۵ اسرار بازاریابی ویدیویی فوق العاده موفق

آیا هنوز ویروسی است؟ آیا هنوز ویروسی است؟

در حالی که ویروسی رفتن هرگز نباید هدف کمپین بازاریابی ویدیویی شما باشد (هرگز!) ، به نظر می رسد که این اصطلاح به نظر می رسد امسال از بین رفته است ، حتی …

بازاریابان ، ما آمارهای زیادی از این قبیل را شنیده ایم: ۵ میلیارد ویدیو هر روز در یوتیوب مشاهده می شود ، ۱۲۰۰٪ بیشتر از طریق متن و تصاویر بهمراه فیلم های اجتماعی توسط فیلم های اجتماعی ایجاد می شود ، فیلم ها در صفحات فرود ۸۰٪ تبدیل ها را افزایش می دهند و ۸۰٪ از کاربران آگهی ویدیویی را که در یک ماه گذشته مشاهده کرده اند به یاد می آورند.

بله … خوب ، اگر اینگونه باشد ، شما بهترین راه حل برای اطمینان از فعالیتهای بازاریابی ویدیویی خود را در هدفهای خود دارید و رسانه های اجتماعی خود را به جلو سوق می دهید. در زیر برخی از نکات مورد علاقه ما را برای کمک به شما در ایجاد فیلم های آنلاین قانع کننده ، الهام بخش و عملی نشان می دهیم.

راه حل

۱ Video فیلم خود را در اطراف داستان متمرکز کنید ، نه فروش

در اینترنت انبوهی از فروش وجود دارد که به طور جدی باعث آزار و دفع مشتریان شما می شود. اجازه ندهید که نام تجاری شما آن شخص باشد – در عوض ، فیلم شما باید در حول داستان باشد نه فروش. به یاد داشته باشید: همان قوانینی که برای بازاریابی با محتوای نوشتاری اعمال می شود ، برای بازاریابی ویدیویی نیز اعمال می شود – روی ارزش شما برای مشتریان خود تأکید کنید.

با توسل به نیازهای مصرف کنندگان و خواسته های پنهان خود ، از بیشترین انرژی احساسی فیلم استفاده کنید. می ترسید گم شوید منجر به این راه می شود؟ شما همیشه می توانید یک تماس استراتژیک و مرتبط برای اقدام در کنار URL ردیابی شده در انتهای ویدیوی خود قرار دهید (فقط مطمئن شوید که در داستان کلی شما متناسب است).

فیلم ویدئویی «چگونه شیشه ها ساخته می شوند» از Warby Parker را بگیرید ، نمونه ای عالی از داستان پردازی که روی ریشه های این برند ، اخلاق ، فرهنگ و مردم آن ها متمرکز است تا عینک خود را به نمایش بگذارد.

۲ Fe بهترین ویژگی های ویدیوی خود را ۱۰ ثانیه دیگر تبدیل کنید

یک پنجم بینندگان شما طی ۱۰ ثانیه یا کمتر از یک ویدیو دور خواهند شد. کوتاه و نکته ای – این همان چیزی است که متخصصان فیلم توصیه می کنند. توصیه ما؟ از حق قصه مطلع شوید و انتظارات را از ابتدا (در ۵ تا ۱۰ ثانیه اول) مدیریت کنید.

سعی کنید با پرسیدن سؤال و استفاده از تیزرها ، کنجکاوی مخاطبان خود را برانگیزید و فوراً توجه آنها را جلب کنید.

ویدیوی شما باید فوراً ارزش خود را بیان کند و پاسخ دهد که “چرا باید آن را تماشا کنم؟” سؤالی که در ذهن مخاطب شما خواهد بود. آیا باید آنها را تماشا کنند زیرا این باعث خنده آنها می شود ، زیرا این امر به آنها الهام می دهد تا عمل کنند یا به دلیل اینکه چیز جدیدی به آنها می آموزد؟

خنده

۳ ٫ از شوخ طبعی در فیلم خود استفاده کنید. دست از خسته کننده بودن خود بردار!

به گفته تیم واشر ، مدیر رسانه های اجتماعی در سیسکو “غالباً در دنیای شرکت ها ، مردم از کمدی عصبی می شوند و می گویند که این متعلق به اینجا نیست. اما اگر ممکن است به شما کمک کند تا به یک نکته کارآمد و اقتصادی برسید ، چرا چنین نمی کنید. آن را امتحان کنید و ببینید که آیا می توانید آن را عملی کنید؟ “
اقتصاد

بنابراین مخاطبان شما به جای چه چیزی می خواهند؟ آنها می خواهند بخندند ، می خواهند احساس روشنگری کنند ، می خواهند ۹ تا ۵ سال از کسل کننده خود بیرون بیایند و واقعیت های خود را فراموش کنند.

