خریددر آنها وجود دارد، و آنها در مورد من اهمیتی نمی دهند. “
بنابراین تمرکز بر نوشتن محتوا که مردم علاقه مند هستند.
نوشتن مطالب بر اساس نیاز و تقاضا

پیدا کردن موضوع که مردم علاقه مند هستند مهمترین بخش است. هرکدام از اهمیت تحقیقات کلیدی را شنیده اند – پیدا کردن کلمات کلیدی با حجم جستجو نسبتا بالا و نمره مشکل دشوار کلمات کلیدی.
سپس باید اطمینان حاصل کنید که این محتوا به شخصیت خریدار مربوط می شود و متناسب با صحنه خریدار مناسب است – کشف، آگاهی یا توجه. اگر این به نظر بسیار پیچیده است، اجازه دهید شما را از طریق این پروسه برپا کنم.
تحقیق کلید واژه
اول، بیایید یک موضوع را با امتیاز کم مشکل پیدا کنیم. این نمره متریک است که نشان می دهد که مقالات زیادی در این موضوع وجود ندارد. بنابراین شما ممکن است فرصتی برای ایجاد یک مقاله داشته باشید که بهتر از بقیه است. علاوه بر این، این شاخص اساسا نشان می دهد که تعداد لینک هایی که باید در صفحه اول قرار دهید:

0-10 نمره مشکل: & lt؛ 10 لینک دهنده
امتیاز 11-20 دشواری: 10-23 پسزمینه
امتیاز 21-30 دشواری: 24-50 لینک دهنده
امتیاز 31-40 دشواری: 51 تا 80 پسزمینه
امتیاز 41-50 مشکل: 81-150 لینک دهنده
51-60 نمره دشواری: 151-250 لینک دهنده
امتیاز 61+ مشکل: تعداد زیادی از لینک ها

پیدا کردن موضوع
بگذارید بگوییم ما یک شرکت املاک داریم که به دنبال مشتری های جدید است. اول، ما از گوگل برای پیدا کردن محبوب ترین وبلاگ های املاک و مستغلات استفاده می کنیم.

“وبلاگ خریدار خانه” به نظر جالب توجه است. اجازه دهید URL وب سایت را کپی کنیم و ببینیم آیا می توانیم برخی از موضوعات خوب را با نمره مشکل دشوار کلمات کلیدی پیدا کنیم که آنها را ترافیک را به ارمغان می آورد.

Semrush.com همه چیزهایی است که ما نیاز داریم – URL (1) را کپی کنید، به Organic Search (2) بروید و روی موقعیت ها (3) کلیک کنید. هنگامی که مرتبا کلمات کلیدی را پس از کمترین نمره مشکل دشواری کلمات کلیدی مرتب کنید، می توانید موضوعات را با توجه به نیشهایی که کمتر مورد سوء استفاده قرار می گیرید مشاهده کنید.

ظرف مدت 10 دقیقه ما توانسته ایم سه موضوع جالب را با حجم قابل توجه جستجو و نمره دشواری کم پیدا کنیم.
توجه: شما باید بر روی کلمات کلیدی تمرکز کنید که حجم جستجو را از 10 تا 1000 در هر ماه و نمره مشکل کلمات کلیدی از 0 تا 60. در غير اين صورت، محتواي خود را در صفحه اول گوگل بسيار سخت خواهد بود.
بنابراین در حال حاضر، زمانی که موضوع دارید باید 3-4 کلمات کلیدی مرتبط پیدا کنید.

همه شما باید انجام دهید در حال حاضر با کلیک بر روی کلمه کلیدی که شما می خواهم در مورد (1) ارسال، به بخش کلمات کلیدی مرتبط (2) کلیک کنید، و شما قادر خواهید بود برای دیدن همه مترادف کلمه کلیدی که ممکن است شما نیاز دارید (3).
هنگامی که یک موضوع روشن ایجاد می کنید، زمان شروع نوشتن است.
ایجاد محتوا و بهینه سازی موضوع
مهم این است که بهترین مطالب را در این موضوع خاص ایجاد کنید تا اطمینان حاصل کنید که مقاله ای که در حال نوشتن است، خواننده را با اطلاعاتی که به دنبال آن هستید فراهم می کند.
یافتن مقالات مشابه
با پیدا کردن مقالات مشابه در مورد موضوع خود را شروع کنید. آنچه قبلا گفته شد را بررسی کنید و چیزهایی را که از دست رفته اند یا می توانید انجام دهید بهتر جستجو کنید. شما نمی خواهید تکرار شود شما می خواهید از رقبای خود بهتر باشید، بنابراین محتوای آنها را بررسی کنید و ببینید که چگونه می توانید مطالب خود را برجسته کنید. فهرستی از صفحات مورد نظر خود را نگه دارید (به شما بگویید چرا بعدا).
اطمینان حاصل کنید که محتوای SEO دوستانه است.
یکی از چیزهایی که هنگام نوشتن مطالب مهم است، بهینه سازی صفحه است. وقتی کلمات کلیدی و کلیدواژه های مربوطه را تعریف می کنید، باید اطمینان حاصل کنید که آنها در جایی که در متن ضروری هستند ظاهر می شوند.
در اینجا روش 10 مرحله ای است که ما برای رتبه بندی محتوا در Google به کار می بریم.

عنوان H1 باید با یا شامل کلمه کلیدی تمرکز (مطمئن شوید که عنوان کمتر از 70 کاراکتر است).
اطمینان حاصل کنید که عنوان SEO شما همانند یا مشابه تگ H1 شماست و همچنین شامل کلیدواژه تمرکز است.
کلمه کلیدی کلیک کنید به سرفصل خود – بهترین، حماسی، عالی، قرارداد سال / ماه و غیره
اطمینان حاصل کنید که یک تصویر در پست شما وجود دارد که با کلید واژه فوکوس به عنوان alt-tag قرار دارد
کلمات کلیدی تمرکز خود را در بند اول حذف کنید.
اضافه کردن 3-4 کلمات کلیدی مرتبط در محتوا.
اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی تمرکز شما از 0.5٪ تا 1٪ از کل محتوای ظاهر می شود.
کلمه کلیدی را در ابتدای URL اضافه کنید. مهم: اگر URL را ویرایش کنید، مطمئن شوید که یک تغییر مسیر ایجاد کنید
اضافه کردن یک متا توصیف که شامل کلید واژه تمرکز شما است.
با استفاده از کلمات کلیدی تمرکز خود از زیر عنوان ها استفاده کنید.

اگر از این قوانین پیروی کنید و یک مقاله برجسته (حداقل 1000-1،500 کلمه) ایجاد کنید، محتوای شما برای لینک ها آماده خواهد شد.
قبل از اینکه به ساخت لینک بپردازیم، باید یک مورد مهم را تأیید کنم.
اهمیت تحقیق موضوع و بهینه سازی صفحه
کلید واژه های تحقیق و بهینه سازی صفحه به کلی برای انجام دادن خوب است.
ما از این استراتژی محتوا استفاده کردیم که تنها موضوعاتی با نمره دشواری و حجم جستجو از 50 تا 1000 را شامل می شد. این همه ساختن پیوند ما فوق العاده آسان بود. با یک زن و شوهر از لینک های ما قادر به انجام این:

با این و چندین موضوع دیگر، ما در موقعیت 0 و همچنین در رتبه اول در Google قرار می گیریم.
خیلی موثر است؟
اکنون اجازه دهید به ساخت لینک بپردازیم. بدون این،محتوای شما احتمالا هرگز به صفحه اول گوگل نخواهد رسید.
چرا شما نیاز به پیوندهایی دارید
Google به عنوان رای اعتبارات را نشان می دهد – بیشتر آراء محتوا شما، مهم تر از آن است و به این ترتیب رتبه بالاتر است. و بنابراین، برای دریافت صفحه خود در بالای SERPs همه شما باید بدانید این استراتژی ساخت لینک است. شما خواهید دید – این شگفتی ها را انجام خواهد داد.
به خاطر داشته باشید در مرحله ایجاد محتوا و بهینه سازی موضوع شما یک لیست از صفحات را برای کمک به نوشتن بهترین مقاله ای که وب دیده اید، ساخته اید؟ در حال حاضر، این لیست را بیرون بیاورید زیرا به لینک ساخت کمک می کند.
هدف این است که صفحاتی را پیدا کنید که با پستهایی که به اندازه شما خوب نیستند لینک کنید و از آنها بخواهید که در صورت اضافه کردن یک منبع اضافی در نظر بگیرند.
هنگامی که به SEMrush بروید و برای هر یک از این URL ها جستجو کنید (1). شما می توانید این اشاره ها را پیدا کنید (2). اطمینان حاصل کنید که برای لینک هایی که برای یک صفحه خاص ساخته شده اند (3) جستجو کنید.

سپس شما باید یک CSV export (4) ایجاد کنید، بنابراین می توانید از طریق سایت ها بروید و اطلاعات تماس آنها را جستجو کنید. در اغلب موارد، از رسیدن به 30-100 سایت، شما به اندازه کافی لینک ها را برای رسیدن به بالای نتایج گوگل دریافت خواهید کرد.
هدایت، هدایت، هدایت، هدایت
اکنون زمان ایجاد تنظیم برای رهبران است. بهترین بخش این است که تمام این فرآیند خودکار می شود.
مگنت سرب
بنابراین، در حال حاضر، شما مقاله ای را منتشر کرده اید، و شما چندین پیوند را دارید. بنابراین پست شما از SERPS صعود می کند. گام بعدی اضافه کردن یک مگنت سرب و یک تماس به عمل است که به شما کمک می کند تا اطلاعات تماس مشتری را جمع آوری کنید.
قبل از ایجاد مگنت سرب، مهم است که سفر مشتری را تصور کنید:

هنگامی که فرد یک مشکل دارد – آنها برای یافتن یک راه حل از Google استفاده خواهند کرد.
این است که آنها مقاله شما را پیدا می کنند (که یک راه حل را فراهم می کند).

اگر یک مقاله ایجاد کنید که در آن معاملات معاملات املاک را توضیح دهید – چگونه منافع کافی برای هدایت ایجاد کنید تا اطلاعات تماس خود را به آنها بدهید؟

شما می توانید یک چک لیست با تمام مراحل معامله برای دریافت ایمیل اضافه کنید.
مردم را با یک حرفه ای املاک و مستغلات تماس برقرار کنید.
یا یک PDF با اسرار مذاکره ایجاد کنید، عوامل املاک و مستغلات برای افزایش قیمت ها استفاده می کنند که اعتماد را ایجاد می کنند و ایمیل شما را می گیرند.

همه شما باید انجام دهید این است – تجسم قیف بازاریابی، و مراحل مردم را از طریق، بنابراین شما می دانید چه چیزی می تواند آینده.
اگر شما این کار را انجام می دهید و بازدید کننده سایت را یک مگنت سرب ارائه می دهد که غیرممکن است، شما می توانید اطلاعات تماس را دریافت کنید.
فراخوانی برای اقدام
آخرین، اما نه کم، شما باید یک فرم را اضافه کنید که مشتریان بالقوه باید اطلاعات تماس خود را پر کنند.
چند نوع CTA وجود دارد که می توانید انتخاب کنید که منجر به جذب بهتر شود. بنابراین بسته به ویژگی های کسب و کار شما چند گزینه وجود دارد:

این نوع از CTA زمانی مفید است که شما می خواهید توجه کاربران را در بخش یک سایت جدا کنید. این بسیار مؤثر است اگر شما چیزی خوب برای ارائه داشته باشید.

هنگامی که بازدید کننده سایت تصمیم گرفته است صفحه را ترک کند، تقریبا هیچ چیزی وجود ندارد که بتواند فرد را ترک کند. اگر میزان جست وجوی بالا در صفحه ضبط سرب شما وجود داشته باشد – قصد خروج CTA چیزی است که شما نیاز دارید.

اگر صفحه شما خیلی هیجان انگیز است، خوانندگان زمان زیادی را صرف مرور در پست می کنند، پس تعبیه تماس به عمل یک ایده واقعا خوب است.

اگر می دانید خوانندگان شما زمان زیادی را در صفحه خود صرف می کنند و معمولا از آنچه که باید انجام می دهند، به اندازه کافی پریشان می شوند. سپس CTA کامل است.
توجه: یک تماس کامل برای عمل وجود ندارد. شما باید همه آنها را آزمایش کنید و امیدوارم بتوانید یکی از آن ها را پیدا کنید که برای مخاطبان شما مناسب است. علاوه بر این، سازندگان برتر در طول زمان تغییر خواهند کرد – بنابراین تست را ادامه دهید.
اما از آن استفاده نکنید؛)

بیشتر، شادتر – به CTA ها اعمال نمی شود. در بیشتر موارد، کمتر است، مگر اینکه شما می خواهید بازدید کنندگان سایت خود را آزار …
نحوه افزودن تماس به عمل
خدمات آماده با ادغام آسان، ردیابی شگفت انگیز و ویژگی های چندگانه وجود دارد.
در وردپرس و بزرگترین سیستم عامل های تجارت الکترونیک، می توانید Mailmunch را استفاده کنید. برای نصب بدون درد، مطمئن شوید که این راهنمای را بررسی کنید.
مهم نیست که کدام پلاگین را انتخاب میکنید، ادغام سریع و شهودی است. و هنگامی که این کار انجام می شود، شما توانایی جمع آوری اطلاعات تماس مشتریان بالقوه را بدون صرف یک پنی خواهید داشت. علاوه بر این، هنگامی که شما CTA را پیاده سازی می کنید، شما باید قطعه آخر را برای اطمینان از جریان ثابت ماه های جدید در طی ماه .
قبل از آن که برای پیدا کردن افرادی که علاقه مند به محصول یا خدمات شما هستند، مقایسه کنید، شما نیاز به یک تیم از فروشندگان، یک تن زمان و مقدار قابل توجهی از پول دارید. اما اکنون می توانیم همه آن را به صورت خودکار انجام دهیم.
خیلی شیک
الان نوبت تو است
بنابراین، در حال حاضر شما می دانید اصول. با استفاده از این دانش عالمانه و به مشتریان بالقوه خود چیزی ارزشمند بدهید.
قبل از ترک، بیایید خلاصه آنچه آموخته اید:

تحقیقات موضوعی از اهمیت زیادی برخوردار است – شما باید یک کلمه کلیدی متمرکز را از 10 تا 1000 جستجو در هر ماه و کلمه کلیدی پیدا کنیدنمره مشکل از 0 تا 60.
سپس کلیدواژههای کلیدی و کلیدواژههای مرتبط را با توجه به راهنمای 10 مرحلهای ذکر شده در این پست توزیع کنید.
علاوه بر این، با پیگیری وب سایت هایی که پست های پست های پایین تر را ذکر کرده اند، چند لینک را دنبال می کنید
و یک قوطی سرب با یک CTA اضافه کنید تا بتوانید قیف بازاریابی خود را به طور خودکار بسازید.

آنجا وجود دارد این یک بازی بی پایان است، اما شما آماده هستید.

وقتی یک کمپین نمایش برای ایجاد آگاهی به یک مخاطب جدید ایجاد میکنم، می خواهم کمپین هدفم را به همان اندازه که ممکن است، شروع کنم. اولا قبل از اینکه من به گسترش دسترسی من به مخاطبان گسترده تر نگاه کنم، می خواهم ابتدا سعی کنم تا کاربران بسیاری از کاربردهای فوق العاده را بگیرم. من این ذهنیت را دارم چون می خواهم قبل از سرمایه گذاری بیشتر پول در استراتژی من، آنچه در ابتدا کار می کنم پیدا کنم. من نه تنها هزینه های تبلیغاتی هدر رفته را ممنوع می کنم، بلکه می توانم از پول اضافی برای آزمایش روش های مختلف هدف گیری استفاده کنم.
ایده آل، من می خواهم یک کمپین مطابقت با مشتری را امتحان کنم. مطابقت مشتری می تواند خیلی موثر باشد، اما هر بازاریاب هیچ گزینه ای برای استفاده از یک لیست ایمیل گسترده ندارد. بنابراین اگر انتخاب مشتری یک گزینه نیست، یکی از مکان های مورد علاقه من برای شروع استفاده از ارجاعات در Google Analytics است. اگر منابع خارجی ترافیک از طریق وارد کردن مشتریان بزرگ کار را انجام داده باشند، اجازه دهید از PPC استفاده کنیم تا از آنها بیشتر استفاده کنیم. اجازه بدهید به شما نشان دهم چگونه.
منابع ارجاع بالا به شما تبدیل می شوند
در Google Analytics، به گزارش اکتساب بروید و سپس ارجاعات را انتخاب کنید. در اینجا لیستی از تمام منابع که ترافیک را به وب سایت شما ارسال کرده اند را می بینیم. در ابتدا، گزارش ارجاع در Google Analytics بر اساس تعداد جلسات مرتب می شود، اما من قصد دارم به جای دیگری به جای دیگری نگاه کنم. من قصد دارم به ستون تکمیل گل برسم و مرتب بر اساس بیشتر تکمیل ها اول. این به من اجازه می دهد که منابع ارجاعی را با مخاطبان فعلی من بهترین را داشته باشند.

علامت چک قرمز برای دلیل وجود دارد. ما این لینک ها را به زودی خواهیم دید. همچنین برای فیلتر کردن URL هایی که قبلا با استفاده از آن آشنا هستید (فیس بوک، Pinterest و …)، فیلتر کنید. هنگامی که فهرستی از نتایج خود را داشته باشید، چندین بار محدوده تاریخ را تغییر دهید تا ببینید آیا قرار دادن تبدیل یک روند صحیح تبدیل را دارد. اگر الگوی تبدیل به دلخواه شما باشد، فهرستی از منابع ارجاعی خود را که منجر به تکمیل هدف شده است، به لیست خود منتقل کنید.
تحقیق هر منبع ارجاع در AdWords
هنگام تحقیق در مورد ارجاعات، دو گزینه دارید. اولا می توانید سعی کنید و از ابزار AdWords Planner استفاده کنید. برنامه ریز نمایشگر اطلاعات بیشتری را در مورد هر منبع به شما می دهد اگر بتوان آن را به عنوان یک قرار دادن استفاده کرد. برای بازخورد سریع تر، من ترجیح می دهم که به سرعت به گروه آگهی جدید خود بروید و هنگام ارسال فهرست جدید اهداف مستقیم قرارگیری منبع ارجاع را جستجو کنید.

شما می توانید سایت هایی که در قسمت اول این وبلاگ برجسته می شوند را می توان به عنوان گزینه های مستقیم قرار دادن در AdWords یافت. همچنین می توانم ببینم آگهی های تبلیغاتی چه فرقی می کند که قرار دادن قبول می شود، بنابراین من می توانم برای هر قرار دادن دارایی های مناسب ایجاد کنم. آخر، تعداد بازدیدها در هفته را برای دیدن تخمین مقدار ترافیکی می بینم.
اگر هیچیک از مراجعهکنندگان من به مکانهای واجد شرایط نباشد چه؟
سؤال خوبی بود. اگر هیچکدام از موارد بالا را مشاهده نکنید، منابع ارجاع را به عنوان جایگذاری تبدیل کنید، همه آنها را در Planner Display اضافه کنید. گوگل منابع را به شما می دهد و سایت های مربوطه را که می توانید به عنوان قرار دادن مستقیم در تطبیق تبلیغات خود تست کنید، به شما ارائه می کنند.

اگر هیچ یک از مکانهای توصیه شده در نتایج برنامهنویسی Display را دوست نداشته باشید، به جای ایجاد یک مخاطب متمایز از نظر سفارشی باشید. شما می توانید URL های ارجاع تبدیل خود را به عنوان یک مخاطب ترکیبی اضافه کنید تا گزینه هدفمند مبتنی بر علاقه را آزمایش کنید. مخاطبین علاقمندی به مخاطب به افرادی که علاقه مند به وبسایتهایی هستند که در گذشته پیشنهاد کردهاید، دسترسی پیدا میکنند. در حالی که این دقیقا به عنوان یک قرار دادن مستقیم نیست و شما لیست های بازاریابی مجدد را از وب سایت های دیگر ایجاد نمی کنید (که وجود ندارد)، هنوز می توانید از ترافیک ارجاع بیشتر برای Display استفاده کنید.
ایجاد کمپین ها آگاهی ساختن به جدید و مرتبط ترافیک
در مورد چگونگی ساختن کمپین های نمایشی خود به طور کامل به شما کمک می کند. به یاد داشته باشید که بودجه های روزانه در سطح کمپین تعیین می شود، ممکن است به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا می خواهید تمام موقعیت های جدید را به یک گروه تبلیغ اضافه کنید یا مکان های خاصی را در یک کمپین متفاوت قرار دهید. من شخصا در ابتدا تمام اعمال در یک گروه تبلیغاتی را حفظ کردم. سپس اگر سایت های خاصی را دیدم که به طور قابل توجهی بهتر عمل می کنند، من در کمپین خودم برای کنترل هزینه ها، قرار می دهم.