خوب ، یک مارک تجاری می تواند جوایز استفاده از طنز را در محتوای ویدئویی خود به دست آورد. به عنوان نمونه از اسنیکرز استفاده کنید.

تیم ادامه می دهد: “نوشتن شرح تصاویر توانایی شما را به وجود می آورد تا” آنچه را که جان Cleese به آن حالت باز گفته می شود ، در آنجا که بازیگوش هستید ، سرگرم کننده و آرام باشید و نگران نباشید ، پیشرفت کند. ” در تمام زمینه های زندگی خود ایده های تازه ای را پیدا خواهید کرد.

ایده

مرحله قبل این است که از آنچه در صنعت شما گذشته است احساس محدودیت نکنید و سعی نکنید از صدای سفت و سخت و رنجش آور رقبای خود تقلید کنید. ایستادگی کنید و فرصتی برای خنده دار بودن بدست آورید.

۴ Video فیلم خود را برای سئو بهینه کنید – آن را برچسب بزنید

تاکتیک های زیادی وجود دارد که می توانید برای اطمینان از پیدا کردن فیلمهایتان در موتورهای جستجو آسان استفاده کنید. اولین کاری که شما باید برای به دست آوردن حداکثر مقدار جستجوگرها از فیلم خود انجام دهید (قبل از آپلود کردن ویدیوی خود در هر سایت اشتراک گذاری) میزبانی آن در دامنه شخصی شما است.

همچنین قابلیت جاسازی در ویدیوی خود مهم است زیرا این امر به شما در افزایش احتمال دریافت پیوندهای بازاریابی ورودی کمک می کند. اوه و فراموش نکنید که از نقشه های ویدیویی استفاده نخواهید کرد – در این سند بسیار خوب ، گوگل نحوه ایجاد نقشه سایت ویدیویی را با سهولت توضیح می دهد.

وقتی صحبت از ویدئو برای سئو می شود ، توضیحات همه چیز است. چرا؟ خوب ، توضیحات به عنکبوتهای جستجوی گوگل اجازه می دهد ویدیوی شما را حس کنند و درک کنند که محتوا چیست.

بنابراین اطمینان حاصل کنید که فیلم های شما با کلمات کلیدی مرتبط نشان داده شده اند و کاملاً با توضیحات گسترده و عناوین منحصر به فرد توضیح داده شده اند. این قانون را در نظر داشته باشید: اگرجعبه ای دارد ، یک هدف دارد – گوگل برای کمک به شما در رتبه بندی به شما نیاز دارد تا آن را پر کنید.

۵ ٫ با فیلمبرداری و اثبات خود مشتریان خود را به مشتریان خود آموزش دهید

آیا می دانید که ۶۵٪ مخاطبان شما یادگیرنده تصویری هستند؟ یکی از قدرتمندترین روش هایی که می توانید برای بازاریابی ویدیویی از آن استفاده کنید ، آموزش مخاطبان خود است. و نکته مهم این است که آموزش و پرورش به اشکال مختلفی حاصل می شود. به عنوان مثال ، شما می توانید به مشتریان خود آموزش دهید که چگونه از محصول یا خدمات خود استفاده کنند و نکات مفیدی در مورد چگونگی استفاده بیشتر از آن ارائه دهید. یا می توانید یک وبینار ایجاد کنید تا دانش صنعت خود را به نمایش بگذارید ، مارک خود را به عنوان رهبر فکری قرار دهید ، به زندگی مصرف کنندگان خود بیفزایید و در این فرآیند جمع آوری کنید.

ویدیو همچنین می تواند اثبات اجتماعی برای محصول یا خدمات شما باشد. هنگام ایجاد داستان های موفقیت ویدیویی ، روی داستان مشتری خود و موفقیت او در استفاده از محصول / خدمات شما متمرکز شوید. این الگوی شگفت انگیز از Copyblogger به شما کمک می کند تا ویدئوهای عالی و انسانی با تمرکز و توصیفات کتبی ایجاد کنید.

سری ویدیوهای Upwork را بگیرید که نقش آنها را در ارائه استعداد ماهر به شرکتها در هر اندازه در مقیاس جهانی نشان می دهد.

دیپلم حرفه ای آنلاین ما در بازاریابی رسانه های اجتماعی بهترین شیوه های بازاریابی را از طریق یوتیوب ، Twitter ، Facebook ، لینکدین و گوگل+ به شما یاد می دهد.

این شامل ۳۰ ساعت سخنرانی های عمیق است که توسط کارشناسان صنعت تدریس می شود و شما را با تمام مهارت ها و دانش لازم برای برنامه ریزی ، ساخت و اندازه گیری استراتژی های موثر رسانه های اجتماعی فراهم می کند. اطلاعات بیشتر در اینجا

برنامه ریزی

Share