در حال حاضر عنوان این بخش گفت: ترافیک جدید. من در اینجا یک کمپین بازاریابی مجدد اجرا نمی کنم هدف از تبلیغات من، دستیابی به کاربران است که قبلا هرگز از سایت من دیدن نکرده اند. بنابراین مطمئن شوید مخاطبان برای بازدید کنندگان قبلی سایت ایجاد کرده و آنها را به عنوان حذف محتوا اضافه کنید تا اطلاعات پاک شود. این کار باعث می شود مخاطبان بازاریابی و آگاهی شما از یکپارچگی در هم آمیختن و اجازه دادن به پیام تبلیغاتی شما در مسیر خریدار مرتبط نباشد.
شروع به رانندگی ترافیک بیشتر
کمپین جستجو، تقاضای ایجاد نمی کند. آی تیتنها می تواند تقاضا را که در جهان است، برآورده کند. کمپین های نمایشی ممکن است شما را مجبور نکنند مستقیم از شما بپرسند، اما یک تبلیغات تبلیغاتی منظم می تواند تعداد کاربرانی را که به دنبال نام تجاری، محصولات یا خدمات شما هستند را افزایش دهد. جستجوی بیشتر کاربران به تمام کانال های جستجو شما کمک خواهد کرد. نه فقط PPC. گوگل آنالیز دارای اطلاعاتی است که شما نیاز دارید تا به طور بالقوه منابع مورد استفاده برای مشتریان جدید پیدا کنید که سابقه تبدیل به وب سایت شما را دارند. یافتن بهترین منابع برای ارجاع ترافیک به سایت خود و استفاده از آن منابع جدید برای گسترش آگاهی از نام تجاری خود و رشد مخاطبان مربوطه.

لازم است مطمئن باشید که اقدام شما به تمام اهدافی که برای خود و کسب و کارتان تعیین کرده اید، برسد. به همین دلیل است که زمان بحث در مورد ربط محتوای شما است. اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که چیزی را تولید می کنید که احتمالا واقعا قبل از انتشار آن به مخاطب مورد نظر شما ربط دارد، محتوای شما باید پاسخ های هوشمند و مختصر به سوالات زیر را ارائه دهد:
1. چرا و چگونه این محتوا مربوط به مخاطبان هدف من است؟
ربط محتوای شما به مخاطبان شما، بازاریابی محتوا را ایجاد یا شکست خواهد داد. با وجود این به نظر می رسد یک سوال بسیار ساده است، شما باید در نظر داشته باشید که بسیاری از وبلاگ های وبلاگ B2B وجود دارد که قادر به پاسخ به این سؤال ساده نیست: چرا؟ خوب، به این دلیل که نویسندگان بیشتر پستهای وبلاگ برای خودشان بنویسند، نه مخاطبانشان.
اشتباه نگیرید، این خوب است اگر شما یک وبلاگ شخصی بسازید و اگر بخواهید جمعیتی از پیروان ایجاد کنید که سبک خود را حفاری می کنند و نه چیزی که شما آنلاین می کنید. با این حال، اگر این مورد نیست، اگر شما می خواهید محتوا خود را به شما کمک کند به سرعت در افزایش ترافیک خود را و به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در واقع نگاهی به آنچه شما در حال فروش و خرید محصولات و خدمات خود را، شما بلافاصله نیاز به توقف آنچه شما انجام و تغییر رویکرد خود را انجام دهید.
هدف شما در این جا این نیست که روحتان را تسکین دهد، این کار برای پول و تحریک رشد است. اگر خوانندگان شما از محتوای شما هیچ حقیقتی واقعی دریافت نکنند، اگر آنها با نوشتن خود به هیچ وجه روشنگر شما نباشند، آنها تبدیل نخواهند شد. و چرا باید؟ محتوای شما ممکن است سرگرم کننده باشد، اما واقعیت این است که برای آنها بی فایده است. این تحصیل نمیکند و هیچ اقدام دیگری را تحریک نمیکند.
شما باید به یاد داشته باشید که شما در حال ارائه خدمات اینجا هستید. کار شما لزوما برای نوشتن چیزی است که فکر می کنید خوب است، این چیزی است که مخاطبان شما را سرگرم کننده، آموزشی و (یا) مفید می دانند.
2. با این محتوا چه نوع احساسی می خواهید؟
اگر شما از طریق تمام داده ها بروید و در واقع برخی از پست های محبوب ترین در وب را تجزیه و تحلیل کنید، خواهید دید که 90٪ از آنها با یک ایده برای ایجاد احساسات خاص از خوانندگانش توسعه یافته اند. البته استثنائات وجود دارد، اما در اغلب موارد، این چیزی است که معمولا محتوای خوب و عالی را از هم جدا می کند.
بسیاری از تولید کنندگان محتوا واقعا نمی دانند چقدر از بخشیدن به احساسات مخاطبان شما در موفقیت محتوا شما تاثیر می گذارد. به همین دلیل است که بسیاری از آنها هرگز به طور واقعی چیزی را ایجاد نمی کنند که طوفان را از اینترنت می گیرد و شمار ناامید کننده ای را در وب سایت خود ایجاد می کند.
به لحاظ احساسی بهینه سازی محتوای شما به همان اندازه بهینه سازی آن برای جستجو است. فقط به سایت های محبوب مانند BuzzFeed نگاه کنید. حتی اگر آنها واقعا محتوا بزرگ، محتاطانه و آموزنده ای را تولید نکنند، پست هایشان همیشه باعث تولید تن و حجم ترافیک می شوند.
مطمئنا، BuzzFeed در حال حاضر یک پیروزی بزرگ دارد و امروزه محتوای آنها هزاران و هزاران نفر را بدون توجه به آنچه به اشتراک می گذارند، به اشتراک می گذارند. با این حال، این همیشه چنین نیست. درست مانند شما و من، BuzzFeed کوچک شد. بچه هایی که پشت این وب سایت بودند نیز مجبور بودند مخاطبان خود را از زمین بسازند. اگر برخی از بازدید قبلی خود را مرور کنید، خواهید دید که این پست ها با نوستالژی (بالاتر از هر چیز دیگری) بارگذاری می شوند.
ساختن پست ها و عناوین که بلافاصله نوع خاصی از احساسات را از خوانندگان شما تحریک می کنند، باید بخشی از هر استراتژی بازاریابی هوشمند باشد. مخاطبان هدف شما دائما با همه نوع پست ها و تبلیغات متفاوت بمباران می شوند. با تشکر از آن، توجه آنها بسیار محدود است.
اگر شما خوانندگان خود را با یک قلاب فوری ارائه ندهید، احتمالا مطالب شما را نادیده می گیرند. با این حال، اگر به آنها چیزی بدهید که آنها را در سطح عمیق تر و عاطفی تر لمس می کند. همیشه سعی کنید بر احساسات مثبت، به جای آنهایی که منفی هستند، تمرکز کنید. مردم نمیخواهند از دست بیفتند آنها چیزی را می خواهند که آنها را در مورد خود و جهان که در آن زندگی می کنند، احساس خوبی داشته باشند.
3. چه کسی محتوای و چرا تبلیغ خواهد کرد؟
مهم نیست که شما چه محتوایی را فکر می کنید: اگر مردم به آن پاسخ ندهند، اساسا بی ارزش است. به همین دلیل است که برای مخاطبان خود، و نه خودتان، بسیار مهم است.
همه ما میخواهیم خوانندگانمان به پستهای وبلاگمان واکنش نشان دهند. تعامل همه چیز است، مردم. اگرپست های شما واقعا ترافیک جدید، تبدیل یا تعاملات رسانه های اجتماعی را ایجاد نمی کنند، شما باید آن را به حساب کاربری خود متوقف کنید یا شروع به ایجاد استراتژی بازاریابی کاملا متفاوت کنید.
وقتی مطالب من را برای وبلاگ من بنویسید، همیشه درباره اینکه چگونه می خواهم انگیزه مردم را برای نوشتن با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارم، فکر می کنم. شناسایی دوست و مخالف خوانندگان هدف ما، ستون فقرات هر استراتژی محتوا محور مشتری محور است.
همانطور که بسیاری از مطالعات نشان داده شده است، افراد با محتوا که برخی از ارزش واقعی و یا اطلاعات است که بیش از دانش خود را در مورد یک موضوع خاص مورد علاقه علاقه مند درگیر.
به غیر از این، اکثر مردم عاشق پست هایی هستند که نشان دهنده سمت انسان هستند و یا حداقل برخی از آنها را در خود دارد. طنز، همیشه و همیشه یک مهمان بسیار مهمان در هر استراتژی بازاریابی محتوا خواهد بود. فقط در PornHub نگاه کنید حتی اگر این افراد فیلم های NSFW را میزبانی کنند، رویکرد خنده دار خود به بازاریابی اغلب به آنها کمک می کند تا در سایت های اصلی اصلی مانند The Daily Bot، Mashable و Gizmondo برجسته شوند.
PornHub می تواند با استفاده از طنز برای افزایش تلاش های بازاریابی محتوا در سراسر هیئت مدیره، اما این رویکرد تمایل دارد تا از طاقچه و طاقچه متفاوت باشد. به همین دلیل است که همیشه هوشمندانه تلاش می کند تا شخصیت مشتری دقیق را طراحی کند تا حتی یک پست را در وبلاگ خود منتشر کنید.
4. چگونه، کجا و چه زمانی مخاطبان هدف من محتوای محتوا را تشخیص می دهند؟
این سوال ما را به بخش مشتری مشتری طراحی می کند، جایی که ما نیاز به ایجاد تصاویر دقیق از مشتریان ایده آل خود داریم.
تقسیم مخاطبان شما فقط چیزی نیست که بازاریابان می گویند که مشتریان خود را آزار دهند. به همین دلیل است که شما باید بدانید که آیا هدف قرار دادن خلبانان (افرادی که مطالب را از دلخواه بودن به اشتراک میگذارند) یا کارآفرینان (افرادی که علاقهمند به ساختن شهرت خود با دائما به اشتراک گذاشتن اطلاعات ارزشمند با شبکه خود هستند) اهمیت میدهند.
به طور طبیعی، این تنها دو نوع شخصیت است که شما می توانید در هنگام کار به عنوان یک بازاریاب محتوا در نیش یا صنایع مختلف روبرو شوید. مهم این است که از این سوال دور بریزید این است که همیشه باید کشف کنید که چه کسی هدایت می شود و زمانی که آنها معمولا محتوای خود را به اشتراک می گذارند. اگر می خواهید چیزی را ایجاد کنید که برای افرادی که اغلب از آن استفاده می کنند، به عنوان مثال، Pinterest، آن را هوشمندانه تر انجام می دهد و پست متنی خود را به یک فناوری متنوع تبدیل می کند که به صورت بصری تبدیل به یک جای مناسب برای شبکه خود را
ممنون که زمان خواندن این پست را گرفتید. امیدوارم آزمون اعتبار شما به شما برخی از بینش های جدی را در مورد چگونگی بهبود میزان موفقیت تلاش های بازاریابی محتوای شما ارائه دهد. اگر چیزی برای درخواست یا اضافه کردن دارید، احساسات خود را در بخش نظرات زیر بنویسید.
گوگل همچنان شاه جستجوی است و، علی رغم ادعاهای متعدد علیه آن، SEO هنوز زنده است. با این حال، ماهیت جستجو در سال های اخیر به طور چشمگیری تغییر کرده است و برای اکثر کسب و کارها، بهینه سازی فقط در اطراف گوگل برای حفظ رقابت کافی نیست.
یکی از مهمترین تحولات آنلاین در چند سال اخیر محبوبیت رو به رشد موتورهای جستجوی عمودی است.
این پست وبلاگ شامل 3 بزرگترین موتورهای جستجوی عمودی است که مربوط به اکثر شرکت های تجاری – آمازون، Yelp و یوتیوب هستند. قبل از اینکه ما شروع کنیم، مطمئن شویم که همه ما در یک صفحه قرار داریم، وقتی که دقیقا مشخص است چه چیزی عمودی است.
موتورهای جستجو عمودی چه هستند؟
موتورهای جستجوی عمودی به کاربران کمک می کنند محتوای مربوط به یک موضوع خاص، صنعت و یا عمودی کسب و کار (از این رو اصطلاح “جستجوی عمودی”) پیدا کند. محتوای مورد نظر به طور عمده بستگی به موتور جستجویی که استفاده می کنید بستگی دارد. یک موتور تجارت الکترونیک به مردم کمک می کند تا محصولات خود را پیدا کنند، یک موتور جستجوی ویدئویی به افرادی کمک می کند که ویدیو ها را پیدا کنند و غیره.
اگر هر مقدار زمان آنلاین را صرف کرده اید، تقریبا قطعا از موتور جستجوی عمودی استفاده می کنید. در اینجا برخی از بزرگترین بازیکنان هستند:

آمازون (تجارت الکترونیک)
Yelp (بررسی ها)
ویدئوهای یوتیوب)
eBay (تجارت الکترونیک)
Pinterest (تصاویر)
کایاک (مسافرت)
مشاور سفر (سفر)
در واقع (شغل)
Etsy (تجارت الکترونیک)

برای روشن شدن، من قطعا این استدلال را مطرح نکنم که هر کسب و کار نیاز به حضور بهینه در هر یک از این موتورهای جستجو داشته باشد. با این حال، تقریبا هر کسب و کار می تواند از بهینه سازی برای برخی از جستجوی عمودی بهره مند شود.
در U.S.، مردم بیشتر و بیشتر وقت صرف موتورهای جستجوی عمودی و برنامه های تلفن همراه خود را می کنند؛ طبق اعلام کامScore، در سال 2015، 47 درصد از کل ارتباطات دیجیتال در برنامه ها بود و در گزارش 2013 آنها، افزایش جستجوی عمودی در رشد رشد هسته پیشی گرفته بود (جستجوهای گوگل در مقایسه با YoY 2٪ کاهش یافت در حالی که جستجوی عمودی 8٪ افزایش یافت).
منبع: comScore 2016 آینده در فتوشاپ پراکنده خواهد شد
اکنون که می دانید جستجو عمودی چیست، بیایید درباره برخی از استراتژی های بهینه سازی موتورهای جستجو برای سه سیستم عامل بزرگ جستجوی عمودی صحبت کنیم.
آمازون استراتژی های جستجوگرها
آهZON بزرگترین وب سایت تجارت الکترونیک در جهان است، که اجازه می دهد تا افراد و کسب و به فروش تقریبا هر کالا قابل تصور بر روی آن است. هنگامی که به تجارت الکترونیک می آید، اگر محصول شما در آمازون نیست، فرصت زیادی را از دست ندهید؛ یک مطالعه جدید از BloomReach نشان می دهد که 55 درصد از آمریکایی ها جستجوی خود را برای یک محصول در آمازون شروع می کنند، در حالی که تنها 28 درصد از موتورهای جستجو اصلی (مانند گوگل) شروع می شوند.
این افزایش قابل توجهی از سال قبل است، زمانی که BloomReach دریافت که 44 درصد از آمریکایی ها در آمازون شروع به کار میکنند و 34 درصد موتورهای جستجو اصلی هستند.
منبع: https://photos.prnewswire.com/prnfull/20151006/274273-INFO
بنابراین سوال این است که چگونه محصول من در جستجوی آمازون بالاتر است؟ در اینجا 5 مهمترین تکنیک های بهینه سازی در سال 2016 می دانیم.
1) نرخ تبدیل خود را حداکثر کنید
نرخ تبدیل محصول یک عامل رتبه بندی شماره 1 در آمازون است و حساس است؛ آمازون می خواهد محصولات با بهترین فروش خود را بیشتر برجسته نماید. راه های متعدد برای بهبود نرخ های تبدیل وجود دارد، اما مهمترین آنها قیمت گذاری رقابتی و حمل و نقل رایگان است. هنگامی که به قیمت گذاری می آید، یک استراتژی موثر این است که در ابتدا محصول خود را با قیمت اولیه پایین تر ارائه دهیم تا میزان تبدیل شما افزایش یابد و بعد از آنکه یک نتیجه عالی را در نتایج جستجو به دست آورید، به آرامی قیمت خود را به سطح سودآور افزایش دهید. برای حمل و نقل، اگر شما می توانید حمل و نقل رایگان ارائه، انجام آن؛ مطالعات نشان داده اند که 80 درصد از مردم به صورت آنلاین رایگان خریداری می کنند.
2) تعداد زیادی از بررسی های مثبت، تایید شده را به دست آورید
افراد اعتماد آنلاین بررسی، و بیشتر مردم از آنها در هنگام تصمیم گیری در مورد خرید یا خرید آن، آنها را بررسی می کنند. مشتریان را تشویق کنید که کالای خود را خریداری کرده و نظرات خود را با فرستادن ایمیل پیگیری آنها، و هنگامی که شما یک بررسی منفی دریافت می کنید، به شیوه ای درک و حرفه ای پاسخ دهید. اگر به درستی رفتار شود، بازبینی منفی لازم نیست که این کار را بکنیم.
3) در آمازون نخست باشید
نخستین اعضای آمازون (افرادی که هزینه های سالانه در سایت را برای مزایای مختلف پرداخت می کنند) از اعضای غیرممکن در آمازون خارج می شوند، بیشتر احتمال دارد که در آمازون خریداری شوند و احتمال بیشتری برای شروع جستجوی محصولات خود در آمازون. بنابراین، در بهترین شرایط شما آمازون محصولات خود را تحقق می بخشید، زیرا اعضای نخست پس از ارسال محصول رایگان 2 روزه برای محصول خود دریافت خواهند کرد و محصول شما در نتایج جستجو بالاتر خواهد بود. شما می توانید درباره آمادگی آمازون در اینجا بیشتر بدانید.
4) اطمینان حاصل کنید که محصول شما در رده مناسب قرار دارد
این ممکن است به نظر برسد اما به دقت در مورد آنچه که شما می خواهید محصول خود را در زیر نشان دهید به دقت فکر کنید. به عنوان مثال، اگر شما در حال فروش فن آوری پوشیدنی هستید، مطمئنا می خواهید در زیر الکترونیک نمایش داده شود، اما ممکن است بخواهید در بخش Sports & amp؛ تناسب اندام، یا سلامتی و & amp؛ لوازم منزل. اگر در زیر 3 مورد از این دسته ها قرار نگرفته باشید، کسی به دنبال یک دستبند است که میزان ضربان قلب خود را در ورزش و آمپر؛ دسته تناسب اندام محصول شما را نمی بیند.
5) آیا تحقیق کلمات کلیدی خود را انجام دهید و صفحات محصول خود را با کلمات کلیدی بهینه سازی کنید
درست مانند Google SEO، تحقیقات کلید واژه برای آمازون مهم است. از ابزارهای تحقیقاتی کلمات کلیدی مانند SEMrush استفاده کنید تا ایده ای از گفتاری که افراد استفاده می کنند را انتخاب کنید، بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنید که مناسب محصولات شما هستند و آنها را در صفحه محصول خود قرار دهید. مهمترین عناصر روی صفحه عنوان صفحه و توضیحات محصول است. و صحبت از توصیف محصول، آنهایی را منحصر به فرد و قانع کننده بنویسید؛ توضیحات سازنده اغلب بر روی ده ها صفحه دیگر وجود دارد، و به اندازه کافی خوب نیست که شما را به ایستادگی کردن.
برای اطلاعات بیشتر در مورد بهینه سازی برای آمازون، این پست را بررسی کنید!
استراتژی SEO SEO
Yelp یک موتور جستجوی عمودی است که منابع جمعیتی را در مورد کسب و کارهای محلی مانند هتل ها، مکانیک، رستوران ها و غیره بازبینی می کند.
این واقعیت که Yelp دارای 145 میلیون بازدید کننده ماهانه منحصر به فرد است، همراه با این واقعیت که بررسی های آنلاین مهم تر از همیشه برای کسب و کارهای محلی است، به این معنی است که برای بسیاری از شرکت ها یک صفحه خوب Yelp برای نمایشهای مرتبط نمایش داده می شود. اجازه دهید در حال حاضر به 5 تکنیک های جستجوگرها برای Yelp برای کمک به کسب و کار شما کشف کنید.

1) ادعای فهرست شما
این یکی واضح است، اما باید گفت. اگر شما قبلا در Yelp نیستید، یک صفحه ایجاد کنید (دستورالعمل را می توانید در اینجا پیدا کنید). اگر شما هستید اما شما آن را ادعا نکرده اید، می توانید یاد بگیرید که چگونه این کار را در اینجا انجام دهید.
2) بررسی های خوب و بسیاری از آنها را دریافت کنید
Yelp همه چیز در مورد بررسی است؛ بررسی های بیشتری که دارید، و بهتر است که میانگین شما باشد، بالاترین میزان زمانی که افراد در جستجوی عبارات مربوط به کسب و کار شما جستجو می کنند، نشان داده می شوند. مانند آمازون، افرادی را تشویق می کنند تا بررسی ها (از طریق ایمیل، شخصا در رسانه های اجتماعی و غیره) را تشویق کنند (مثلا برخی از کسب و کارها به افرادی که نظرات را ترک می کنند پیشنهادات خاصی را ارائه می دهند) و پاسخ عمومی به بررسی های منفی.
3) اطلاعات در حد امکان در صفحه کسب و کارتان ارائه دهید
علاوه بر نام تجاری کسب و کار شما باید بخش های زیر را پر کنید:ردههای صفحه (حداکثر 3)
شماره تلفن
وب سایت ها
نشانگر آدرس / نقشه
ساعت ها

با این حال، شما لازم نیست آن را متوقف کنید! شما همچنین باید یک بخش “درباره ما” دقیق بنویسید که در آن شما به طور طبیعی می توانید برخی از کلمات کلیدی که می خواهید رتبه بندی کنید را شامل کنید. بنابراین اگر شما یک کافه اتریشی در لس آنجلس هستید، جمله ی بازتان می تواند چیزی شبیه آن باشد: “کافه موتزارت یک کافی نت اتریشی واقع در مرکز شهر لس آنجلس است.” از جمله کلمات کلیدی به بهبود رتبه خود کمک خواهد کرد.

شما همچنین می توانید اطلاعات تکمیلی را برای تشویق مردم برای بررسی کسب و کار خود، از قبیل ارائه اطلاعات پارکینگ، گزینه های پرداخت، قیمت گذاری، منوها و غیره، شامل اطلاعات تکمیلی کنید. هر چیزی که فکر می کنید ممکن است مفید باشد برای افرادی که می دانند شامل آن است. نگاهی به آنچه که رقبای شما انجام می دهند نگاه کنید و ببینید آیا آنها شامل چیزی هستند که شما انجام نمی دهید.
4) شامل معاملات خاص و تبلیغات در Yelp
بسیاری از شرکت ها فراموش کرده اند که صفحه Yelp خود را به روز کنند تا معاملات، ویژه و تبلیغات فعلی را نشان دهند. اگر فهرست فهرست خود را به روز نگه دارید، مردم را تشویق می کند تا به عقب برگردند و کاربران جدیدی که برای اولین بار کسب و کار شما را پیدا می کنند احتمال بیشتری برای بازدید از وب سایت یا فروشگاه شما خواهند داشت. و هی، اگر آنها بعدا بررسی کنند، این خیلی عالی است.
5) بخش تخصصی خود را بهینه کنید
اگر کمتر از 9 مکان دارید، می توانید بخش Specialties لیست خود را به صورت رایگان به روز کنید. در این بخش می توانید اطلاعات بیشتر و به این ترتیب کلمات کلیدی بیشتری را در اختیار داشته باشید تا بتوانید در غیر این صورت. به عنوان مثال: اگر ظرف املا رستوران شما سیب سیب فرانسه است، بخش تخصص در مورد آن صحبت می کند.
استراتژی SEO یوتیوب
یوتیوب یک وب سایت به اشتراک گذاری ویدیو است که هر کسی می تواند ویدیوهای خود را آپلود کند و وب سایت را برای سایر فیلم ها جستجو کند. با بیش از 1 میلیارد کاربر ماهانه، یکی از بزرگترین وب سایت ها و موتورهای جستجو در جهان است. اگر کسب و کارتان در YouTube حضور داشته باشد یا به دنبال ساختن آن هستید، به پنج روش زیر برای SEO توجه کنید:

1) با استفاده از تحقیقات کلیدی برای پیدا کردن آنچه که مردم در جستجوی در گوگل دنبال می کنند
اگر مردم به دنبال این شرایط در گوگل هستند، احتمالا با استفاده از این اصطلاحات در YouTube نیز هستند. مثال خوبی از این “چگونه” به جستجو می باشد؛ کسی که به دنبال چگونگی اتصال یک مقاله کراوات می تواند پس از خواندن آن متوجه شود که داشتن تظاهرات واقعی مفید خواهد بود و برای پیدا کردن آن به یوتیوب بروید.
علاوه بر این، اگر فیلمهای شما با کلمات کلیدی ایجاد شوند، این ویدیوها ممکن است در نتایج جستجوی منظم Google رتبهبندی شوند که به ترافیک بیشتری برای ویدیوهای شما کمک میکند. همیشه یک لیست خوب برای مشاهده لیست کلمات کلیدی در گوگل است تا ببینیم که آیا فیلم ها در SERPs در حال ظهور هستند یا خیر، زیرا اگر آنها باشند، شرحی امن است که Google به دنبال نمایش محتوای ویدیویی برای این مدت است.
2) ایجاد فیلم های جذاب بر اساس آن تحقیق
ساده است بگویم سخت است، اما در نهایت این مهم ترین بخش این روند است. بدون یک ویدیو محرمانه هیچ مقدار بهینه سازی وجود ندارد که می توانید انجام دهید که برای آن هزینه می شود.
3) مردم را تشویق کنید که نظر، مانند و مشترک شدن را بیان کنند
قسمت اول این واضح است، اما باید گفت؛ فیلم های خوب را تهیه کنید یک ویدیو خسته کننده و یا ناموفق به خوبی رتبه بندی نمی کند، زیرا این معیارهای تعامل کاربر را ندارد الگوریتم جستجو یوتیوب برای تعیین رتبه بندی ویدئو استفاده می کند. تعداد زیادی از نظرها و ویدیوهای مورد علاقه در مورد چگونگی جذب یک ویدیو، همانطور که میانگین زمان نمایش ویدئو شما است، صحبت می کند. یکی دیگر از معیارهایی که مهم است این است که اگر افراد بعد از تماشای یک ویدیو به کانال شما اشتراک کنند. با این حال، سعی کنید و از نظر جالب یا خنده دار از نظرات، تقدیر و اشتراک استفاده کنید؛ ساختن میدان استاندارد در انتهای ویدئو بعید است که به خوبی کار کند، زیرا YouTubers بدون شک شنیده می شود که همان زمین ده ها (اگر نه صدها) بار.
4) تبلیغ فیلم های خود را برای دریافت نظر به عنوان بسیاری که ممکن است
نمایش ها یکی از مهمترین عوامل رتبه بندی برای یوتیوب هستند. در حالی که عالی است برای گرفتن یک تن از نظرات فقط از افراد به طور ارگانیک برای جستجوی آن، اگر شما ویدیوهای خود را ترویج کنید، موفقیت بسیار بیشتری خواهید یافت. یک بخش ویدئویی در وب سایت خود ایجاد کنید و آن را برای کاربران فراهم کنید. ویدیوهای جدید را در کانال های اجتماعی خود مانند فیس بوک و توییتر به اشتراک بگذارید. ویدیوها (در صورت لزوم) را در مکانهایی مانند Quora یا Reddit ارسال کنید. تا زمانی که دید از یک شخص واقعی باشد، مهم نیست که از کجا آمده است.
5) عنوان، توضیحات، برچسب ها و نام فایل برای کلمات کلیدی خود را بهینه کنید
هر کلمه کلیدی مورد نظر ویدیوی شما، از آن در همه جا استفاده کنید. اگر یک ویدیو در استراتژی موتور جستجوی عمودی ایجاد کردید، باید نام فایل ویدئویی خود را «استراتژی موتور جستجوی عمودی» نامگذاری کنید. عنوان ویدئو می تواند چیزی شبیه «5 پیشرفته موتور جستجوگر استراتژی عمودی» باشد. برای برچسب ها شامل یک زن و شوهر برچسب های کلیدی که مربوط به ویدیو هستند، به منظور کمک به یوتیوب برای درک موضوعاتی که پوشش ویدیوی را در بر میگیرد، و در زیر «فیلمهای توصیه شده»، هنگامی که فردی یک ویدیو دیگر را تحت همان موضوع تماشا می کند، نشان می دهد. لاstly، نوشتن طولانی، توضیحات غنی از کلمات کلیدی. YouTube نمیتواند بدون کمک شما اطلاعاتی درباره ویدیو شما داشته باشد، بنابراین اطلاعات زیادی را در اختیارتان قرار میدهد. این نیز برای بینندگان مفید است، بنابراین آنها می توانند در مورد آنچه که مشاهده می کنند بیشتر بیاموزند.
https://searchenginewatch.com/wp-content/uploads/sites/25/cnt-import/sew/IMG/599/287599/youtube-long-description.png
امیدوارم که این پست در جستجوی عمودی به شما دلایل قانع کننده ای برای شروع بهینه سازی برای این موتورهای جستجو داده و پیشنهادات اقداماتی را برای شروع به شما ارائه دهد. اگر در مورد تکنیک های دیگری که با موفقیت پیروز شده اید، در نظرات نظر دهید!

یک تصویر ممکن است ارزش یک هزار کلمه داشته باشد، یک ویدیو ممکن است یک میلیون ارزش داشته باشد، اما فیلمهای زنده ارزش بیشتری دارند. “

راه اندازی نسل جدیدی از تجربیات، انتقال به مخاطبان گسترده و درگیر شدن با پیروان در زمان واقعی است. دنبال کنندگان شما و پیشنهادات جدید شما را فورا کشف می کنند. همه چیز در مورد ارتباط با مصرف کنندگان عاطفی است و امکان برند را به صورت بصری در میلیون ها چشم در هر زمان و هر کجا ثابت می کند.
بازاریابی فیلم دارای بالقوه بالایی برای تبدیل مشتریان جدید به کسب و کار شما است و بخشی از استراتژی نام تجاری موفق در دراز مدت است. به بازاریابی ویدیویی زنده ضربه بزنید – آخرین دیوانگی!
مشارکت کنید تا مشارکت کنید
امروزه مصرف کنندگان بیشتر تماشا می کنند و با محتوای ویدئویی جذاب تر از سایر اشکال بازاریابی محتوا هستند. شاخص شبکه های سیسکو (VNI) ترافیک داده های جهانی موبایل اخیرا نشان می دهد که تا سال 2020 نزدیک به 75 درصد از ترافیک تلفن همراه جهان به دلیل محتوای ویدئو خواهد بود. این پدیده به عنوان حمایتی مطرح است که چندین بازاریاب و مدیران رسانه های اجتماعی بازاریابی ویدئویی را به عنوان ابزار قدرتمند برای ایمن سازی نام تجاری و کسب و کار خود در بر می گیرند.
یکی از نمونه هایی که اعتصابات فیلم ها در مورد محصولات زیبایی است. Dove، یکی از برند های زیبایی معروف، اخیرا پس از تولید حدود 114 هزار نمایش ویدئویی در ماه ژوئیه 2016، اعلام کرد. برند در طول این دوره بیشتر دیده می شود.

بازاریابی ویدئویی به مشتریان اجازه می دهد تا با نام تجاری خود عادت کنند؛ راحت با نام تجاری خود و در نهایت مصرف کنندگان شروع به احساس خوب و هیجان زده در مورد نام تجاری خود را. آنها حتی آماده اشتراک گذاری محتوای ویدئو با مخاطبین خود در رسانه های اجتماعی هستند. صرف نظر از سن، موقعیت مکانی جغرافیایی، جنسیت و نگرش، مصرفکنندگان امروزه به محتوای ویدئویی وابسته هستند. بلکه، فراتر از سوالات “چه کسی” و “چرا” فراتر از آن است.
1. پیشنهاد ارزش در بازاریابی تصویری
چند سال گذشته رشد خوبی از بازاریابی ویدیو در وب داشته است. ادامه روند، امروز ما شاهد انفجار جریان زنده ویدئو هستیم. مشاهده تلفن همراه امروز تسلط دارد. YouTube، فیس بوک، Periscope و Meerkat بعضی از معروف ترین پلتفرم های موجود در بازار امروز هستند.
ترکیبی از این سیستم های ویدئویی برای بازاریابان و مدیران رسانه های اجتماعی با بینندگان و کسب و کارهای بیشتری فراهم می کند. فیلم های زنده در روزهای اخیر بیشتر از همیشه پیش می آید. بلافاصله از اخبار شرکت های بزرگ تا تبلیغات محصولات مد و زیبایی، بازاریابان اجتماعی بدون شک این روش را به عنوان یکی از بهترین راه برای رسیدن به مخاطبان گسترده به سرعت و به آسانی می توانند به کار گیرند.
2. آیا زندگی اجتماعی زنده جریان بازاریابی است؟
جذابیت مخاطبان با محتوا، تبلیغات و علامت های تجاری این روزها با جریان مستقیم در پلت فرم رسانه های اجتماعی در دسترس است.
به گفته یک شرکت تحقیقاتی، بازار جهانی جریان های ویدئویی احتمالا تا سال 2021 به 70.05 میلیارد لمس خواهد رسید. انتظار می رود که بازار در آینده رشد بیشتری داشته باشد. تماشای، به اشتراک گذاری و ذخیره سازی ویدیو، این روزها با برنامه های متعددی همراه است که سریع ترین دسترسی به چنین محتویات ویدئویی را آسان می کند.
برنامه های ویدئویی ویدئویی در زمان واقعی کاملا سریعتر و سریعتر با برنامه های اجتماعی زنده زنده مانند فیس بوک، یوتیوب، پریسکوپ، Meerkat و غیره میسر می شوند.
این برنامه ها بدون شک بازاریابی ویدیویی آنلاین را به سطح جدیدی می رسانند. توییتر نیز به این موضوع است. تنها مزیت فیس بوک این است که ویدیو را ذخیره می کند تا سازنده تصمیم بگیرد آن را حذف کند.
علاوه بر این، بعضی از ابزارهای تبلیغاتی Live Video مثل صفحات فیس بوک به کاربران اجازه می دهد تا با نرم افزار یا سخت افزار موجود خود به راحتی ویدیوهای خود را ایجاد کنند. کاربران با ویژگی های فراوانی روبرو می شوند. آخرین گزینه برای ایجاد یک جریان مستمر زندگی است.
این برنامه ها به هیچ وجه تنها برنامه های محبوب نیستند. بسیاری از برنامه های مشابه دیگر در فروشگاه وجود دارد که هر کدام به هدف خاص خود منحصر به فرد هستند. برخی از ارائه جریان مستقیم، دیگران اجازه آپلود فیلم ها، تعداد کمی از آنها اجازه می دهد تا 240 دقیقه ویدئو و تا 120 کم؛ تعداد کمی از طرفداران اجازه می دهند که شرکت کنند و فقط تعداد کمی از آنها را مجاز به اضافه کردن یک قلب یا چند نفر اجازه می دهد که سازندگان ویدیو خود را در کتابخانه ذخیره کنند و چند نفر آن را نداشته باشند. بسته به الزامات، می توان برنامه مناسب را انتخاب کرد که به آنها اجازه می دهد آزمایش کنند که چه چیزی برای مشتری احتمالی بهترین کار می کند.
مزایای جریان ویدئو

تأیید اعتبار
اورژانس Creخدمتکار
تحویل زمان واقعی ارزش
مرز گسترش یافته
عظیم اجتماعی پس از
رضایت تضمین شده

انتقال صدای راست
اجازه دهید ویدیوی شما شخصیتی داشته باشد برای بهتر درک مصرفکنندگان خود و برای اینکه پیروان شما و پیشنهادات شما را بهتر درک کنند، باید بازاریابی ویدیویی خود را بر اساس مخاطب تقسیم کنید. تقسیم بندی می تواند از نظر ابرداده ویدئو، عناوین، جستجو و غیره باشد
استفاده از ویژگی های تعاملی، محتوای با کیفیت بالا و آخرین ویژگی ها برای افزایش تجربه مخاطبان شما. محتوای بزرگ فیلم های عالی.

کمپین خود را اندازه گیری کنید
– تجزیه و تحلیل بازاریابی ویدئو
اندازه گیری کمپین ویدئویی یک عامل بسیار مهمی است زیرا این به هر بازاریاب کمک می کند تا بینش عمیق تر را به انتخاب بیننده درک کند. اجازه ندهید بازاریابی ویدئوی شما یک رمز و راز باشد.
معیارهای در تصمیم گیری مهم هستند. تجزیه و تحلیل ویدئو و اندازه گیری جریان ویدئو کمک می کند تا در درک الگوهای مشاهده. چنین محصولاتی از لحاظ مصرف محتوای با توجه به جنبه های زیر ارائه می شود؛

چه کسی تماشا کرد؟
چند بار؟
زمان صرف شده
عملکرد یک محتوای خاص
دستگاه مورد استفاده برای مشاهده محتوا
سن
جغرافیا
نرخ بیکاری
انتقادات
تعداد سهام
تعداد تعاملات با دعوت به عمل

معیارهای عملکرد ویدئو از لحاظ کیفیت، تبلیغات، تجربه و غیره به بازاریاب کمک می کند تا سطح مصرف محتوای ویدیوی خود را در میان مصرف کنندگان درک کند.
ایجاد خواص ویدئو
با در نظر داشتن در دسترس بودن سیستم عامل های مختلف، ایجاد این ویژگی های ویدئویی موفق به تنهایی آسان تر می شود. استراتژی این است که به زبان ها، مناطق و دسته های مختلف تمرکز شود.
عوامل موثر در بازاریابی ویدیویی زنده
– رشد در اتصالات 4G

پهنای باند بالاتر
تأخیر کمتر
امنیت بیشتر

با وضوح پیکسل نزدیک به 3840 x 2160، 4K توانایی جذب جزئیات باورنکردنی را به دست می دهد. فیلم های 4K با کدک های ویدئویی جدید درگیر می شوند.
– رشد Wi-Fi می تواند هزینه های پایین را کاهش دهد
رشد Wi-Fi و تلفن همراه و دست زدن به دست است و این امر باعث رشد، استفاده و گردش داده های ویدئویی می شود. پتانسیل آن بی پایان است. دانلود و مشاهده ویدیو آفلاین با زمان بافر صفر آسان تر می شود یا نه دقیقا با جریان تکامل Wi-Fi جریان دارد. خدمات مانند Download to-go، بدون شک یک افتخار بزرگ برای پخش ویدیوها است. بدون تاخیر و یا وقفه بیشتر نیز وجود دارد.
افکار نهایی
اینترنت سریع ترین رسانه برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر است. در روزهای اخیر بازاریابان بودجه خود را به سمت بازاریابی ویدیویی زنده تغییر می دهند. مصرف آنلاین ویدئو تبدیل به محبوب ترین فعالیت های اینترنت در سطح جهان است. هر دو بازاریابان بزرگ و کوچک در حال بهره گیری از این و پیدا کردن یک بازار طاقچه.
این برنامه کمپین رسانه های اجتماعی یا تمرینات جستجوگر اینترنتی را به سطح دیگری از امکانات برای رسیدن به مخاطبان و پیروان بزرگ به طور همزمان می گیرد. چند سال بعد برای ارائه دهندگان خدمات، بازاریابان و مدیران رسانه های اجتماعی برای ایجاد و تسهیل پلت فرم سازگار و معاملات قابل مدیریت که می توانند محتوای ویدئویی آفلاین و آنلاین را در بر بگیرد، بسیار مهم هستند.
از طریق بازاریابی ویدیویی در زمان واقعی، شما اخبار و اطلاعات مربوط به محصول و ایده های خود را به نفوذگران، همکاران، پیروان و مشترکین به اشتراک می گذارید. شما فورا شناسایی خواهید شد و فروش شما به طور خودکار رشد خواهد کرد.
تجربیات شما با بازاریابی ویدیویی زنده چیست؟ آیا برای شما موفقیت آمیز بوده است؟

شروع یک فروشگاه تجارت الکترونیک در وب سایت شما ممکن است به نظر می رسد که یک کار بزرگ است اگر قبلا آن را انجام نداده باشید. شاید شما یک وب سایت کاملا توسعه یافته داشته باشید و به دنبال اضافه کردن یک مولفه تجارت الکترونیک هستید یا می توانید یک وب سایت را از روی زمین بسازید. در هر صورت، شما باید بدانید دقیقا همان چیزی است که باید شروع کنید.
به عنوان یک آژانس بازاریابی، ما با مشتریانی که فروشگاه های تجارت الکترونیک را در بخش های مختلف سفر بازاریابی آنلاین خود قرار داده اند، با مشتریان زیادی روبرو هستیم و از این اطلاعات استفاده کرده ایم تا بتوانیم آنچه را که در آن مراحل ابتدایی باید انجام دهیم، دقیقا مشخص کنیم.
1. لیست محصولات خود را ایجاد کنید
اولین چیزی که شما باید در هنگام ایجاد یک فروشگاه تجارت الکترونیک انجام دهید، کشف چیزی است که شما قصد فروش آن را دارید. این به نظر می رسد واضح است، اما شما نمی توانید بلافاصله با تمام محصولات که شما (در نهایت) می خواهید در سایت خود قرار دهید شیرجه رفتن. این قطعا یکی از بخش های چالش انگیز راه اندازی است.
هنگامی که یک محصول (یا محصولات) در ذهن داشته باشید، میخواهید انتخابهای خود را دقیقا ارزیابی کنید. پیش بینی های شما برای فروش چه چیزی و چه مقدار موجودی لازم است که از دروازه خارج شوید؟ گام بعدی، این است که بدانید کجا و چگونه محصولات شما را بدست آورید و چه ارتباطی با فروشندگان خود دارید. همه اینها باید پیش از انجام هر کاری در اینترنت انجام شود. این مرحله اولیه سازماندهی و انجام تحقیقات پیشین، ایجاد یا شکستن موفقیت استf سایت تجارت الکترونیک خود را از ابتدا.

2. عکاسی حرفه ای محصول
یک گام که اغلب مردم هنگام تنظیم فروشگاه فروشگاه الکترونیکی ابتدا نادیده می گیرند شامل یک عکس اصلی و حرفه ای برای هر محصولی است که می خواهید آن را به فروش برسانید. این واقعا باعث تفاوت در ارائه و کیفیت ارائه شده شما می شود. درحالیکه این یک سرمایه گذاری است، عکاسی حرفه ای حرفه ای می تواند در تبدیل های مختلف تفاوت بزرگی ایجاد کند.
مردم دوست دارند تصاویری از محصولات مورد خرید خود را مشاهده کنند، مخصوصا اگر آنها صرفا به دنبال آن هستند که آنلاین باشند، و کیفیت بهتر تصویر، کیفیت بهتر تصویر، کیفیت بهتر مشتری، محصول را بر این فرض می کند.
یکی از بهترین روش های برای یافتن یک عکاس با انجام جستجوی محلی برای عکاسانی است که در عکاسی محصول تخصص دارند. اگر شما با آنها تماس بگیرید و توضیح دهید که شما فروشگاه خود را راه اندازی می کنید، آنها می دانند که چگونه یک فیلم را هدایت می کنند و به شما می روند.

3. خدمات مرچنت
یکی دیگر از تصمیماتی که شما باید انجام دهید این است که چه نوع خدمات تجاری شما می خواهید در وب سایت خود استفاده کنید. بسیاری از شرکت ها تصمیم می گیرند که با PayPal، که دارای مجموعه ای مثبت از خود است (مثل اینکه بسیار آسان است برای تنظیم و پیوند به سایت شما) و معایب آن را انتخاب کنید.
اگر افرادی که در طراحی وب یا بخش مالی خود مشغول به کار هستند و آشنا هستند، ممکن است بتوانند به شما در مورد بهترین گزینه برای کسب و کار شما بخصوص کمک کنند. کلید در اینجا این است که تحقیق خود را انجام دهید و مطمئن شوید که این یک پلت فرم آسان برای استفاده از مشتریان است و برای شرکت شما مقرون به صرفه خواهد بود.
4. قیمت گذاری
اگر شما در حال حاضر یک فروشگاه فیزیکی دارید، ممکن است مجددا قیمت برخی از محصولات را با توجه به سهام، حمل و نقل و آمپر؛ دستکاری و عوامل دیگر که ممکن است در فروشگاه اینترنتی شما تغییر کند. باز هم، این یکی از مواردی است که باید با بخش مالی خود صحبت کنید (اگر شما آن را داشته باشید). در غیر این صورت، این تحقیق را انجام دهید تا کشف کنید که آیا هیچ دلیلی برای علامت گذاری (یا حتی تخفیف در صورت کم بودن هزینه) محصولات موجود در فروشگاه آنلاین شما وجود دارد.
چیز دیگری که باید در نظر بگیریم این است که چه نوع محصولات واقعا برای فروش آنلاین مناسب هستند. به عنوان مثال، محصولات بیش از 1000 دلار به طور معمول چیزی را که مردم میخواهند شخصا ببینند یا حداقل با کسی از طریق تلفن صحبت کنند، به طور معمول در می آورند. فوربز توصیه می کند با توجه به چهار چیز زیر در مورد قیمت گذاری:

قیمت
لبه
در دسترس بودن محلی
اندازه حمل و نقل

همانطور که می توانید در این مورد توضیح دهید، لیست محصولات شما، عکاسی محصول، خدمات تجاری و قیمت گذاری، تمام کارهای پیش زمینه ای است که باید انجام شود قبل از اینکه بتوانید فروشگاه خود را به طور رسمی راه اندازی کنید.
فکر می کنم از این چهار عنصر به عنوان “گرفتن اردک خود را در یک ردیف” از راه اندازی یک فروشگاه الکترونیکی تجارت. شما نمیتوانید بدون آنها را راه اندازی کنید، اما بعد از اینکه همه این کارها انجام شد، شما نیز بسیار تنظیم خواهید کرد.
5. تنظیم وب سایت
البته، مقاله ای درباره “جایی که باید” یک فروشگاه الکترونیکی را آغاز کند، بدون یک بخش در واقع راه اندازی یک وب سایت کامل نیست.
همانطور که مراحل 1-4 را انجام می دهید و همه چیز را تأیید می کنید، ممکن است بخواهید یک صفحه جدید را به سایت موجود خود اضافه کنید که “به زودی” می گوید، به طوری که مردم می دانند که فروشگاه تجارت الکترونیک خود را در چندین بازدید دیگر خود انتظار داشته باشند .
یک پلت فرم تجارت الکترونیک را انتخاب کنید
شما می خواهید یک پلت فرم تجارت الکترونیک را برای مدیریت این جزء وب سایت خود انتخاب کنید. بعضی ها مانند OpenCart رایگان هستند، در حالی که دیگران مانند Shopify حدود 14 دلار در ماه می پردازند. این یک قیمت نرم افزار بسیار منطقی است و به شما کمک می کند تا هر جنبه ای از سایت تجارت الکترونیک خود را از محصولات، دسته ها، فرآیند پرداخت و سایر ویژگی های مدیریتی مدیریت کنید.
Shopify بسیار ساده و فوق العاده آسان برای شروع با بلافاصله، در حالی که OpenCart به شما اجازه می دهد تا کنترل بیشتری بر عملکرد فنی داشته باشید.
البته، اینها فقط دو سیستم عامل هستند که می توانید از آنها انتخاب کنید.
چت زنده
اگر شما قبلا یک تنظیم نداشته اید، قطعا می خواهید برنامه نویسی چت را در سایت خود نصب کنید. این به مشتریان احساس راحتی می دهد که می توانند سوالات خود را قبل از خرید خود پاسخ دهند و قطعا به نرخ های تبدیل شما کمک خواهند کرد.
غذای آماده
در هنگام راه اندازی یک سایت تجارت الکترونیک، باید توجه زیادی به حساب کاربری خود داشته باشید، اما دلسرد نشوید. کلید راه رفتن این است که واقعا سازماندهی می شود و تمام کارهای پایه ای انجام می شود قبل از قرار دادن سایت در محل زندگی و یا راه اندازی هر بخشی از سایت واقعی.
اگر در حقیقت ساخت سایت را کنار بگذارید تا همه چیز آماده شود، در حقیقت یک ساختار سایت بسیار ساده است. به ویژه با تمام نرم افزارها و ابزارهای مفید که وجود دارد.
نظر شما در مورد ساختن یک سایت تجارت الکترونیک چیست؟ آیا شما هر تجربه ایجاد سایت خود را دارید؟ تجربه یا افکار خود را در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید.

“وبلاگ”، فعل بوده است و “وبلاگ نویسی” اسم این قرن بوده است. همانطور که این قرن پیری است، نمی تواند باشددرست تر!
وبلاگ های خوب وجود دارد و وبلاگ های بزرگ وجود دارد، و این اعتقاد من است که شما در یک دوره برای تولید دوم قرار داده شده است. واژگان مناسب و دستورالعمل صحیح شما را تنها به نیمه راه هدایت می کند.
تمرکز بر روی کلمات به طور کامل نیز یک پست وبلاگ با کیفیت بالا تولید نمی کند. قطعا بیشتر به یک وبلاگ از کلمات وجود دارد!
برای کمک به شما در تلاش برای نوشتن یک وبلاگ قدرتمند، شما باید این راهنمایی های مبتدی را به طوری که دفعه بعد که قبل از اینکه رایانه خود را برای نوشتن بنشینید، دنبال کنید. اگر میخواهید یک وبلاگ نویس قدرتمند در یک طاقچه خاص بشوید، وبلاگ شما باید موارد زیر را داشته باشد:
1. تاکید بر سادگی و کارآیی
از تمام داستانهایی که در زندگی شنیده بودید، در حال حاضر، فقط یادآوری آنهایی که به روشنی به شما گفته میشدند. (توجه داشته باشید، شما یک فیلمنامه نوشتن نیستید!)
کلید این است که ساده بودن موجب حساسیت می شود، و شما به عنوان مقتدرانه به آن نرسیده اید. کلمات پیچیده ای بیش از حد می تواند تبدیل شدن بزرگ و کاهش نوازش و مهارت های طبیعی خود را در نوشتن. و برای اینکه در وبلاگهایتان تاثیرگذار باشد و نام تجاری شخصی خود را بسازید، باید خودتان باشید.
نمایش صدای شما
2. موضوع را با یک زاویه منحصر به فرد در نظر بگیرید
هر موضوعی که می توانید برای وبلاگ انتخاب کنید، شانس این است که در حال حاضر وبلاگ داشته باشد. در حالی که موضوع ممکن است رایج باشد، تقریبا همیشه می تواند با یک زاویه جدید در ارتباط باشد. وقتی چیزها منحصر به فرد هستند، با صداقت نگاه می شوند.
3. مخاطب خود را بشناسید
این یک نکته بسیار مهم است که معمولا توسط وبلاگ نویسان نادیده گرفته می شود. برای جلوگیری و حفظ فتنه خوانندگان، ابتدا باید به چه کسی تعلق داشته باشید. هنگامی که آنها را به خوبی شناخته اید، می توانید آنها را با تنوع روایی و سبک های ارجاعی و فرهنگ هایی که بهترین آنها را دارند، بهتر کنید.
به عنوان مثال، اگر خواننده هدف شما جوانان باشد، می توانید منابع فرهنگ پاپ و اسلونگ های شهری را در صورت نیاز و با هم ترکیب کنید. با این حال، وبلاگهایی که شما برای مخاطبان بالغ هدف قرار می دهید، با توجه به موضوع وبلاگ شما، یک لحن فلسفی را در بر می گیرد.
4. از ابتدا خوانندگان خود را بگیرند
آغاز وبلاگ شما جایی است که شما باید علاقه خوانندگان خود را جلب کنید. تمرکز شما باید با استفاده از فرایندهای تفکر خوانندگان خود، با سوالات و یا ایجاد یک سناریو که تخیل خود را با توجه به کلمات شما متمرکز می شود، باشد. پس از آن، برای خواننده آسان می شود از طریق وبلاگ خود رفت.
از چندین مکان که وبلاگ نویس بیشتر احتمال دارد بلوک نویسنده را تجربه کند، پاراگراف اولیه آن است که در آن اغلب اتفاق می افتد. هیچ انکار آن نیست، هر نویسندهی اتفاق میافتد، با این حال، هر وبلاگنویس هوشمند آن را روزانه برآورده میکند. بنابراین پیش بروید و با اولین خط وبلاگ خود آنها را بسازید!
5. پیش نویس جملات کوتاه و ویرایش
هر ثانیه صدها وبلاگ در اینترنت می گذارند پس چرا یک خواننده باید وقت ارزشمند خود را برای خواندن وبلاگ خود اختصاص دهد؟ آن را با پاراگراف های طولانی خسته نکنید. و برای اجتناب از این، شما باید جملات کوتاه و جاذب را تهیه کنید. همچنین اصطلاحات و عبارات استفاده شده نباید پیچیده و خواننده خود را گمراه کنند. استفاده از کلمات باید دقیق و عاقلانه باشد.
افزونگی خستگی را به ارمغان می آورد قبل از انتشار، اطمینان حاصل کنید که آن را به طور کامل بیش از چند بار مطالعه کنید.
هر زمان که نوشتن را از طریق فرایند ویرایش اعمال می کنید، مهارت های نوشتن را تیز می کنید، تکنیک های خود را اصلاح کنید و درک کنید که کلمات و عبارات بهترین ها را چه چیزی می خواهید بیان کنید.
6. تحریک و تحریک فکر
آنچه که بیشتر وبلاگ نویسان انجام میدهند این است که مواردی را که قبلا در وبلاگشان ذکر کردهاند، بازنویسی کنید. اما این اضافی است، آیا این نیست؟ خلاصه همه این نکات به نظر می رسد فرار قابل قبول است، اما باید از آن اجتناب کرد. در عوض، باید موضوع مرکزی وبلاگ خود را تأکید کنید. و در پایان یک یادداشتی که خوانندگان را بیشتر تحریک می کند با قرار دادن یک سوال فکری و یا دعوت به عمل.
علاوه بر این، برای اینکه وبلاگ شما تاثیر گذار باشد، باید سعی کنید آن را آموزنده، پیوسته، پیگیری مسیر خاص و دور از موضوع اصلی نگذارید.
وبلاگ نویس نباید اعتبار را از دست بدهد. اطمینان حاصل کنید که تحقیق شما کامل است، وبلاگ خود را بدون قضاوت حفظ کنید و حقایق را بررسی کنید. با استفاده از آنالیز ها به طور مرتب استفاده کنید و وبلاگ خود را بسیار ارزشمند بخوانید.
کلاه های تفکر خود را حفظ کنید و همیشه بر خلاقیت شخصی خود تکیه کنید، زیرا ممکن است وبلاگ شما به ارتفاع بی نظیری برسد. این تضمین می کند که تمرکز را از دست ندهید و نقاط حیاتی را از دست ندهید.
وبلاگ نویسی مبارک
چه راهنمایی هایی را برای یک وبلاگ نویس جدید به اشتراک می گذارید؟
همه ما می دانیم که یک وبینار چیست یا حداقل مورد استفاده قرار گیرد. بسته به عنوان یک رویداد آنلاین، وبینارها به طور سنتی منابع هستند که شما می توانید با مخاطبین خود به صورت دیجیتالی ارتباط برقرار کنید؛ راه برای گفتن آنها در مورد همه چیز از راه اندازی محصول جدید خود را از طریق به چگونگی آنها بهتر از X، Y یا Z استفاده کنید.
و آنها کار می کنند نگاهی به CMI’s B2B Content Marketing 2016 Benchmarks، BuDECT و روند – گزارش شمال امریکا به عنوان مثال.
بازاریابان بار دیگر وبینارها را به عنوان یکی از موثرترین گزینه های بازاریابی در حال حاضر برای آنها در نظر گرفته اند (دوم تنها به رویدادهای شخصی).
اما ما یک مشکل داریم یا شما، به عنوان بازاریاب، مشکل دارید. شما از webinars به ​​درستی استفاده نمی کنید.
شما می دانید وبینارها سودمند هستند، اما شما از آنها به نحوی استفاده نمی کنید که واقعا تولید می کند و اطلاعات بیشتری از قبل ارائه می دهد.
به طور کلی، این به این دلیل است که وبینارها همچنان به عنوان ابزاری که یک بار آنها بودند – یک دارایی بازاریابی است که به شما امکان دسترسی به مشتریان و مشتریان فعلی شما را میدهد – و نه، به شدت به عنوان یک ابزار درخشان که میتواند منجر شود و در واقع آغاز سفر مشتری است.
خارج با قدیمی (محتوا)
وبینارها از زمان ارائه سخنرانیهای “webex” بسیار طولانی هستند. کلمه “سخنرانیها” در واقع در اینجا کلید است، زیرا این چیزی است که آنها به شما ارائه دادند – توانایی ارائه مخاطبان. این خیابان یک طرفه بود. شما صحبت می کردید، آنها گوش می دادند و بعد از آن هر گونه تعامل واقعی اتفاق افتاد (اگر این اتفاق افتاد).
امروز نه.
مطمئنا، شما هنوز می توانید یک وبینار را اجرا کنید که به سادگی شما را با مخاطبین خود صحبت می کند، در حالی که نمایش اسلاید های ایستا را می دهد، اما در واقع این را می خواهد؟ به عنوان سخنران، شما اساسا از یک ورق خواندن. به عنوان عضو مخاطب، شما صحبت می کنید (و یا به فروش می رسد.) این کل عمل است که دور از داشتن شرم آور سرد تماس در حال حاضر. وقت آن است که همه چیز را لرزاند!

شما گزینه ای برای انجام نظرسنجی های زنده دارید.
شما می توانید مخاطبان خود را از سئوالات در حالی که شما در حال ارائه است.
شما می توانید در وبینار خود از ویدیوهای زنده یا بخش های پیش ضبط شده استفاده کنید.
شما حتی می توانید تمام وبینار خود را به یک صفحه فرود در زمینه اتوماسیون بازاریابی بچسبانید و فرایند کامل و ساده را انجام دهید.

و هنگامی که ابزارهایی مانند این برای شما در اختیار شما قرار می گیرند، به سرعت مشخص می شود که Webinars بیش از یک دارایی پشتیبانی بازاریابی هستند. وبینارها یک ابزار سرعتی فوق العاده و اغلب بی نظیر هستند و می توانند به طور واقعی سفر مشتری را شروع کنند.
وبینارهای جاسازی شده + نرم افزار اتوماسیون بازاریابی = نتایج
بیایید از توانایی آنها برای نشستن در صفحات فرود خودکار اتوماسیون بازاریابی استفاده کنیم به عنوان مثال چرا این مورد است.
اگر از آن آگاه نباشید، نرم افزار اتوماسیون بازاریابی مانند HubSpot اساسا شما را قادر می سازد تا آنچه را که روی قلع می گوید انجام دهید و بسیاری از تلاش های بازاریابی خود را به صورت خودکار انجام دهید. شما می توانید صفحات فرود با CTA ایجاد کنید، اینها را در جریان های کاری پیش طراحی شده قرار دهید، چند ایمیل ارسال می کنید و بازدیدکنندگان می توانند پس از یک فرآیند کامل بدون هیچگونه ورودی از طرف بازاریاب (ها) پیگیری کنند.
بنابراین فرض کنید شما صفحه فرود خود را دریافت کرده اید و به نظر می رسد خوب است. CTA شما در آنجا وجود دارد، یک فرم برای جمع آوری داده های مشتری، و مقدار زیادی اطلاعات برای تشویق بازدید کنندگان به کلیک بر روی CTA یا تکمیل فرم.
در حال حاضر وبینار را به ترکیب اضافه کنید.
بلافاصله شما در این مرحله از مرحله قیف چیزی متفاوت را ارائه می دهید. شما به طور کامل بر روی افرادی که خواندن نسخه ای که تولید کرده اید و یا هضم تصاویری که برای آنها ایجاد کرده اید، تکیه نکنید و امیدوار باشید که آنها در کنار قوطی خود تبدیل و حرکت کنند.
در عوض، شما یک صفحه دارید که دارای یک تجربه وبینار کامل در داخل آن است. بازدید کنندگان شما می توانند برای وبینار ثبت نام کنند، به همان صفحه برای دیدن آن بپیوندند زمانی که زندگی می کنند (با فرض اینکه ما در مورد نسخه بر اساس تقاضا صحبت نمی کنیم، که بلافاصله در دسترس خواهد بود)، در حالی که هم می توانید در تمام اطلاعات دیگر که به آنها در جای دیگری در صفحه ارائه کرده اید.
در حال حاضر دو چیز اتفاق می افتد:

شما به محتوای استاتیک یا فقط محتوای ضبط شده قبلی متکی نیستید تا افراد در حال حرکت در کنار مراحل بازاریابی قرار گیرند.

شما شروع به انتشار پتانسیل وبینارها کرده اید.

تعبیه وبینارها به طور مستقیم در صفحات فرود شما، یک کل دنیای امکانات را باز می کند. آنها تبدیل به ابزار تولید سرایند. آنها به شما اجازه می دهند به طور مستقیم با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید به طوری که قبلا در ظرفیت دیجیتالی امکان پذیر نبود.
و در حالی که مزایای این روشن است، مهم این است که تاکید بیشتری نسبت به این داشته باشیم که هرچه بیشتر بتوانید با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید، اطلاعات بیشتری از آنها دریافت خواهید کرد.
تعامل پویا قدرتمند برای وبینارها است
در حالی که تعامل خود را در هر مرحله از سفر مشتری درخشان است، تصور کنید که چقدر ارزش آن را در ابتدا می تواند درست باشد – شما به طور کامل می توانید یک تجربه کامل در مورد درک عمیق خود از نیازهای مشتری، نیازها و انتظارات را با حدس زدن حداقل.
وبینارها خود را از دست داده اند که از لحاظ مثبت و مثبتی از دیر باز، جاسازی شده یا نه. به عنوان یک ابزار مطلوب، به طور خاص برای بازاریابان B2B، قابلیت هایی که در حال حاضر در دسترس هستند، آنها را موثر تر از همیشه ساخته است.
با این حال، این جنبه ی جاسازی شده است که واقعا انقلابی است – نه فقط برای تجربه وبینار، بلکه کل پیشنهاد بازاریابی و ژن سربروند جیره بندی مشارکت بیشتر، اطلاعات و هدایت در آغاز سفر مشتری است؟ بله لطفا.
آیا شرکت شما به طور موثر از webinars استفاده می کند؟ برای تزیین این قطعه از مطالب چه کار میکنید؟

آیا عمدا یا ناخواسته، شرکت ها دریافتند که وب سایت هایشان بازدید کنندگان و مشتریان را از سراسر جهان جذب می کنند. اینترنت باعث می شود که سفارش محصولات یا خدمات بین المللی آسان شود و یک فروشگاه آنلاین در انگلستان از وب سایت ها در ایالات متحده آمریکا و کانادا از مشتریان با قیمت و کیفیت مقایسه می کند و باعث می شود که جستجوگرهای بین المللی اهمیت بیشتری نسبت به جستجوگرهای محلی برای کسب و کارهای آنلاین داشته باشند، در مقایسه با آجر و شرکت های خمپاره ای
موفق ترین وب سایت ها همه چیز منحصر به فرد را ارائه می دهند که باعث می شود آنها را از بین ببرند. شرکت هایی که روی یک توطئه تمرکز کرده اند، از لحاظ آماری بهتر از شرکت هایی هستند که سعی می کنند همه کارها را انجام دهند (حتی آمازون فقط از فروش کتاب ها شروع می شود) و ایجاد خود را به عنوان یک رهبر در یک طاقچه، یک هدف هوشمند برای کسب و کار جدید است.
تصویر توسط آلیسون کارمایکل
هنگامی که شما در یک زبان نصب شده است، گام بعدی آشکار کردن این است که وب سایت خود را به یک زبان دوم یا سوم تبدیل کنید. بیایید در نظر بگیریم که هشت مرحله ضروری برای دستیابی به جستجوگرهای چند زبانه موفق، با شروع از:
1. آیا بهتر است وب سایت خود را ترجمه کنید؟
ایجاد یک وب سایت چند زبانی موفق نیاز به زمان و منابع دارد. برای موفقیت، شما باید:

CMS و ساختار وب سایت را انتخاب کنید
تحقیق کلیدی مرتبط با کلمه کلیدی در زبان جدید را برای هدفمند کردن کلمات کلیدی که حجم جستجو و رقابت آلی کم داشته باشند، کامل کنید.
یک نسخه ترجمه شده از سایت خود را که شامل حداقل چند صفحه از وبلاگ شما است، ایجاد کنید، اگر شما یک یا دیگر محتوا را داشته باشید که مردم بخواهند به صورت خود به اشتراک بگذارند.
سایت خود را از طریق یک کمپنی ساختن پیوند چند زبانه تبلیغ کنید.

بعضی از شرکتها بلافاصله در چندین زبان راه اندازی می شوند و اگر شما بودجه کافی داشته باشید، این عالی است، با این حال، زمانی که بودجه را با هم قرار دهید، مطمئن شوید که دو مورد آخر را در لیست بالا قرار دهید. حتی اگر شما یک وبسایت داشته باشید که در نتایج جستجوی انگلیسی به نظر می رسد، هیچ تضمینی وجود ندارد که اگر آن را به زبان فرانسه یا آلمانی (مثلا) ترجمه کنید، نسخه های خارجی نیز انجام خواهد شد.
بهترین زمان برای راه اندازی سایت چند زبانه ای است که اغلب هنگامی که شما در حال حاضر یک سایت موفق را به زبان انگلیسی داشته باشید و یک مدل کارایی داشته باشید. شما همچنین ممکن است هوشمند باشید تا یک زبان جدید را در یک زمان اجرا کنید، زیرا این امر به شما امکان می دهد که رتبه سایت جدید را قبل از راه اندازی زبان بعدی بدست آورید.
2. آیا شما CMS موجود خود را نگه دارید یا از یک سیستم جدید استفاده کنید؟
اگر شما وب سایت خود را ترجمه کرده و چند زبانه را ترجمه کرده اید، در حال حاضر ممکن است زمان مناسب برای طراحی مجدد سایت موجود خود باشد. چند مدرک مدرن (سیستم مدیریت محتوا) وجود دارد که به شما اجازه می دهد چندین وبسایت را در زبان های مختلف با یک پایگاه داده مشترک ایجاد کنید و این مزایای متعددی دارد:

اگر یک سایت را توسعه داده یا دوباره طراحی کنید، تمام سایت های شما در همان زمان به روز می شوند.
این امکان کنترل سهام را در چندین وب سایت فراهم می کند.
فضای میزبانی را کاهش می دهد که می تواند میزبانی را ارزان تر (در این یادداشت، گوگل از کشور میزبان خود برای تعیین مخاطبان هدف خود استفاده نمی کند، بنابراین جایی که میزبان شما واقع شده است برای جستجوگرها اهمیت ندارد).

برخی از سیستم های محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا که باعث ایجاد وب سایت های چند زبانه نسبتا آسان می شوند عبارتند از:

دروپال
وردپرس
جوملا
مگنتو

اگر سایت شما در یکی از این (یا چندین زبان CMS دوستانه) باشد، بهتر است همان CMS را نگه دارید و آن را ترجمه کنید.اگر شما با توسعهدهنده فعلی وب خود راضی نیستید، سپس یکی دیگر از متخصصین را پیدا کنید همان CMS به جای نوآوری چرخ.
اگر سایت شما در یک سیستم مدیریت محتوا است که فقط در یک زبان کار می کند، ممکن است بتوانید آن را کپی کنید، سپس آن را ترجمه کنید (بدین معنی که شما 2 پایگاه داده جداگانه دارید، اما طراحی و کار کمتر)، یا شما می توانید خود را تبدیل سایت به یک سیستم مدیریت محتوا جدید، یا یک سایت کاملا جداگانه برای زبان دوم ایجاد کنید. انتخاب شماست.
3. چگونه برای ساختن وب سایت شما
5 راه ممکن برای ساخت سایت شما وجود دارد:

دامنه های سطح بالا کد کشور
زیر دامنه در یک دامنه سطح بالا جهانی
زیر پوشه ها در یک دامنه سطح بالا جهانی
پارامترهای URL
با استفاده از کوکی ها برای کنترل زبان

مقاله SEMrush در بهترین ساختار سایت بین المللی سایت SEO بررسی مزایا و معایب از 4 اول از این و محبوب ترین سیستم های منبع باز CMS به شما اجازه پیکربندی سایت خود را با استفاده از هر یک از این.
در حالی که نمونه هایی از سایت های موفق با استفاده از 1-4 در لیست بالا وجود دارد، روش شخصی من برای پروژه های چند زبانه استفاده از دامنه های سطح بالا کد کشور است (example.fr برای فرانسه، example.de برای آلمان و غیره). اینها مزایای متعددی دارند:

آنها در سطح بین المللی هدف قرار دارند (قبلا به عنوان مقصد جغرافیایی) به کشور اشاره شده است، به این معنی، به عنوان مثال .fr وب سایت ها دریافت افزایش رتبه از فرانسه و سایت های .de دریافت رتبهآلمان از آلمان حمایت می کند
آنها عالی هستند برای نام تجاری، زیرا آنها بلافاصله به بازدیدکنندگان می دهند که شما در یک کشور خاص تمرکز می کنید.
اگر نام دامنه کلمه کلیدی غنی دارید، می توانید نام دامنه را برای هر کشور ترجمه کنید. (این گزینه ای است که شما یک محصول یا سرویس هسته ای را ارائه می دهید، با این حال برای سایت هایی که چندین دامنه را بر روی کلیدی در نام دامنه تمرکز می کنند توصیه می شود)

یک کلمه از هشدار، اگر از کوکی ها برای کنترل زبان استفاده می کنید، ضروری است که از یکی از روش های دیگر نیز استفاده کنید. گوگل تنها می تواند یک URL را در فهرست خود فهرست بندی کند و اگر شما برای هر زبان یک URL دارید، به این معنی است که تنها نسخه ی یک زبان آن صفحه در نتایج Google ظاهر می شود.
برچسب های 4.Hreflang
تگ های Hreflang به گوگل می گویند که کدام زبان (به غیر از کدام کشور) یک صفحه خاص در آن نوشته شده است. بهتر است که هر صفحه در زبان خاص خود داشته باشید و سیستم های اصلی CMS آن را برای شما پیکربندی کنید، اما ارزش این را دارد که آنها به درستی پیکربندی شوند . برای اطلاعات بیشتر می توانید یک مقاله در مورد برچسب های Hreflang را بخوانید.
5. تکمیل تحقیق کلمات کلیدی چند زبانه
به عنوان مثال، اگر نیمی از تیم شما به زبان مادری فرانسوی صحبت می کنند، ممکن است عوامل واضح در تصمیم گیری در مورد زبان به عنوان اولویت بندی شود، و برای اولین بار از اولین بازاریابی فرانسوی خود شروع خواهد شد. اگر شما بیش از یک کشور را مورد توجه قرار دهید، ارزش تحقیق در مورد کلمه کلیدی را در نظر بگیرید تا میزان جستجو و رقابت در کشورهای مختلف متفاوت باشد. همچنین لازم به انجام پژوهش های کلیدی است، بنابراین شما می توانید کلمات کلیدی مرتبط را در جستجوگرهای خود در صفحه و در لینک های خود اضافه کنید.
SEMrush به شما اجازه می دهد که تحقیقات کلیدی Google را برای 28 کشور در حال حاضر انجام دهید، همانطور که در زیر نشان داده شده است (برای وب سایت های چند زبانی که بیش از یک کشور را هدف قرار می دهند، تعداد کشورها را از کشورهای مختلف اضافه کنید).

برای پیدا کردن کلمات کلیدی با استفاده از SEMrush، می توانید از یکی از 4 روش استفاده کنید:

کلمات کلیدی مطابقت (برای مشاهده این کلمه کلیدی را در نوار جستجو وارد کنید)

کلمات کلیدی مرتبط (یک کلمه کلیدی را در نوار جستجو وارد کنید)

جستجوگر کلمات کلیدی سحر و جادو (مطبوعات لینک به این ابزار در منوی سمت چپ)
مشاهده لیستی از کلمات کلیدی که رقبا به خوبی رتبه بندی می کنند (آدرس وب سایت رقیب خود را در نوار جستجو وارد کنید)

هنگامی که فهرستی از کلمات کلیدی بالقوه خود را دارید، روی «دشواری کلید واژه» کلیک کنید، لیستی از کلمات کلیدی را وارد کنید، سپس «نمایش سختی» را فشار دهید. بعد ‘Volume’ را فشار دهید تا نتایج جستجو را براساس حجم جستجو ماهانه مرتب کنید، زیرا این کار ساده تر می شود برای شناسایی کلمات کلیدی هدف.
گزارش های SEMrush در زیر نشان می دهد که کلمهای کلیدی و مشکل برای فرانسه و انگلستان برای کلمات کلیدی مشابه و نشان دادن اهمیت انجام تحقیقات کلیدی کلمات خاص به عنوان بخشی از ترجمه است.

تصور کنید که شما در حال حاضر یک وبسایت فرانسوی دارید که به خوبی برای “مکانهای موقعیت مکانی” بهینه شده است، یک عبارت جستجوی با 135،000 جستجو ماهانه در فرانسه و شما تصمیم به گسترش به انگلستان. “محل سکونت” به زبان انگلیسی به عنوان “تعطیلات اجاره” ترجمه می شود (با توجه به ترجمه گوگل)، با این حال تنها 90 نفر در ماه این مدت در انگلیس جستجو می کنند.
اگر شما تمام تلاش های SEO خود را در زمینه اجاره تعطیلات تمرکز می کنید، بنابراین هرگز ترافیک قابل توجهی را دریافت نخواهید کرد، اما انتخاب “تعطیلات” به عنوان کلید واژه اصلی شما این است که شما 368000 نفر در ماه را هدف قرار می دهید که به دنبال این (به همراه تمام طولانی کلمات کلیدی، البته!)
اگر شما راه اندازی یک سایت با هدف ایالات متحده آمریکا، پس از آن کلمات کلیدی دوباره، بنابراین مهم است که تحقیقات حجم جستجو برای کشورهای مختلف در هنگام انجام SEO جهانی مهم است.
6.SEO ترجمه وب سایت
هنگامی که شما کلمات کلیدی مورد نظر خود را شناسایی کرده اید، چگونه آنها را در وب سایت ترجمه شده خود ترکیب می کنید؟
دو روش برای مدیریت این فرآیند وجود دارد:

تکمیل یک وب سایت ترجمه وب سایت که در آن شما اطمینان از محتوای جدید به خوبی به عنوان شما ترجمه می شود بهینه سازی شده است.
یک ترجمه وب سایت استاندارد، سپس محتوای جدید را پس از ترجمه آن بهینه سازی کنید.

شخصا اول از دو گزینه ترجیح می دهم زیرا موتورهای جستجو فقط به Metatags نگاه نمی کنند، اما تمام محتوای صفحه – URL ها، متن ها، لینک ها بین صفحات، برچسب های ALT و غیره و بهینه سازی محتوا در هنگام ترجمه آن تضمین می کند که نسخه نهایی به طور کامل بهینه سازی شود.
برای مدیریت این فرایند، یک صفحه گسترده ایجاد کنید که نشانگر کلمات کلیدی انگلیسی شما باشد و ترجمه بهینه هر کلمه کلیدی – یعنی ترجمه کلمه یا عبارت است که حجم جستجوی سالم را نشان می دهد. وقتی ترجمه را انجام می دهید، مطمئن شوید که از آن استفاده می کنید ترجمه بهینه شده (آن را برای محتوا اطراف مورد نیاز و یا آن را سازگار می کند).
7. ترجمه کلمات کلیدی که از لحاظ دستوری صحیح نیستند
اغلب وقت تحقیق کلمه کلیدی را انجام می دهید، گزارش های SEMrush به کلمات کلیدی با حجم جستجو بالا که اصطلاحی دست نیافتنی را نشان نمی دهند، شامل لهجه هایی در حروف و غیره نیستند. این به این دلیل است که جستجوگران هنگام ورود به عبارت جستجو در گوگل اغلب کلید های میانبر را می گیرند.
به زبان انگلیسی، به نظر می رسید که شما به طور منظم کلمات کلیدی دقیق را با گرامر بد یا عبارات عجیب و غریب در اکسل دیدیدبرای رفع این کلمات کلیدی، به عنوان مثال “اگر شما در جستجوی پاریس هتل هستید، سپس …”
گوگل اکنون در این زمینه و در زبان انگلیس سرکوب شده است. SEO بهترین استفاده از دستور زبان درست برای همه چیز است، که کمک به معلمان انگلیسی در سراسر جهان است.
در زبانهای دیگر، سخت تر است که بگوییم بهترین استراتژی چیست، به عنوان مثال در فرانسه “مکان های خالی” اشتباه است و باید “Location de vacances” باشد، اما اگر شما برای هر کلمه کلیدی در Google.fr جستجو کنید، مقدار زیادی از “محل سکونت” ظاهر می شود.
کمی عمیق تر بکشید و متوجه شوید سایت هایی که رتبه خوبی دارند ممکن است از کلمات کلیدی با دستور زبان ضعیف در مکان های زیر استفاده کنند:

عنوان متاتگ
URL ها

متن لنگر لینک ها در منوها

آنها از دستور زبان درست در هر جای دیگر، به ویژه در پاراگراف کامل متن استفاده می کنند، بنابراین این یک مدل خوب برای پیروی است. در صورت وجود یک کلمه کلیدی مشابه برای کلمات کلیدی با گرامر خوب و بد، همیشه از گرامر صحیح استفاده کنید.
8. استراتژی های ساخت لینک های چند زبانه
هنگامی که وب سایت شما ترجمه شده و زندگی می کند، قدم بعدی ایجاد لینک به آن است. با جستجوی کلمات کلیدی خاص خود در زبان گوگل در Google و ارائه مقاله، شرح شرکت و غیره به هر وبلاگ، دایرکتوری، انجمن یا سایت تبلیغاتی که شما در چند صفحهای اول پیدا میکنید. متن موردنظر برای هر ارسال را استفاده کنید.
هنگامی که وب سایت خود را به هر سایت آشکاری که در نتایج جستجو نمایش داده می شود، لینک هایی را که به رقبای خود منتقل می شوند، بررسی کنید.
برای انجام این کار در SEMrush، آدرس وب سایت رقیب را وارد کنید، سپس روی «backlinks» کلیک کنید. به پایین بروید و در پایین سمت راست، می توانید لینک ها را بر اساس کشور فیلتر کنید. کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید تا لینک ها را مشاهده کنید و از خودتان بپرسید آیا می توانید یک لینک از همان وب سایت دریافت کنید.
مهم است که اکثر پیوندها از صفحات به زبان همان صفحه ای که به آن پیوند می دهید نوشته شده است. همچنین ضروری است که سعی نکنید متن لنگر را نادیده بگیرید (به عنوان مثال هرگز مقاله انگلیسی را نگفته و از متن لنگر آلمانی استفاده نکنید)، به عنوان Google به طور منظم سایتها را برای متون لنگر دستکاری می کند.
نتیجه
یک ترجمه وب سایت دقیق که تحقیقات کلیدی SEO و لینک سازی را شامل می شود، نتایج بسیار بهتر از یک ترجمه استاندارد که این عناصر حیاتی را نادیده می گیرد، تولید می کند. با نزدیک شدن به ترجمه در جهت درست، شما زمان قابل توجهی را صرفه جویی خواهید کرد و بهترین سرمایه گذاری را به دست خواهید آورد.

برو جهانی!
بین المللی جستجوگرها حسابرسی با SEMrush

لطفا یک دامنه معتبر، مانند www.example.com را مشخص کنید

اکنون امتحان کنید

به من بگو، اولین چیزی که به نظر شما در مورد رتبه بندی یک وب سایت فکر می کند چیست؟
محتوا؟ یا شاید لینک ها
من اعتراف می کنم، هر دو عوامل مهمی برای موقعیت وب سایت در نتایج جستجو هستند. اما آنها تنها نیستند.
در حقیقت، دو عامل دیگر نقش قابل توجهی در SEO دارند – قابلیت تجزیه و تحلیل و Indexability. با این حال، بیشتر صاحبان وب سایت هرگز از آنها خواسته اند.
در عین حال، حتی مشکلات کوچک با indexability یا crawlability ممکن است سایت شما رتبه بندی خود را از دست بدهد. و این صرف نظر از اینکه چه محتوایی عالی و چه تعداد backlinks شما داشته باشد.
بازدهی و Indexability چیست؟
برای درک این اصطلاحات، ابتدا با نگاهی به نحوه کشف و فهرست صفحات موتورهای جستجو، شروع کنید. برای یادگیری در مورد هر صفحه جدید (یا به روز)، از آنچه که به عنوان خزنده وب شناخته می شود، استفاده می شود، هدف آن پیروی از لینک ها در وب با هدف واحد است:
برای پیدا کردن و فهرست محتوای وب جدید فهرست.
همانطور که گوگل توضیح می دهد:

“خزنده ها به صفحات وب نگاه می کنند و پیوندهای مربوط به آن صفحات را دنبال می کنند، بسیار شبیه شماست اگر شما در حال مرور محتوا در وب هستید. آنها از لینک برای پیوند دادن و به دست آوردن اطلاعات مربوط به این صفحات وب به سرورهای گوگل می روند. “

مت کاتز، که قبلا از گوگل بود، ویدیویی جالب را برای توضیح این فرایند به نمایش گذاشت. شما می توانید آن را در زیر تماشا کنید:

کدام ما را به بازدهی و indexability میرساند.
به طور خلاصه، هر دو از این اصطلاحات مربوط به توانایی یک موتور جستجو برای دسترسی و فهرست صفحات در یک وب سایت هستند تا آنها را به فهرست خود اضافه کنید.
Crawlability توانایی موتور جستجو را برای دسترسی و خالی کردن محتوا در یک صفحه توصیف می کند.
اگر یک سایت دارای مشکلات خالی است، خزنده های وب می توانند به راحتی از طریق پیوندهای بین صفحات به تمام محتوای آن دسترسی داشته باشند.
با این حال، لینکهای خراب یا خسته کننده ممکن است منجر به رفع معضلات شود – ناتوانی موتور جستجو در دسترسی به محتوای خاص در یک سایت.
از سوی دیگر، Indexability به توانایی موتور جستجو در تجزیه و تحلیل و اضافه کردن یک صفحه به شاخص آن اشاره دارد.
حتی اگر گوگل می تواند یک سایت را خالی کند، ممکن است لزوما قادر به فهرست تمام صفحات آن نیست، به طور معمول به دلیل مشکلات Indexability.
پس رایج ترین عواملی که بر قابلیت بازدهی و Indexability تاثیر می گذارد چیست؟
1. ساختار سایت
چگونگی ساخت اطلاعات در سایت ممکن است نقش بسیار مهمی را در ردگیری آن داشته باشد.
به عنوان مثال، اگر سایت شما ویژگی های صفحاتی را که از هر جای دیگری به آن متصل نیستند، خزنده های وب ممکن است دچار مشکل شوندپایان دادن به آنها.
مطمئنا، آنها هنوز هم می توانند از طریق لینک های خارجی صفحات را پیدا کنند، به این معنی که آنها به مطالب آنها اشاره می کنند. اما در کل، یک ساختار ضعیف می تواند مسائل مربوط به پاکسازی را منجر شود.
2. ساختار پیوند داخلی
خزنده وب از طریق وب با دنبال کردن لینک ها، همانطور که در هر وب سایت دارید، سفر می کند. و در نتیجه، تنها می تواند صفحه هایی را پیدا کند که از محتوای دیگر پیوند می دهید.
بنابراين، ساختار پيوندهاي خوب داخلي، به شما اين امکان را ميدهد تا به سرعت صفحاتي را که عميقا در ساختار وبسايت شما هستند، برساند. ساختار ضعیف، با این حال، ممکن است آن را به پایان خاموش، به این ترتیب یک خزنده وب از دست رفته برخی از مطالب خود را.
3. Redirects حلقه
تغییر مسیر صفحات شکسته می شود یک خزنده وب را در مسیرهای خود متوقف می کند و منجر به مسائل خالی می شود.
4. خطاهای سرور های مختلف
به طور مشابه، تغییر مسیر سرور خالی و بسیاری دیگر از مشکلات مرتبط با سرور ممکن است باعث جلوگیری از دستیابی خلبان وب به تمام محتوای شما شود.
5. اسکریپت های پشتیبانی نشده و دیگر عوامل فناوری
مسائل ناامن ممکن است به عنوان یک نتیجه از فناوری که در سایت استفاده می کنید نیز بوجود آید. به عنوان مثال، از آنجایی که خزنده ها نمیتوانند فرمها را دنبال کنند، محتواهای جادویی در پشت یک فرم، منجر به مسائل خالی شدن می شود.
اسکریپت های مختلف مانند جاوا اسکریپت یا آژاکس ممکن است محتوای خزنده وب را نیز مسدود کند.
6. مسدود کردن وب سایت خزنده دسترسی
در نهایت، شما می توانید عمدا از خلبانان وب از صفحات نمایه سازی در سایت خود مسدود کنید.
و دلایل خوبی برای انجام این کار وجود دارد.
به عنوان مثال، شما ممکن است یک صفحه ایجاد کنید که میخواهید دسترسی عمومی را محدود کنید. و به عنوان بخشی از جلوگیری از این دسترسی، شما همچنین باید آن را از موتورهای جستجو مسدود کنید.
با این وجود، با اشتباه دیگر صفحات نیز مسدود شده است. یک خطای ساده در کد، به عنوان مثال، می تواند کل بخش سایت را وبلاگ کند.
تمام فهرستی از مسائل خنثی سازی شما را در این مقاله می توانید پیدا کنید – 18 دلیل وب سایت شما Crawler-Unfriendly: راهنمایی در مورد مشکالت ناامنی.
چگونه می توان وب سایت خود را برای خزیدن و فهرست بندی آسان تر کرد؟
من قبلا ذکر برخی از عوامل که می تواند به سایت شما در انتظار indexingability یا indexability مسائل. بنابراین، به عنوان اولین قدم، باید اطمینان حاصل کنید که اتفاق نمی افتد.
اما موارد دیگری نیز وجود دارد که می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که خزانه های وب به راحتی می توانند صفحات و صفحات شما را فهرست نمایند.
1. ارسال نقشه سایت به گوگل
نقشه سایت یک فایل کوچک است که در پوشه ریشه دامنه شما قرار دارد که پیوندهای مستقیم به هر صفحه در سایت شما و ارسال آن به موتور جستجو با استفاده از کنسول Google است.
نقشه سایت گوگل را در مورد محتوای شما به شما اعلام خواهد کرد و هشدار آن را به هر گونه به روز رسانی که به آن اضافه کرده اید.
2. تقویت لینک های داخلی
ما قبلا در مورد چگونگی ارتباط بین قابلیت رندرینگ صحبت کردیم. و به این ترتیب، برای افزایش احتمال خزنده گوگل تمام محتوای سایت خود را افزایش دهید، پیوندهای بین صفحات را افزایش دهید تا اطمینان حاصل کنید که تمام محتوای متصل است.
3. به طور منظم محتوای جدید را به روزرسانی و اضافه کنید
محتوای مهمترین بخش سایت شماست. این به شما کمک می کند تا بازدید کنندگان را جلب کنید، کسب و کار خود را به آنها معرفی کنید و آنها را به مشتریان تبدیل کنید.
اما محتوا همچنین به شما کمک می کند تا توزیع سایت خود را بهبود بخشید. برای یک وب سایت، خزنده ها از سایت هایی بازدید می کنند که دائما محتوای آنها را به روز می کند. و این بدان معنی است که آنها خزیدن و صفحه خود را خیلی سریعتر نشان می دهند.
4. از تکرار هر گونه مطالب اجتناب کنید
با داشتن محتوای تکراری، صفحاتی که محتوای مشابه یا حداقل یکسان را دارند، می توانند باعث کاهش رتبه بندی شوند.
اما محتوای تکراری نیز می تواند فرکانسی را که خزنده ها از سایت شما بازدید می کنند را کاهش دهد.
بنابراین، هر گونه مسائل محتوای تکراری را در سایت بررسی و رفع کنید.
5. زمان بارگذاری صفحه خود را افزایش دهید
خزنده های وب به طور معمول فقط یک مدت زمان محدود دارند که می توانند خزیدن و نمایه سازی سایت شما را انجام دهند. این به عنوان بودجه خزنده شناخته شده است. و اساسا، سایت شما یکبار این زمان را ترک خواهد کرد.
بنابراین بار سریعتر صفحات شما، بیشتر از آنها یک خزنده قادر خواهد بود قبل از اینکه از زمان خارج شوند بازدید کنید.
برای کشف آنچه که خزنده های گوگل را در وب سایت خود مسدود یا غیرقابل استفاده می کند، این مقاله را مرور کنید – 18 دلیل وب سایت شما خزنده-دوست نداشتنی است: راهنمایی در مورد مشکالت خالی.
ابزارهایی که می تواند به شما کمک کند Crawlability و Indexability را مدیریت کنید
اگر همه ی موارد فوق فوران می کنند، نگران نباشید. بسیاری از ابزارها می توانند به شما در شناسایی و رفع مشکلات رایج ترین و Indexability کمک کنند.
Google Console همیشه یک مکان عالی برای شروع است. پلت فرم موتور جستجو به شما در نظارت و نگهداری سایت شما در Google کمک می کند. و این شامل هر گونه اطلاعات در مورد اشتباهات و Indexability مسائل مربوط به خزنده وب در سایت شما.
SEMrush Site Audit، بخشی از مجموعه SEMrush است که به شما امکان می دهد سایت خود را برای خطاهای و مسائل مختلفی که ممکن است تلاش های SEO شما را مختل کند، اسکن کنید. و این گزارش شامل تعدادی از عواملی است که بر قابلیت بازدهی و Indexability تأثیر می گذارد.
بررسی مجدد زنجیرها و حلقه ها در ممیزی سایت SEMrush
فریاد قورباغه SEO Spider، یکی دیگر از حسابرسی های سایت مشهور است که اشتباهات وب سایت در صفحه وب را شناسایی می کند.
آمار گوگل PageSpeed ​​Insights اجازه می دهد تا به quicسرعت مرور صفحه وب سایت را بررسی کنید.
نتیجه
اکثر وب مسترها می دانند که برای رتبه بندی یک وب سایت، حداقل نیاز به محتوای قوی و مرتبط و لینک هایی دارند که قدرت وب سایت آنها را افزایش می دهد.
آنچه آنها نمی دانند این است که تلاش های آنها بیهوده انجام می شود، اگر خزنده های موتورهای جستجو نمیتوانند سایت های خود را خزیدن و رتبه بندی کنند.
به همین دلیل، به غیر از تمرکز بر اضافه کردن و بهینه سازی صفحات برای کلمات کلیدی مرتبط و ایجاد لینک ها، باید به طور مداوم نظارت کنید که خزنده های وب بتوانند به سایت شما دسترسی پیدا کنند و آنچه را که به موتور جستجو می رسند گزارش دهند.

بازرسی سایت خود را بررسی کنید
با SEMrush Audit سایت

لطفا یک دامنه معتبر، مانند www.example.com را مشخص کنید

اکنون امتحان کنید

داشتن یک حضور آنلاین جامع دیگر فقط برای ایده های شرکت B2B مناسب نیست – برای کسب و کارها ضروری است که از رقابت خود جلوتر بمانند و خود را در قلمرو B2B متمایز کنند.
شرکت هایی که دارای نام تجاری یا سبک دیجیتال هستند نیاز به یک تجربه بهتر سایت دارند؛ این می تواند برای جذب کسب و کار جدید مهم باشد. اگر شرکت B2B شما در حال مبارزه باشد، از شرکتهای B2C پیروی کنید.
از آنجا که آنها مبتنی بر مصرف هستند، وب سایت های B2C تلاش می کنند که مجذوب و برند با هدف کمک به مصرف کنندگان درک شرکت، محصولات و ارزش آن را داشته باشند. شرکت های B2B می توانند این اصول اساسی سایت های B2C را اتخاذ کنند تا مشتریان خود را در درک محصولات و سازمان هایشان نیز درک کنند.
اما شرکت های B2B به طور معمول منابع مالی لازم را برای ایجاد این واقعیت تخصیص نمی دهند. نظرسنجی موسسه بازاریابی محتوا 2015 نشان می دهد که شرکت ها تنها 28 درصد از بودجه خود را به طور متوسط ​​به بازاریابی محتوا اختصاص می دهند.
چگونه با Strategies B2C ارتباط برقرار کنید
با رقابت بسیار در بازار دیجیتال، شناسایی هویت و نام می تواند به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار دادن بازدید از سایت به یک عمل است. تاکتیک B2C برای این تجربیات می تواند نقش مهمی در کسب مشتری داشته باشد.
بازاریابان B2B باید یک نشانه از همتایان B2C خود داشته باشند و یک شخصیت چند رسانه ای آنلاین و اجتماعی چند منظوره طراحی شده را توسعه دهند. این ویژگیها از انتخاب رنگهای نام تجاری ایدهآل برای کار بر روی صدای محتوا برای توسعه گرافیک و تصاویر است. نگه داشتن همه چیز تا به امروز و حفظ و نگهداری کلید است.
ایجاد یک نام تجاری یکپارچه، شرکت شما را از رقبا جدا می کند و اطمینان حاصل می کند که نام تجاری شما به راحتی قابل تشخیص است و به مشتریان اجازه می دهد که دیجیتال شرکت شما را تجربه کنند.
به جای محتوای بازاریابی متنی، مشتریان را قادر می سازد تا با محتوای شما ارتباط برقرار کنند. طراحی وب سایت های تعاملی و یا ارسال ایمیل های خلاقانه که درک روح B2C را در حالی که پیام را به مخاطبان هدف خود هدایت می کند. حساب های رسانه های اجتماعی، نام تجاری خود را ایجاد می کنند و مشتریان بالقوه و موجود را قادر می سازد تا درست مانند شرکت های B2C شرکت کنند.
3 راه برای جلب B2B و B2C تاکتیک
شیوه های بازاریابی B2B به تکیه بر متن متنوع و طراحی محدود، ارائه خدمات قبل از نام تجاری است. اما بسیاری از شرکت ها در حال حاضر تغییراتی را در جهت اقدامات B2C آغاز کرده اند.
مایکروسافت راه را برای بهینه سازی تاکتیک های بازاریابی B2B و B2C با به روز رسانی به سایت خود معرفی می کند که کارکنان شخصی و محتوای محصول را معرفی می کند. این نوع قصه گویی با نام تجاری بسیار مهم است، به ویژه هنگامی که به خاطر داشته باشید که محصولات B2B خرید هنوز مصرف کنندگان هستند که می خواهند با یک شرکت ارتباط برقرار کنند.
به گفته کارشناسان Econsultancy، 80 درصد از مصرف کنندگان B2B تصمیم خود را قبل از حتی تماس با یک شرکت، که بیشتر نشان می دهد نیاز به یک مارک دیجیتال قوی و حرفه ای آنلاین در تمام نقطه های ارتباطی مصرف کننده.
در اینجا سه ​​راه وجود دارد: بازاریابان B2B می توانند از استراتژی B2C برای ارائه یک تجربه رضایت بخش و افزایش تقاضای مشتری استفاده کنند:
1. محتوای مناسب را توسعه دهید.
از آنجایی که سایت های B2B به طور سنتی بیشتر سنگین هستند، انتقال به یک وب سایت ساده تر می تواند تا حدودی دشوار باشد.
اما وقت خود را برای پیدا کردن راه مناسب برای به دست آوردن هدف برند خود را در سراسر ساده تر راه می رود راه طولانی در تلاش برای ایجاد یک تجربه سایت B2C مانند. با مشخص کردن هدف برند شما، ویژگی های کلیدی و سایر اطلاعات مرتبط که باید نمایش داده شود، شروع کنید.
2. تجربه تلفن همراه خود را افزایش دهید.
به طور مداوم تست و بهینه سازی صفحات تلفن همراه خود را. در صورت امکان، سرعت بار خود را تا کمتر از یک ثانیه افزایش دهید.
موبایل فرصت های بسیاری برای سود ایجاد می کند که بازاریابان B2B در تلاشند تا به آن برسند. Gartner.com گزارش می دهد که بازاریابان B2B تنها 19.4 درصد از درآمد تجارت دیجیتال را از تلفن همراه تولید می کنند، در مقایسه با 22.6 درصد برای B2C.
3. محتوای تازه را نگه دارید.
نگه داشتن محتوای آنلاین تازه به یک استراتژی بازاریابی دیجیتال موفق است. محتوای موضعی، مرتبط و هیجان انگیز، تماشاگران را خسته می کند، به این معنی که آنها سایت شما را بیشتر بازدید می کنند و طول می کشد. محتوای خوب نیز بر تصویر نام تجاری تاثیر می گذارد.
همیشه برای تعطیل کردن مطالب خود، تعطیلات و سایر رویدادهای به موقع را در نظر بگیرید. شما همچنین می توانید از داستان داستان استفاده کنید تا چشم انداز کسب و کار خود را در یک هیجان انگیز نگه داریدآه به عنوان مثال، کسی که در شرکت باشد، یک ستون هفتگی بنویسد یا یک موضوع صنعتی مهم را مورد بحث قرار دهد. هرگز از محتوای خنده دار یا کمتر از حد جدی دور نمانید علاقه مندی خوانندگان بیشترین اهمیت را دارد
و نگاهی به آنچه که رقبای شما انجام می دهند برای کمک به ایجاد ایده ها و شاید حتی یاد بگیرند که چه کاری انجام ندهند.
افزایش منافع و جذب مشتری بستگی به گفتن یک داستان قانع کننده و ایجاد هویت قوی برند دارد. این تاکتیک ها در حال حاضر در جهان B2C استفاده می شود، اما بازاریابان B2B باید آنها را به استراتژی های بازاریابی خود بکشاند تا مشتریان یک تجربه دیجیتال رضایت بخش را ارائه دهند.
از چه ابزارهایی برای تحقیق در مورد رقبای خود استفاده می کنید و انواع محتوایی را که ایجاد می کنید دنبال می کنید؟
وقتی آخرین بار شامپو زنانه ای را دیدید که مدل زیبایی را در اطراف حرکتی آهسته ندیده بود، نمایش قفل های طولانی و درخشان خود را نشان می داد؟ پس از دیدن این تبلیغات، آیا شما حتی به یاد می آورید که کدام نام تجاری آنها را تولید می کند؟ یا، آیا همه آنها با یکدیگر به یک توپ بزرگ از موهای براق ترکیب می شوند؟
ما این زمان و زمان را در سراسر تاریخ پخش و بازاریابی دیجیتال دیده ایم. مارک ها به جای ایجاد داستان های منحصر به فرد و معتبر برای تعامل و سرگرم کردن مخاطبان، تمرکز بر ویژگی های محصولات خود را برجسته می کنند و مزایای مصرف کنندگان را از خرید آنها را برجسته می کند. آنها ادعا می کنند که کالاها سریع ترین، ارزان ترین و بهترین هستند – اما آنها موفق به فریب مخاطبان خود را با یک داستان است که نشان می دهد این پیشنهادات فروش منحصر به فرد.
بدون یک داستان برای هماهنگی همه چیز با هم، علامت های تجاری در نهایت باعث ایجاد ادعاهای غیر قابل اثبات می شوند که به راحتی قابل چشم پوشی است. داستانها چیزی است که پشت پرده را در ذهن و ارزشهای اصلی برند مطرح می کند – عوامل کلیدی که باعث تصمیم گیری خرید مصرف کنندگان می شود.
نبرد برای به اشتراک گذاری بازار
بیش از حد بسیاری از شرکت ها تلاش های بازاریابی خود را به جعبه به دلیل دستورالعمل ها و محدودیت های نام تجاری خود تحمیل شده است. این خلاقیت خود را خنثی می کند و نتایج را در تبلیغ های معمولی و عمومی که مانند دیگران ظاهر می شوند، خفه می کند. بدیهی است که بهترین راه برای به دست آوردن سهم بازار و حرکت سوزن نیست.
من این را در هر دو طرف حصار آژانس تجربه کردم. در هنگام کار بر روی یک برند برجسته تجاری املاک و مستغلات، شرکت من می دانست که ایجاد ایده های خلاقانه و نوآورانه از طریق دروازه های بالاتر نمی رسد، و در عین حال تولید می شود.
بنابراین، در عوض، ما آن را ایمن بازی کردیم و در خطوط قرار گرفتیم – این در بهترین حالت به اندازه کافی انجام شد. اکنون که ما با مارک ها کار می کنیم، کار ما این است که به طور مداوم پاکت را پرتاب کنیم، آزمایش کنیم، و واقعا برای آن برویم. اما گاهی اوقات، بازخوردهای مانند “که فقط به نظر نمی آید ما” می آید راه ما – البته البته آن را ندارد؛ این یک روش جدید برای گفتن همان داستان است. زمان برای تغییر بازی است.

بدیهی است که ما مشتریانی داریم که نگران هستند تا پاکت را به طور عمده فشار دهند زیرا آنها ترجیح می دهند که کار خود را در مبارزاتی که توانایی بمب گذاری را دارند، ریسک نکنند. و این واقعیت است هر زمان که شما سعی می کنید چیزی متفاوت انجام دهید. رسانه های بی نهایت، بینش دقیق و خلاق عالی می توانند گاهی اوقات شکست بخورند. با این حال، اگر فقط روی نیمکت نشسته باشید، احتمال صفر درصد برای ضربه زدن به خانه وجود دارد.
تطابق با پیش بینی شده، باز برای مارک های دیگر برای نوآوری ایجاد می کند، یک داستان منحصر به فرد را بیان می کند که هیچ کس دیگر نمی گوید و اساسا صنعت ارتباط با مصرف کنندگان را تغییر می دهد.
یکی از قابل توجه ترین نمونه هایی از این، این است که باشگاه دلار اسب به دنیای تیغ زنی انجامید. به جای ایجاد فیلم هایی که افراد مشهور را می فهمند که سایه های پنج ساعته خود را تزیین می کنند یا تظاهرات عجیب و غریب انعطاف پذیری برقی، این راه اندازی، بازار را با یک رویکرد بسیار متفاوت تغییر داد. باشگاه دلار اسپا می دانست که Millennials دوست دارد اقتصاد مبتنی بر اشتراک، طنز عاشقانه، نفرت گرفتن پاره پاره، و نفرت رانندگی به فروشگاه هر بار که آنها نیاز به یک تیغه جدید. بنابراین، به جای گفتن داستان خسته از “تی شرت های ما چهره خود را نرم تر از همه تیغه های دیگر در جهان ترکیب،” نام تجاری گفت: داستان طنز آمیز از راحتی و مقرون به صرفه است که با موفقیت برنده شدن در بازار – تا آنجا که Unilever تصمیم گرفت که شروع به کار یک برچسب قیمت میلیارد دلاری باشد.
در این ویدیو دیجیتال خنده دار، مایک دوبین، بنیانگذار، در صنعت تیغه هدف را هدف قرار می دهد و لیستی از چیزهایی را که او فکر می کند اشتباه است. او پیشنهاد شرکت خود را به عنوان بهترین راه حل برای مصرف کنندگان، اما او به سختی می گوید هر چیزی در مورد تی شرت های واقعی او فروش (به غیر از خط معروف شده است که در حال حاضر “تیغه های ما هستند F * Cking بزرگ.”)

داستان او می گوید عمدتا در مورد آنچه که شرکت خود را منحصر به فرد و به همین دلیل آن را در وهله اول ایجاد می کند تمرکز می کند. باشگاه دلار اسفنجی زمان بندی خوبی با این ویدیو داشت و کل مبارزات انتخاباتی بی وقفه اجرا شد. این شرکت راه را برای تعداد زیادی از دیگر تبلیغات دیجیتال و پخش ارائه داده است که از ترکیبی از کمدی و “پیام های بزرگ” شما برای غلبه بر یک پیام فروش استفاده می کنند.
خلوتت کنتظاهرات
روشهای بی شماری برای گفتن داستان منحصر به فرد در فیلم های بازاریابی وجود دارد – رویکرد درست به صنعت شما، تاریخ شرکت شما و شخصیت کلی شما که شما در حال تلاش برای تصویر برداری هستید، بستگی دارد.
در اینجا چند استراتژی است که به هدایت شما در جهت درست کمک خواهد کرد:
1. بازگشت به اصول اولیه قبل از اینکه شما شروع به ایجاد خلاقیت کنید، به قسمت اول بروید و مشخص کنید که چرا بنیانگذاران شرکت شما برای شروع این نام تجاری را ایجاد کرده اند. بازار چه نیازی به بازار داشت؟ گزاره ارزشمندی برند شما چیست؟ چرا مشتری باید محصول خود را به جای یک محصول متفاوت انتخاب کند؟
همه چیز در مورد فیلم های بازاریابی شما باید به پاسخ به این سوالات پاسخ داده شود. در بوش غلبه نکنید؛ شما فقط می توانید یک شات برای برنده شدن در یک چشم انداز داشته باشید، و این ویدیو – حتی اگر فقط یک کلیپ 15 ثانیه باشد – باید هدف، بینایی، هویت و ارزش خود را به طرز شگفت انگیزی از خود بسازد.
2. سخن گفتن را بیان کنید. مصرف کنندگان می گویند که فیلم ها به شکل قابل اعتمادی از بازاریابی هستند اما با این قدرت مسئولیت بزرگی می شود. حتی زیباترین و خلاقانه ترین ویدیو در جهان نتایجی به همراه نخواهد آورد مگر آنکه پیامی را که مهم است انتقال دهد.
برای رسیدن به مخاطبین خود از راه خود بیرون بیایید. بینش های کلیدی را در مورد خواسته ها و نیازهای خود جمع آوری کنید، انگیزه های آنها را درک کنید و یاد بگیرید که چه چیزی آنها را تیک می کند. سپس، نام تجاری خود را به این عوامل مرتبط کنید: بینندگان خود را به شیوه های زندگی، خواسته ها و اهداف آینده ببخشید، و توضیح دهید که چرا و چگونه محصول شما به آنها کمک می کند.
همیشه اعتبار کلمه را در خط مقدم استراتژی خود نگه دارید. هرچیزی که احساس می کند بیش از حد تبلیغاتی خواهد اثر دقیقی متضاد از آنچه که شما تنظیم انجام شده است.
3. کرایه و اجتناب از محتوای موجود در داخل و خارج از صنعت خود را به اشتراک بگذارید. بررسی شرکت های مختلف را انجام دهید و از یافته های خود برای کمک به خلاقیت خود استفاده کنید. هنگام مطالعه چگونگی تعامل مخاطب با محتوای خود، همیشه بینش های کلیدی را توسعه دهید و از این بینش کلیدی برای ایجاد یک داستان برای نام تجاری خود استفاده کنید.
هنگام تماشای فیلم هایی که رقبای مستقیم خود دارند، از این به عنوان یک فرصت برای پیدا کردن مسیر خود برای تمایز استفاده کنید. اگر آنها با استفاده از پالت های رنگی محدود و اجتناب از طنز، هر رنگ رنگین کمان را در فیلم های خود قرار داده و به برخی از جوک ها بگویید. بر خلاف دانه ها بروید و فیلم های خود را از بسته بیرون بکشید.
اگر مارک ها می خواهند کمپین های شکست خورده ایجاد کنند، آنها باید از تاکتیک های قدیمی خود دور شوند.

Mediocrity یک بیماری است که از زمان اختراع اینترنت در سراسر جهان بازاریابی پخش شده است – و منبع این اپیدمی را می توان به مدیران برند و CMOs که از انحراف از آنچه در گذشته کار می کردند و کاری متفاوت انجام می داد، ردیابی می کرد.
بازاریابی فیلم یک محل اصلی برای برندها است تا مشخص شود که چرا آنها متفاوت هستند، داستانی را بیان می کنند که در قلب مخاطبان تکرار می شود و در نهایت وفاداری بلند مدت ایجاد می کند. تمایز این چیزی است که به کسب و کارها اجازه رشد می دهد؛ به همین دلیل است که محصولات موفق هستند، و باید دلیل موفقیت فیلمهای بازاریابی شما نیز باشد.
بنابراین، شرکت شامپو باشد که مکالمه را به چیزی غیر از موهای درخشان هدایت کند. با مخاطبان خود در یک سطح عمیق تر ارتباط برقرار کنید و یک هوای تازه ای که می توانید از آن استفاده کنید. نتایج حاصل خواهد شد.

پادشاه جستجو دامنه دیگری را برای تسخیر پیدا کرده است. جستجوی شغلی گوگل به تازگی نسخه جدیدی از ویژگی Google for Jobs خود را به پایان رسانده است.

سرویس جدید می تواند زندگی روزنامه نگاران دیجیتالی را تحت تاثیر قرار دهد و نه فقط با معرفی آنها به فرصت های شغلی. همانند تقریبا هر چیز دیگری که گوگل می کند، ویژگی جدید به معنی ملاحظات جدید و تغییر در استراتژی برای حرفه ای های SEM و SEO می باشد.
اگر چه اپلت جدید به اندازه کافی بی پروا به نظر می رسد، اما این پتانسیل را دارد که به شدت تجربه جستجوی تعداد زیادی از کاربران را مختل کند. این باعث می شود که هر کسی مسئول آنچه که مشتریان بالقوه در SERPs می بینند، نگاه دوم را می دهد.
چگونه کار می کند
قابلیت Google for Jobs نسبتا ساده است. هنگامی که یک کاربر یک اصطلاح حاوی یک کلمه کلیدی مرتبط با شغل، حرفه ای یا کار را جستجو می کند، آن فعال می شود. برای مثال؛ “استخدام ساخت و ساز در نزدیکی من”، “جستجوگرها / SEM مشاغل” و یا “مشاغل در خانه انبار” همه باعث می شود این ابزار به طوری که ویجت Google Maps ظاهر می شود اگر شما برای رستوران ها و یا فروشگاه های خرده فروشی جستجو.
نمونه SERP با Google for Jobs
اگر بر روی شغل “X + more jobs” کلیک کنید، شما به یک گوگل مخصوص وظیفه جابجایی می روید که به شما امکان می دهد تا به راحتی از طریق مشاغل موتور جستجو جستجو کنید و آنها را بر اساس مجموعه معیارهایی مانند عنوان، مکان، یا نام شرکت
مثال برای جستجوی موقعیت های بازاریابی در Google for Jobs
گوگل از کارگزاران پست های شغلی مانند LinkedIn و Glassdoor و همچنین کارهای شرکت های تجاری که در سایت های شرکت و یا هیات های کاری شخص ثالث میزبانی می شود، می کشد. هدف گوگلs تمام نتایج متفاوتی را با هم در یک مکان آورده است.
و به عنوان کسی که اخیرا در بازار کار بوده است، باید بگویم؛ این علاوه بر خوش آمدید به آنچه که می تواند تجربه جستجوی دردناک است.
ساندار پیچای، مدیر عامل شرکت، در کنفرانس اخیر I / O گفت: «46 درصد از کارفرمایان ایالات متحده می گویند که با کمبود استعداد مواجه شده اند و مسائل مربوط به فرصت های شغلی را باز می کنند. “در حالی که ممکن است به دنبال فرصت های شغلی در کنار درب ها باشد – در اینجا یک اتصال بزرگ وجود دارد … ما می خواهیم کارفرمایان و شغلی را با یک ابتکار جدید، Google for Jobs جابجا کنیم.”

“46 درصد از کارفرمایان ایالات متحده می گویند که با کمبود استعداد مواجه هستند و مسائل مربوط به پر کردن موقعیت های شغلی را باز می کنند”
– ساندار پیچی

این ویژگی با استفاده از قابلیت یادگیری ماشین به خوبی آموزش گوگل را برای نشان دادن شغل های جستجوگر که ممکن است آنها را پیدا نکند با استفاده از موتورهای جستجوی ابتدایی موجود در تخته شغل سنتی نشان می دهد.
گوگل برای جابز می تواند در هر دو دسکتاپ و موبایل فعال شود. برو جلو و آن را چک کنید برخی از زمان؛ شاید شما یک فرصت عالی در نزدیکی شما پیدا کرده اید که هرگز در غیر این صورت در نظر گرفته نشده است!
چگونه SEO ها را تحت تاثیر قرار می دهد
هر کسی که در SEO کار می کند، باید در Google for Jobs مشغول به کار باشد، به ویژه اگر شما هر گونه کلیدواژه ای را که حتی از لحاظ راه دور با شرایطی که می تواند آن را به وجود آورده، هدف قرار دهید. به یاد داشته باشید که اصطلاح “مشاغل [شرکت شما]” می تواند ویجت را فعال کند.
این ها برخی از کلمات کلیدی مهم هستند که ترافیک زیادی را کسب می کنند و ارزش زیادی برای کسب و کار دارند. فقط چند نمونه از حسن نیت ارائه دهنده ابزار Keyword Planner:
برآورد حجم کلیدی برای بعضی از شرایط جستجوی رایج
همانطور که قسمت یادگیری ماشین Google برای جابجایی ها را شروع می کند و رفتارهای کاربر بیشتری را جمع می کند، می تواند در طول جستجوهایی که ممکن است انتظار نداشته اید را فعال کند. کلمات کلیدی خود را برای مواردی که ویجت ممکن است فعال کند نظارت کنید.
چرا؟
نگاهی به مثال های بالا نگاه کنید یا جستجو کنید. اولین چیزی که به وضوح واضح است این است که در جستجوهایی که اپلت گوگل برای شغل ایجاد می شود، آن کاملا برروی SERP در بالای صفحه قرار می گیرد.
این ابزار درست در بالای نتایج جستجو ظاهر می شود، در مقایسه با پانل Knowledge یا Graph که به طور معمول به سمت، حداقل در دسکتاپ خاموش می شود. و این بسیار مخرب تر از قطعه های برجسته است که تمایل به باریک تر شدن دارند.
این به این معنی است که نتایج جستجوهای ارگانیان در حال رسیدن به راه است، راه پایین صفحه. در دسکتاپ، قبل از پیمایش، ممکن است یک یا دو محل را ببینید. در تلفن همراه، شما اغلب بدون نیاز به کش رفتن خواهید دید.
این یک موقعیت برجسته در موقعیت یک یا دو را برای چنین کلمات کلیدی مهم تر می کند؛ دید و کلیک بر روی نتایج فراتر از آن در SERPs، جایی که گوگل برای جابز وجود دارد، احتمالا از باریک به هیچ کدام از آنها نخواهد رسید.
در نهایت، بهترین شیوه های SEO ممکن است نیاز به شروع به استفاده از هیئت مدیره شغلی و توصیف شغلی شما باشد. محتوای استخدام داخلی از طریق جستجوگرها نادیده گرفته می شود و معمولا توسط متخصصان منابع انسانی مدیریت می شود که در مورد استراتژی عملی SEO بسیار کم هستند. با این حال، توضیحات شغلی SEO و پرداخت می تواند به معنای قرار دادن مهمتر گوگل برای جابز باشد، که به نوبه خود می تواند به تعداد بیشتری از کاندیدان واجد شرایط و یک شرکت قوی تر به طور کلی منجر شود.
پیامدهای SEMs
خوشبختانه برای بازاریابان جستجو، گوگل برای جابز احتمالا تاثیر فوری قابل توجهی نخواهد داشت. تبلیغات پرداخت می شود به عنوان نرمال در بالای SERP باقی می ماند

در اینجا دو مورد مهم وجود دارد:

اگر چه گوگل اجازه می دهد تا تا چهار آگهی بالای صفحه، مدت زمانی که ویجت Google for Jobs ظاهر می شود، اصطلاح دیگری پیدا نکند که بیش از سه تبلیغ را کشف کند. بنابراین اگر استراتژی SEM شما آخرین آگهی در بالای هر یک از این شرایط باشد، ممکن است مجبور شوید از 4 به 3 حرکت کنید.
البته، تبلیغات در پایین SERPs، البته، حتی بیشتر از قبل کاهش یافته است.

SEM ها همچنین باید در نظر بگیرند که چگونه گوگل برای جابز می تواند همتایان SEO خود را تحت تاثیر قرار دهد، همانطور که در بالا توضیح دادم. اگر قبلا در مورد رتبه بندی های آلی در وسط SERPs به برخی از شرایط که در حال حاضر توسط ویجت تحت فشار قرار می گیرند، ممکن است برای شروع مزایده برای قلمرو به منظور اطمینان از اینکه برند شما در حال دیدن دید شما نیاز دارید، ارزشمند است.
سرانجام، موضوع جابجایی پرداخت شده در Google برای جابز به خودی خود وجود دارد. بسیاری از تخته های شغلی به کارفرمایان راه را برای نشان دادن یک شغل یا هدف قرار دادن آنها نسبت به کاربران خاص برای قیمت می دهند.
در حال حاضر گوگل برای جابز چنین توانایی ندارد علاوه بر این، ادعا می کند که قصد ندارد با سایر هیئت مدیره شغلی رقابت کند و یا در منطقه برنامه پرداخت کند.
با این حال، اگر این وعده ای بود که به طور نامحدود ادامه یافت، من شگفت زده شدم. گوگل برای پیدا کردن راه های کسب درآمد از حجم وسیع ترافیک جستجو شناخته شده است و هیچ دلیلی وجود ندارد که برای پرداخت هزینه اسمی به کار مشوق های خاصی در برنامه Google for Jobs بپردازد.
در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد، باید در مورد تماس با تیم استخدام داخلی خود نظر دهید. HR و SEM اغلب به نیروهای متصل نمی شوند، اما در هماهنگی بین دو هدف مورد نظر شما استو بیشتر از هر بودجه ای که برای تبلیغات استخدام آنلاین اختصاص داده می شود.

هر کسی که با بازاریابی آنلاین آشناست، می داند که PPC یک مدل تبلیغات اینترنتی است که در آن تبلیغ کنندگان هر زمان که تبلیغاتشان را کلیک می کنند هزینه پرداخت می کنند. یکی از محبوب ترین فرم پرداختی برای هر کلیک تبلیغات موتور جستجوگر است و Google AdWords محبوبترین سیستم تبلیغاتی PPC است. این اجازه می دهد تا تبلیغ کنندگان به پیشنهاد کلمات در مورد کلمات کلیدی که مربوط به بازار هدف خود را.
به طور خلاصه، تبلیغ کنندگان از این مدل برای خرید بازدیدکننده به وب سایت خود استفاده می کنند، نه اینکه آنها را به صورت ارگانی بدست آورد. اگر به درستی انجام شود، PPC می تواند کسب و کار شما را در صفحه اول SERPs برای شرایط هدف خود و در مقابل مخاطب مورد نظر خود را دریافت کند. با این حال، تبلیغات مردم را آزار می دهد و برخی از تبلیغکنان اشتباهات مهمی را انجام می دهند که عملا می توانند کمپین PPC خود را بکشند.
در آخرین گپ SEMrush ما ما جنبه های مختلفی را که همه ما در مورد PPC نفرت داریم مورد بحث قرار دادیم. بسیاری از کارشناسان، از جمله متخصصان PPC، به بحث ما پیوستند و افکار خود را به اشتراک گذاشتند.

اولین تبلیغات بنر که در دهه 90 در وب نمایش داده شد، میزان بسیار بالای کلیک را بین 50 تا 90 درصد مشاهده کرد که اکنون باورنکردنی است! امروز، تبلیغات بنر در حال کاهش است.
بیایید دریابیم چه نوع تبلیغاتی مردم را تشویق می کند تا بر روی آنها کلیک کنند.
اول از همه، محتوای تبلیغاتی باید برای کاربران بسیار جذاب باشد. اگر با ارائه یک پیشنهاد جالب توجه مردم را جلب کند، آنها نمیتوانند به شما کمک کنند اما بر روی آن کلیک کنید.

A1: آگهی باید به من بسیار خاص باشد. من می خواهم در آهنگ هایم متوقف شود و با آنچه که آگهی به من ارائه می دهد پریشان می شود. #semrushchat
– سارا ویلکس (TrafficJamSarah) 22 ژوئن 2016

ThinkSEM؟ThinkSEM همچنین آگهی هایی را که ارزش خرید دارند توصیف می کند: “زمانی که من خریدم، بر روی آگهی هایی که مرتبط، چشم نواز و امیدوار کننده هستند کلیک می کنم.”
برای تبلیغ کنندگان بسیار مهم است که در هنگام توسعه PPC کمپین های خود را در ارتباط قرار دهند. تبلیغات مربوطه تمایل به کسب کلیک بیشتر دارند. کلمات کلیدی مورد نظر خود را در متون تبلیغاتی خود وارد کنید و مطمئن شوید که صفحه اصلی شما دقیقا همان چیزی است که آگهی شما ارائه می دهد.

A1: همه چیز در مورد محتوای آگهی، سهولت و ربط در مورد نیاز جستجو است. #semrushchat https://t.co/Y9YOUXl9fN
– جیسر (Jaiser Abbas) 22 ژوئن 2016

علاوه بر ارتباط، جیمز یورکBecomeKnown یک عنصر مهم دیگر از تبلیغات موفق را نام برد. کاربران با کلیک بر روی صفحه نمایش کلیک نخواهند کرد مگر اینکه آگهی الهام بخش اعتماد باشد: “من روی آگهی هایی که بیشترین ارتباط را دارند کلیک می کنم و احساس می کنم که می توانم اعتماد کنم.” آگهی مشکوک مردم را از وب سایت مرتبط با آن باز نمی دارد.

به طور معمول، کاربران بر روی تبلیغاتی که متعلق به شرکت های شناخته شده و مورد اعتماد هستند کلیک می کنند، همانطور که رایان جانسون اشاره می کند:

a1) من فقط در جستجوی تبلیغات جستجو می کنم اگر آنها شرکتی هستند که قبلا می شناسم و اعتماد دارند. در FB، من آگهی هایی از مواردی که خیره کننده هستند نگاه می کنم. #semrushchat
– رایان جانسون (@ rsj8000) 22 ژوئن 2016

Traffic Jam Media نشان می دهد که پیوند های سایت معمولا برای کاربران بسیار مفید است. Sitelinks ها hyperlinks است که به زیر صفحات خاص یک وب سایت منجر می شوند و در لیست های خاص گوگل ظاهر می شوند. آنها به جستجوگرها به راحتی در وب سایت حرکت می کنند. با اضافه کردن سایتهای سایت زیر متن آگهی، می توانید مشتریان بالقوه خود را پیدا کنید دقیقا همان چیزی را که در سایت خود دنبال می کنید پیدا کنید.

A1: هنگام خرید، لینک سایت به میزان زیادی کمک می کند، زیرا می توانم به سرعت و & amp؛ به راحتی به قسمت مورد نیاز مراجعه کنید #semrushchat #ppcchat
– Traffic Jam Media (trafficjammedia) 22 ژوئن 2016

Traffic Jam Media همچنین اضافه می کند که آیا کاربران بر روی آگهی شما کلیک می کنند یا نه، بستگی به آنچه که در حال حاضر نیاز دارند و می خواهند. اگر آگهی شما به سوالات خود پاسخ دهد و به نیازهای آنها پاسخ دهد، افراد بیشتر احتمال دارد بر روی آن کلیک کنند: “بر روی هرکدام از آگهی ها به درخواست من پاسخ خواهم داد یا به نظر می رسد احتمال بیشتری برای انجام این کار وجود دارد.”
و برخی از شرکت کنندگان چت ما بیشتر بر روی تبلیغات B2C کلیک کنید:

smrush A1 عمدتا دارای تبلیغات B2C است. من معمولا به چیزی که واقعا میخواهم میرسم، زمانی که مارکهای مصرف کننده PPC را بر اساس اسم خودشان #semrushchat میپسندند
– استیو هیل (؟؟؟؟) (@ epiclysteve) 22 ژوئن 2016

InsideView نمونه های متعددی از تبلیغات موفقیت آمیز موفقیت آمیز B2C را جمع آوری می کند که بازاریاب ها می توانند از آن یاد بگیرند.
اکنون، بیایید مجموع پاسخهایی را که دریافت کردیم جمع کنیم.

اطمینان حاصل کنید که آگهی شما چشم نواز، مرتبط و امیدوار کننده است. در غیر این صورت، مردم آن را نادیده می گیرند و یا حتی با آن آزار می دهند.

برخی از اشتباهات رایج وجود دارد که می تواند بازاریابان را از بیشترین میزان استفاده از تبلیغات پرداختی برای هر کلیک جلوگیری کند. متخصصان PPC همیشه برای توجه کاربران تلاش می کنند؛ و گاهی اوقات تبلیغاتشان واقعا خسته کننده می شود.
ما از شرکتکنندگان چت خود میپرسیم چه چیزهایی باید متخصصان PPC قطعا انجام دهند.

ارسال ترافیک به صفحات عمومی

کاربران در جستجوی موارد خاص هستند. هنگام ایجاد یک کمپین PPC، باید روی ایجاد صفحات منحصر به فرد برای تبلیغات خود تمرکز کنید. اگر مشتریان بالقوه خود در یک صفحه مرتبط قرار بگیرند، بیشتر احتمال دارد که در وب سایت شما باقی بمانند و از طریق محتوای بیشتر مرور کنند. نرخ تبدیل برای پرسنلصفحات اصلی zed معمولا بسیار بیشتر از صفحات عمومی هستند.

A2: توقف ارسال ترافیک به صفحات عمومی. من چیزی خاص را جستجو کردم. به من یک LP ارسال کن که فقط درباره چیزی که نیاز دارم حرف بزنم #semrushchat
– جو مارتینز (MilwaukeePPC) 22 ژوئن 2016

بعد از اینکه خرید کرد، کاربران را دنبال کنید

اگر شخصی قبلا چیزی را که مورد جستجو قرار گرفته است خریداری کند، نیازی به دیدن آگهی یک محصول نیست. به عنوان Medium Blue؟ MedimBlueSEM نسبتا پیشنهاد می کند، پیشی جستن بدون محدودیت ها و پارامتر های مناسب یک ایده بد است: “ناامیدی ناشی از پیگیری های دائمی پس از خرید یا اقدام”.

A2) وانمود ساختن SERPs و بازاریابی تبلیغاتی تبلیغاتی حتی پس از خریداری #semrushchat
– دیوید رستم (writingforseo) 22 ژوئن 2016

اکسپرس نویسندگانExpWriters همچنین اشاره می کند که برای کاربران بسیار مضر است، زیرا آنها باید همان افزودنی را در هر وبسایت ای که بازدید می کنند، مشاهده کنند: “بازدید از یک آگهی در سایت پس از سایت بسیار آزار دهنده است.”

هدف قرار دادن مارک های رقبا

با وجودی که مارک های رقابت های هدفمند می توانند در ترافیک افزایش قابل ملاحظه ای داشته باشند، این استراتژی دارای نقایص جدی است. با تضمین رقبای خود، شما ترافیک خود را سرقت می کنید و عملا جنگ را آغاز می کنید.
به علاوه، وقتی افراد برای نام تجاری آنلاین جستجو می کنند، آنها قصد دارند از فروشگاه آن خریداری کنند. به همین دلیل تعداد زیادی از جستجوگرها بر روی آگهی کلیک نمی کنند که متعلق به نام تجاری مورد نظر شما نیستند. این باعث می شود که تبلیغات شما دارای CTR کم باشد.

A2 semrush توقف ترافیک مارک های دیگر را با هدف قرار دادن نام تجاری رقبا متوقف کنید. اگر من برای BRAND را انتخاب کنم، من می خواهم BRAND را ببینم. #semrushchat
– مارک پرستون (@ MarkPreston1969) 22 ژوئن 2016

با استفاده از کوکی های ردیابی

برخی از تبلیغکنندگان از کوکیهای شخص ثالث، همچنین به عنوان کوکیهای ردیابی شناخته میشوند، برای ردیابی بازدیدهای کاربران به وبسایتهای مختلف که در آنها تبلیغ میکنند. بسیاری از مردم این کوکی ها را به عنوان یک تهاجم بی قید و شرط به حریم خصوصی آنها در نظر می گیرند.

A2: کوکی های ردیابی (دلیل خوب برای حذف تمام کوکی ها در طول روز). #semrushchat https://t.co/GlbHrilknF
– GhostBloggerForHire (@ GhostBlogr4Hire) 22 ژوئن 2016

ارسال کاربران تلفن همراه به یک صفحه دسکتاپ

داشتن یک کمپین سازگار با موبایل، برای عملکرد آنلاین موفقیت آمیز بسیار مهم است. برای ایجاد یک کمپین بهینه سازی شده همراه، صاحبان وب سایت باید اطمینان حاصل کنند که تبلیغات تلفن همراه آنها منجر به یک صفحه وب پاسخگو، نه یک صفحه دسکتاپ می شود.

smrush A2 با نیازهای کاربر سازگار نیست (ارسال به یک صفحه وب غیر مسئولانه از یک آگهی همراه) #semrushchat
– Bannersnack (@ bannersnack) 22 ژوئن 2016

چند پاسخ دیگر را در خلاصه زیر بررسی کنید.

اگر شما، به عنوان یک متخصص PPC، می خواهید موفقیت کمپین های خود را به حداکثر برسانید، باید از این اشتباهات معمول PPC جلوگیری کنید.

امروزه بازاریابی در حال تبدیل شدن به ابزار و تحلیل بیشتر است. بیایید بدانیم که چه تعداد شرکت کنندگان چت در مورد PPC ابزار و تجزیه و تحلیل بسیار ناراحت کننده است.
اول از همه، بسیاری از ابزارهای تحلیلی وب اطلاعات دقیق ارائه نمی کنند. ممکن است دلایل مختلفی برای این وجود داشته باشد. برای مثال برخی از بازدیدکنندگان کوکی ها و جاوا اسکریپت را مسدود می کنند.

A3: اختلاف داده ها، سطوح دسترسی کاربر متفاوت و ارتباط حساب ها در سیستم گوگل! #semrushchat #digitaldelivered
– Traffic Jam Media (trafficjammedia) 22 ژوئن 2016

تعدادی از مهمانان ما با برخی از ابزارهای تحلیلی که برای تخمین CPC نامناسب شناخته شده اند راضی نیستند.

smrush A3: ابزارهایی که در قسمت سوم نادرست هستند در تخمین CPC ها و حتی معیارهای جستجو هستند. #PPC #semrushchat
– Miles Technologies (milestech) 22 ژوئن 2016

با توجه به استیو هیل (؟؟؟؟)، حتی اگر با ابزارهای تحلیلی مشکل نداشته باشد و فکر می کند گزارش PPC بسیار عالی است، او همچنان می خواهد Google را به سادگی تغییر تاریخ تغییرات را در گزارش عملکرد بهتر ادغام کند.

من می خواهم گوگل را به انجام یک کار بهتر از ادغام Adwords تغییر تاریخ به گزارش عملکرد #semrushchat
– استیو هیل (؟؟؟؟) (@ epiclysteve) 22 ژوئن 2016

با استفاده از مدل بندی ارجاع در Google AdWords کاربران می توانند نقش کمپین های مختلف، تبلیغات و کلمات کلیدی که منجر به تبدیل شوند، را درک کنند.
از طریق مدل سازی اسنادی شما می توانید کشف کنید که آیا قبل از تبدیل، افراد از طریق تبلیغات PPC از صفحه شما بازدید می کنند یا خیر. به نظر می رسد که هر کاربر در مورد کارکرد آن خوشحال نیست. Matt Lacuesta افکار خود را در مورد مدل سازی ارجاع در Google Adwords به اشتراک می گذارد:

Q3: هنگامی که مدل های تعیین شده برای نشان دادن اینکه PPC “دلیلی واقعی” است، تعدیل شده است #semrushchat https://t.co/zginShoVem
– Matt Lacuesta (MattLacuesta) 22 ژوئن 2016

از آنجا که مشتریان همیشه نمی فهمند که چگونه از تجزیه و تحلیل نتایج خواندن را بدست آورند، بنگاه های PPC اغلب برای ارائه خدمات گزارش باید پرداخت کنند تا مشتریان خود را با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل آشنا کنند.

A3) برای پرداخت خدمات گزارش دهی برایمشتریان برای درک نتایج از GA #semrushchat
– دیوید رستم (writingforseo) 22 ژوئن 2016

با این وجود، ابزار تحلیلی گزینه های مختلفی را ارائه می دهد که می تواند کار شما را بسیار ساده تر و سریع تر انجام دهد. به گفته جو مارتینزMilwaukeePPC، “در واقع بسیاری از ابزار وجود دارد که کار را بسیار ساده تر می کند.”

همانطور که می بینیم، بسیاری از افراد در مورد داده های نادرست که ابزار تحلیلی وب ارائه می دهند بسیار ناراضی هستند. پس چه چیزی درباره تجزیه و تحلیل PPC شما را هدر می دهد؟ تفکر خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

در بحث ما در مورد چیزهایی که همه ما در مورد PPC نفرت داریم، ما همچنین از مهمانانمان خواسته ایم نام یک گزینه رسانه های پرداخت شده را که آنها کاملا از شر خلاص شوند.
AdWords
بدیهی است، هر کاربر به AdWords علاقه ندارد. یکی از دلایل آن این است که آنها همیشه به آگهی هایی که در بالای صفحه نتایج گوگل ظاهر می شوند اعتماد ندارند.

a4) من واقعا از adwords متنفرم من به هیچ یک از نتایج اعتماد ندارم و باید آنها را از طریق تحقیق یا Yelp بررسی کنم. #semrushchat
– رایان جانسون (@ rsj8000) 22 ژوئن 2016

تا کنون، همه کسب و کارها بخشی از کمپین بازاریابی خود را به حساب نمی آورند. در حالی که این می تواند به برخی از شرکت ها کمک کند تا کسب و کار خود را گسترش دهند، AdWords برای دیگران سودمند نخواهد بود. جان Rampton پنج دلیل را توضیح می دهد که چرا کسب و کار نباید از مقاله خود در فوربس استفاده کند.
محتوای حمایت شده
محتوای حمایت شده معمولا اطلاعات مفیدی یا سرگرم کننده را نشان می دهد و بر افزایش ارزش یک نام تجاری تمرکز دارد. همانطور که جو مارتینز می گوید، مقدار زیادی از این نوع محتوای کم کیفیت است.

A4: محتوای حمایت شده. بیشتر آن زباله کامل است. لطفا با آنچه بازاریابان #PPC واقعی انجام می دهند، اشتباه نکنید. #semrushchat
– جو مارتینز (MilwaukeePPC) 22 ژوئن 2016

تبلیغات فریبنده
تبلیغات فریبنده شامل اظهارات گمراه کننده می شود. برخی از تبلیغکنندگان از تکنیک های مختلف “کلاه سیاه” استفاده می کنند تا محصولاتی را که آنها تبلیغ می کنند اشتباه کنند. در نتیجه، هر دو مشتری های موجود و جدید ممکن است احساس خیانت کنند.

A4: هر چیزی فریبنده است اگر به نظر می رسد محتوای سرمقاله است یا پنهان است و یا باعث می شود که صفحه در حالی که بارگذاری می شود، آن را پایان دهید. #semrushchat
– تامی لندری (tommy_landry) 22 ژوئن 2016

تبلیغات بنر اسپم
تبلیغات بنر می تواند واقعا آزار دهنده باشد. آنها اغلب ناخوشایند و حاوی متنهایی هستند که از کاربران (مثلا “کلیک”، “خرید” و غیره) از چیزی خواستهاند. جای تعجب نیست که بسیاری از مردم نمیتوانند آنها را تحمل کنند.

A4) تبلیغات بنر اسپم (به طوری که حدود 90٪ از تبلیغات بنر!) و محتوای حمایت شده، shudder! #semrushchat
– ارائه بازاریابی (ProvokeOnline) 22 ژوئن 2016

تبلیغات یوتیوب
برخی از شرکتکنندگان چت ما نیز اگر بتوانند تبلیغاتی YouTube را از بین ببرند. تعداد روزافزون کاربران در حال گسترش به AdBlock هستند، که مانع از نمایش آگهی تبلیغاتی می شود. برخی از افزونه های AdBlock همچنین کاربران را قادر می سازند تا تبلیغات ویدیویی را از YouTube حذف کنند.

A4 YouTube TrueView ads من تقریبا من را مجبور به استفاده از یک بلوک تبلیغاتی. #semrushchat https://t.co/lgoKGj147l
– روحان عیار (searchrook) 22 ژوئن 2016

بیایید چند پاسخ دیگر از مهمانانمان را ببینیم.

بنابراین گزینه های رسانه ای پرداخت شده ای وجود دارد که می توانید خلاص شوید؟ به ما اطلاع دهید

در نهایت، ما به نکات بازاریابی PPC رسیدیم. همراه با شرکت کنندگان چت ما چند تاکتیک مهم برای بازاریابی بهتر را جمع آوری کردیم.
مخاطبان خود را به اشتراک بگذارید
بسیار مهم است که مخاطبان خود را به طور صحیح تعریف و تفکیک کنید. برای شناسایی مخاطبان بازاریابی خود که می توانید برای PPC تنظیم کنید، تحقیق کامل انجام دهید. جو مارتینز پیشنهاد بازاریابی به مخاطبان خاص خود را اضافه می کند و مخاطبان منفی را اضافه می کند تا افرادی را که قبلا تبدیل شده اند حذف کنند. در Google AdWords به برگه منفی مخاطب بروید و روی + افزودن مخاطب منفی کلیک کنید. مخاطبان را انتخاب کنید که می خواهید از دیدن تبلیغات خود را مسدود کنید.

A5 به جای هر فردی در سایت خود، مخاطبان عمیق تر (صفحات خاص، اقدامات سایت) را مجددا بازاریابی کنید. اجازه می دهد برای تبلیغات بیشتر متمرکز #semrushchat
– جو مارتینز (MilwaukeePPC) 22 ژوئن 2016

تعیین تاریخ انقضا برای کوکی مجدد
هنگام تنظیم کمپین بازاریابی مجدد، فراموش نکنید که تاریخ انقضا برای کوکیهای بازاریابی خود را تعیین کنید. در تاریخ AdWords، تاریخ انقضا نشان می دهد چه مدت شما اجازه می دهید کوکی وجود داشته باشد. کوکی فقط برای مدت زمانی که شما انتخاب کرده اید وجود دارد. هنگامی که منقضی شد، یک کاربر از فهرست بازاریابی خود حذف خواهد شد.

A5 (a): آگهی های بازاریابی پلاستیکی را برای هر بازدید کننده سایت مجاز نکنید؛ تنظیم آگهی به مجدد با هیچ محدودیت انقضا. #semrushchat
– متوسط ​​آبی (@ MedimBlueSEM) 22 ژوئن 2016

A5 (b): آیا: تاریخ انقضا برای کوکی مجدد؛ پیشنهاد ارزش؛ توقف / تغییر بازاریابی پس از خرید / POA ترجیحی. #semrushchat
– متوسط ​​آبی (@ MedimBlueSEM) 22 ژوئن 2016

محتوای خود را تازه کنید
امروزه مردم در مقیاس های خبری، پست های وبلاگ، توییت ها، وضعیت های فیس بوک، ایمیل ها و سایر محتویات اطلاعات بیشتری را در اختیار دارند. بنابراین بسیار دشوار است که آنها را فریب دهیم. چه ظاهریمنجر به مخاطبان شما یک ماه پیش در حال حاضر ممکن است دیگر برای آنها جالب نیست. تجسم تبلیغات شما ممکن است راهی برای جلب مخاطبان شما باشد.

A5: محتوای تازه را بازنویسی کنید هنگامی که یک آگهی بسته بندی می شود متفاوت است، اما من هنوز هم یکسان است! #semrushchat
– سارا ویلکس (TrafficJamSarah) 22 ژوئن 2016

مفید بودن، نفوذی نیست
در نهایت، همیشه در مورد کاربران خود فکر می کنید و چگونه می توانید به آنها کمک کنید. شما قطعا نمی خواهید آنها را با تبلیغات مزاحم مواجه کنید. اگر می توانید سوالات خود را پاسخ دهید و راه حل هایی برای مشکلات خود ارائه دهند، آنها مایل به بازدید از وب سایت شما خواهند بود.

A5: مفید باشید نه stalker هیچ کس دوست ندارد خزش که آنها را در همه جا دنبال کند. هر کس دوست دارد باریتا که سفارش خود را به یاد می آورد. #semrushchat
– مانند دان Draper-ish (DigiDonDraper) 22 ژوئن 2016

بازاریابی یا «هدف بازاریابی» میتواند یک ابزار قدرتمند برای نام تجاری و بهینه سازی تبدیل باشد. اما این تنها به عنوان بخشی از یک استراتژی دیجیتال بزرگتر و به خوبی برنامه ریزی شده موثر خواهد بود.

این سوال نهایی ما بود!
این مقاله قصد ندارد ادعا کند که PPC بد است، اما برای ارائه برخی از بینش در مدل تبلیغات پرداخت با هر کلیک، که گاهی اوقات می تواند بسیار دشوار است. ما امیدواریم که تاکتیک هایی که در این پست ذکر شده کمک بزرگی به متخصصان PPC بیشترین کمپین را داشته باشند.
با تشکر از شرکت کنندگان چت ما برای تخصص و راهنمایی های ارزشمند شما!